Street triple 675 R 2013

Street triple 675 R 2013  

  Από: panagiotakis13 στις 23/07/2020 2:43 μμ.

Καλησπέρα στην ομάδα....
Ειμαι νέος κάτοχος του παραπάνω μοντέλου...το πήγα στο συνεργείο μου και μου είπε ότι είναι μια χαρά το μηχανάκι αλλά θέλει ρουλεμάν τιμονιού γτ κλείνει το τιμόνι δεξιά και μου έδωσε μια τιμή 80€ ρουλεμάν και άλλα τόσα εργασία... πολλά θα έλεγα αλλά ευρωπαϊκό μηχανάκι είναι λογικό λέω είναι....θα περάσω και από τον Σάκη μια βόλτα γτ όλοι εκεί μου λένε να το πάω...θα ήθελα να μου πείτε για την τιμή πρώτων... δεύτερον.....τι να προσέξω;;;;που βγάζουν πρόβλημα αν βγάζουν αυτά και τρίτων θέλω να μου πείτε για συναγερμό τι να βάλω....είδα ότι έχει συναγερμό πάνω αλλά έχει καεί...μην βάλω τπτ και τρέχω μετά για τα ηλεκτρονικά και δεν φτάνω....
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων....
Υ/Γ.: Είχα πριν από καιρό ένα Ζ750 αλλά το είχα παρατηρήσει το άθλημα λόγο τροχαίου και τώρα αποφάσισα για αγορά...διάλεξα το συγκεκριμένο λόγο μοναδικότητας και κατασκευής....όσο έχω οδηγήσει μέχρι τώρα το μηχανάκι είναι απίστευτο σε όλα του....και νιώθω και ασφάλεια όταν το οδηγάω για κάποιον λόγο...

Re: Street triple 675 R 2013  

  Από: martin στις 26/07/2020 11:08 πμ.

Καλώς ήρθες Παναγιώτη.Καλορίζικο και πάντα όρθιος.Αυτό με το ρουλεμάν μου το είχε πει στο συνεργείο ότι θα χρειαστεί αλλαγή σχετικά νωρίς.Έχω  20.000 χλμ και δεν έχει χρειαστεί ακόμα ,βέβαια αποφεύγω πεζοδρόμια και σούζες.Αυτό είναι και το μόνο που μου είχε πει να προσέξω,κατα τα άλλα η μοτοσυκλέτα  είναι άριστη σε όλα της.
Συναγερμό φοράω ένα cobra ο οποίος δουλεύει άψογα.Έχει αμφίδρομη επικοινωνία με το control  και δέχεται προαιρετικά gps .Το καταστημα ειναι διπλα στην εκθεση  καλληροης 14

Re: Street triple 675 R 2013  

  Από: panagiotakis13 στις 27/07/2020 11:31 πμ.

Σε τι τιμή;;;εκεί στον τοποθέτησαν;
 

Re: Street triple 675 R 2013  

  Από: martin στις 30/07/2020 10:16 μμ.

το είχα πάρει μεταχειρισμένο αλλά είχε κάρτα μέσα, από το μαγαζί και πήγα εκει για να μου δείξει πως δουλεύει.
Εκεί είχε τοποθετηθεί και προφανώς συνεργάζεστε με την  triumph
 Τελευταία διόρθωση από: martin στις 30 Ιούλ 2020 22:18, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Street triple 675 R 2013  

  Από: grgasteus στις 04/08/2020 10:22 μμ.

καλοτάξιδο !!!
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...