Φθηνά AGIP λαδια

Re: Φθηνά AGIP λαδια  

  Από: Jordan thoi στις 03/11/2015 8:54 μμ.

Όχι δεν παρατήρησα τίποτα ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω τίποτα τέτοιο αν το δω θα σου πω !!!! @Vassat

Re: Φθηνά AGIP λαδια  

  Από: Jordan thoi στις 19/12/2015 12:50 μμ.

Παιδιά μετά από 1500 χιλιόμετρα όλα πάνε τέλεια δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα και φυσικά δεν έκαψε καθόλου

Re: Φθηνά AGIP λαδια  

  Από: nikosdk στις 19/12/2015 11:37 μμ.

Τα 300v τα πηρα απο σκρουτζ στα 58 ευρω το 4τ. Στην επομενη αλλαγη θα παρω 3x1L που βγαινει στα ιδια περιπου (δεν γλυτωνεις κατι με την συσκευασια 4L). Για την ακριβεια ελαβα δεμα με 4x1L και οχι το 4L δοχειο της φωτογραφιας. Σε συγκριση με τα 10w40 που ειχα πριν εχω δει τεραστια διαφορα στον θορυβο της μηχανης προς το καλυτερο (πριν ακουγοταν πολυ περισσοτερο και γι αυτο αγορασα και ελατηριο για τον τεντωτηρα καδενας το οποιο δεν εκατσα να βαλω ακομα) και στις αλλαγες ταχυτητων οι οποιες ειναι πιο γλυκες και αθορυβες. Προσωπικα εχω την εντυπωση οτι καθυστερει αρκετα να ζεσταθει η μηχανη πλεον, το ποσο ακριβως ομως δεν μπορω να υπολογισω λογω και της αλλαγης κλιματος. Σε γενικα πλαισια ειμαι ευχαριστημενος, θα τα ξαναεβαζα

Re: Φθηνά AGIP λαδια  

  Από: Jordan thoi στις 20/12/2015 8:49 πμ.

Τα εχω δοκιμάσει και εγώ , αλλα όχι στο τίγρη , σε παλιά μου μηχανή honda cb 1000 r 2009 μπορώ να πω ήμουν ευχαριστημένος αλλά τα άλλαξα γιατί είπα να βάλω agip και λίγο τιμής φυσικά !!!

Re: Φθηνά AGIP λαδια  

  Από: Tigris3 στις 20/12/2015 2:34 μμ.

Το site για την αγορά από ότι βλέπω μας τελείωσε! Εργασίες συντήρησης λέει αλλά είναι μέρες έτσι.

Re: Φθηνά AGIP λαδια  

  Από: Jordan thoi στις 20/12/2015 5:24 μμ.

Ναι !!!! Δεν ξέρω φίλε δεν έχω μπει τελευταία