Το πήρα

Re: Το πήρα  

  Από: tripletech στις 05/06/2009 8:39 μμ.

καλα χιλιομετρα και πολλα....
οσο για το παραφλου θα προτεινα μην επαιρνες οτιδηποτε.εγω πηρα επωνυμο(φουκς)αδιαλυτο και το ανακατεψα
με ιση ποσοτητα απιονισμενο νερο.(50/50)

Re: Το πήρα  

  Από: penta στις 05/06/2009 8:53 μμ.

Εγω απο οτι μου εχουν πει στο σερβις η φυσιολογικη σταθμη ειναι λιγο πιο πανω απο το μινιμουμ γιατι αλλιως το βγαζεο απο την υπερχειλησει???Ισχυει?

Re: Το πήρα  

  Από: tripletech στις 05/06/2009 9:17 μμ.

φιλε για το striple δεν ξερω...αλλα δεν εχεις παρα να δοκιμασεις!
αυτο που θα προτεινα ειναι να τα αλλαξεις εξολοκληρου με κατι καλυτερο απ την σουπα που βαζει η Τ
για παραφλου...

Re: Το πήρα  

  Από: fethry στις 05/06/2009 9:32 μμ.

penta"Εγω απο οτι μου εχουν πει στο σερβις η φυσιολογικη σταθμη ειναι λιγο πιο πανω απο το μινιμουμ γιατι αλλιως το βγαζεο απο την υπερχειλησει???Ισχυει?"

η φυσιολογική στάθμη είναι μεταξύ min και max...
και λίγο πιο κάτω απ'την ένδειξη max να βάλεις, δε βγάζει τίποτα απ'την υπερχείλιση...
εκτός αν το έχεις να δουλεύει κόφτες, με τον πίσω τροχό σε stand, μέσα στον ήλιο μεσημέρι δεκαπενταύγουστου στην ομόνοια... τότε κάτι μπορεί να πετάξει...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: Το πήρα  

  Από: Aris. στις 05/06/2009 9:53 μμ.

εγω παντως που το ειχα οριακα κατω απο τη σταθμη του ΜΑΧ, σε μια βασανιστικη διαδρομη στη πολη , ειδα ενα πρασινο ποταμακι απο κατω να ρεει οταν σταματησα .
Βεβαια ηταν στο στρωσιμο , μολις 100χλμ ..

Απο τοτε το εχω παντα λιγο πιο κατω απο τη μεση των 2 σταθμεων και δεν ειχα κατι παρομοιο.

================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Το πήρα  

  Από: Doulke στις 30/01/2016 7:24 μμ.

Καλησπέρα!

Εγω δεν το πήρα ακόμα αλλα το θέλω.

Έχω δει μερικά απο κοντά αλλα το θέμα μου είναι οτι κολλάω στα χιλιόμετρα.Τα περισσότερα που πωλούνται είναι στα 40000.

Αυτό είναι το βασικότερο μου κόλλημα,και γιατι είναι αρκετά αλλα και επειδή όλοι τα πουλάνε εκει.

Απο όσα ξέρω μέχρι τώρα προβλήατα δεν έχουν,εκτος απο τα πηνία και τον ανορθωτή που έχει γίνει η ανάκληση.

Για πείτε καμια γνώμη,να προχωρήσω ή όχι,υπάρχει κάτι άλλο να κοιτάξω,ένα το πήγα στον Σάκη να το δει,σε αυτόν στην Καλλιρρόης που ρώτησα με είπε οτι μπορεί να βάλει και τον εγκέφαλο στο μηχάνημα για να το δει και αυτό.