batterie street triple r !!!!!!

Re: batterie street triple r !!!!!!  

  Από: nfot στις 07/11/2011 11:01 μμ.

Αρα εχεις ακομη εγγυηση. Οποτε γιατι αγχωνεσαι για το κοστος;
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: batterie street triple r !!!!!!  

  Από: tharis στις 07/11/2011 11:14 μμ.

nf"Αρα εχεις ακομη εγγυηση. Οποτε γιατι αγχωνεσαι για το κοστος;"


. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: batterie street triple r !!!!!!  

  Από: lazos str στις 08/11/2011 12:36 πμ.

να σου πω γιατι ανγχωνομαι?γιατι εχω αλλξει μπαταρια εγω μονος μου την εβαλα και φοβαμαι μηπωσ πουν οτι εβαλα χερι και δεν ισχυει η εγγυηση!!!!

Re: batterie street triple r !!!!!!  

  Από: tharis στις 08/11/2011 12:48 πμ.

μην αγχωνεσαι .. μπαταρια αλλαξες, οχι εγκεφαλο ..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: batterie street triple r !!!!!!  

  Από: dimchrist στις 08/11/2011 12:55 μμ.

lazos str"να σου πω γιατι ανγχωνομαι?γιατι εχω αλλξει μπαταρια εγω μονος μου την εβαλα και φοβαμαι μηπωσ πουν οτι εβαλα χερι και δεν ισχυει η εγγυηση!!!!"

Μην ανανυσηχείς. Η εγγυηση θα σε καλύψει. Το θέμα είναι πόσο γρήγορα θα στο ετοιμάσουν.

Triple Way

Re: batterie street triple r !!!!!!  

  Από: lazos str στις 09/11/2011 11:59 πμ.

καλημερα σε ολους!!σας ευχαριστω πολυ παιδια βοηθατε πολυ!!!

Re: batterie street triple r !!!!!!  

  Από: Aris. στις 09/11/2011 8:33 μμ.

Καλως ηρθες στο club.

Κατα 99% δεν θα βρουνε τιποτα παραξενο. Τα street triple δεν πασχουν απο πηνια. (αυτα ειναι daytonιστικα πραγματα)
Ανορθωτες επισεις ελαχιστα προβληματα. ΙΣΩΣ ομως (το υπολοιπο 1%) και να ειναι ανορθωτης.

Λογικα ,θα σου πουνε 2 παπατζες τις οποιες θα χαψεις. (περι ποσα χλμ σταθερης ποριας με 5κ στροφες ισουται μια μιζιά, η μηχανη δεν ειναι παπακι και αλλα πολλα...)
Αφου η μπαταρια γονατισε , θα στην κανουν μια καλη φορτιση και θα σου προτινουνε εναν συντηρητη μπαταριας για τωρα τον χειμωνα να τον βαζεις το βραδυ , 1-2 φορες την εβδομαδα. Αν βαριεσαι να ψαξεις, αγορασε τον απο την Triumph. Αν δεν βαριεσαι και δεν παιζουν και πολλα φραγκα , πηγαινε στο site της Triumph , δες τον πως ειναι εμφανισιακα και θα βρεις στο ιντερνετ ή στο alex pack ή στο practiker , ακριβως τον ιδιο , στην μιση τιμη με την μονη διαφορα οτι το αυτοκολλητο του δεν θα λεει Triumph.

Αυτα απο μενα...

Οταν εχεις νεα, πες μου σε ποσα επεσα μεσα.
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: batterie street triple r !!!!!!  

  Από: lazos str στις 10/11/2011 10:16 μμ.

καλησπερα σε ολους!!εκτιμω ιδιαιτερα τις συμβουλεσ σας και ευχαριστω πολυ!!την δευτερα θα την παω στην triumph και θα σας πω τι εγινε!!thanks καλες βολτες!!!