ΝΕΑ ΑΓΟΡΑ ΟΝLINE.

Re: ΝΕΑ ΑΓΟΡΑ ΟΝLINE.  

  Από: chris34 στις 15/11/2008 9:34 πμ.

File dimitri pantos ta prostateutika tou psigeiou ta exei 20 euros pio akriva kai xoris metaforika malista!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΝΕΑ ΑΓΟΡΑ ΟΝLINE.  

  Από: cool_alexis στις 27/11/2008 10:04 μμ.

Παιδες καλησπερα, με την παραγγελια τι εχει γινει? Τα πηρατε τα πραγματα? σκεφτομαι να ψωνισω και'γω ενα σετ απο προστατευτικα φτερο πισω,ενα φιλτρακι k&N ,μια ζελατινα vario touring,και μια 3αδα μπουζια ιριδιου..

Re: ΝΕΑ ΑΓΟΡΑ ΟΝLINE.  

  Από: antonis lironis στις 02/12/2008 9:50 μμ.

Παιδιά καλησπέρα. Ακόμη την παλεύω με το internet. Πάλι από φίλου σας γράφω. Πρώτα από όλα συγνώμη για όλη την ταλαιπορία αλλά είχα πολλά τρεχάματα. Κάτι νέο με την παραγγελία. Υπάρχει μαγαζί στην Αθήνα[ Θερμοπυλόν 37] στο Μεταξουργίο που φέρνει αξεσουάρ για Triumph. Το βρήκα στο ΜΟΤΟ και πήρα τηλ. Μου είπαν οτι μετα τις 10 Δεκέμβρη θα έρχουν πολλά αξεσουάρ από Αγγλία. Θέλω να πάω και να συγκρίνω. Θα έχετε νέα μου σύντομα. Θα έχω internet απο 12 Δεκεμβρίου.

Re: ΝΕΑ ΑΓΟΡΑ ΟΝLINE.  

  Από: Cpt. Haddock στις 03/12/2008 10:57 πμ.

antonis lironis"Παιδιά καλησπέρα. Ακόμη την παλεύω με το internet. Πάλι από φίλου σας γράφω. Πρώτα από όλα συγνώμη για όλη την ταλαιπορία αλλά είχα πολλά τρεχάματα. Κάτι νέο με την παραγγελία. Υπάρχει μαγαζί στην Αθήνα[ Θερμοπυλόν 37] στο Μεταξουργίο που φέρνει αξεσουάρ για Triumph. Το βρήκα στο ΜΟΤΟ και πήρα τηλ. Μου είπαν οτι μετα τις 10 Δεκέμβρη θα έρχουν πολλά αξεσουάρ από Αγγλία. Θέλω να πάω και να συγκρίνω. Θα έχετε νέα μου σύντομα. Θα έχω internet απο 12 Δεκεμβρίου."


Eλπίζω να μην εννοείς τη ΜΑΚΑΝ (που φέρνει τα Touratech)

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΝΕΑ ΑΓΟΡΑ ΟΝLINE.  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 03/12/2008 3 μμ.

Cpt. Haddock"
antonis lironis"Παιδιά καλησπέρα. Ακόμη την παλεύω με το internet. Πάλι από φίλου σας γράφω. Πρώτα από όλα συγνώμη για όλη την ταλαιπορία αλλά είχα πολλά τρεχάματα. Κάτι νέο με την παραγγελία. Υπάρχει μαγαζί στην Αθήνα[ Θερμοπυλόν 37] στο Μεταξουργίο που φέρνει αξεσουάρ για Triumph. Το βρήκα στο ΜΟΤΟ και πήρα τηλ. Μου είπαν οτι μετα τις 10 Δεκέμβρη θα έρχουν πολλά αξεσουάρ από Αγγλία. Θέλω να πάω και να συγκρίνω. Θα έχετε νέα μου σύντομα. Θα έχω internet απο 12 Δεκεμβρίου."


Eλπίζω να μην εννοείς τη ΜΑΚΑΝ (που φέρνει τα Touratech)

"

αυτη η πανακριβη εταιρεια δυστυχως για τις τσεπες μας!!!
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

Re: ΝΕΑ ΑΓΟΡΑ ΟΝLINE.  

  Από: antonis lironis στις 03/12/2008 8:25 μμ.

Ρε παιδιά τόσο ακριβή είναι? Θέλω να πάω να δώ τις τιμές. Αν π.χ. τα προστατευτικά για τα ψυγεία τα έχει 20€ πιο ακριβά απο ότι μέσω internet θα τα αγοράσω απο το να περιμένω 2 μήνες να μας τα φέρουν. Δεν μου περισσεύουν αλλά δεν μπορώ και να περιμένω τόσο.

Re: ΝΕΑ ΑΓΟΡΑ ΟΝLINE.  

  Από: Cpt. Haddock στις 04/12/2008 9:57 πμ.

antonis lironis"Ρε παιδιά τόσο ακριβή είναι? Θέλω να πάω να δώ τις τιμές. Αν π.χ. τα προστατευτικά για τα ψυγεία τα έχει 20€ πιο ακριβά απο ότι μέσω internet θα τα αγοράσω απο το να περιμένω 2 μήνες να μας τα φέρουν. Δεν μου περισσεύουν αλλά δεν μπορώ και να περιμένω τόσο."


Tα προστατευτικά ψυγείου τα φέρνει και το www.motoraid.eu, ελληνικό site αγορών. Παρεμφερείς ή και λίγο χαμηλότερες τιμές αλλα καλή εξυπηρέτηση

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΝΕΑ ΑΓΟΡΑ ΟΝLINE.  

  Από: antonis lironis στις 04/12/2008 8:11 μμ.

Λοιπόν πήγα στη MAKAN και μπορώ να πω πως είναι απαράδεκτοι και απο προ'ι'όντα και απο τιμές αλλά και απο εξυπηρέτηση!! Είχατε δίκιο παιδιά!!!!

Τηλεφώνησα πριν λίγο στη MOTORAID στη ΠΑΤΡΑ και έπαθα πλάκα. Έχει μεγάλο stock και τα πράγματα τα παίρνεις πολύ γρήγορα και σε τιμές ίδιες με την Αγγλία. Εαν κάνουμε και ομαδική παραγγελία θα κάνει ακόμα καλύτερες τιμές. Θα μιλήσω και με τα παιδιά που θέλουν μερικά πραγματάκια και αν γουστάρουν θα τα πάρουμε απο εκεί.
Π.χ. τα προστατευτικά που θέλω μέσω internet κάνουν 82€ + μεταφορικά= 100€ περίπου. Απο εκεί κάνουν 103€+ 3€ έξοδα αποστολής= 106 και σε 2 μέρες σπίτι σου!
Συμφέρει με τα χίλια!!!!!!!!!!!!!!

Re: ΝΕΑ ΑΓΟΡΑ ΟΝLINE.  

  Από: alki_viades στις 05/12/2008 10:56 πμ.

Χωρις φυσικα να θελω να υπερασπιστω τις Makan ή Touratech, η οποια εχει πανακριβα προιοντα, οταν πηγα στη μακαν να ρωτησω για την επεκταση ζελατινας ηταν πολυ εξυπηρετικοι. Επισης αυτο:

http://www.motoraid.eu/shop/index.php?m ... ter_id=152

η μακαν το εχει 80€ χωρις κλειδαρια και 96 με, ενω το Mototraid.eu τα εχει 83,4 και 99,9 αντιστοιχα, συν τα ταχυδρομικα.

Γενικα οποτε το εχω ψαξει για παραγγελια δεν εχω καταληξει ποτε στο motoraid, ειτε βρισκω πολυ πιο φτηνα απ'εξω ειτε ειναι ελαχιστα πιο φτηνος απο τιμες καταστηματος.

Re: ΝΕΑ ΑΓΟΡΑ ΟΝLINE.  

  Από: antonis lironis στις 05/12/2008 4:01 μμ.

Φίλε δεν θα διαφωνήσω αφού το έχεις ψάξει. Στη ΜΑΚΑΝ που κοίταξα των κατάλογο δεν έχει τα πράγματα που θέλουν οι περισσοτεροι. Ούτε προστατευτικά για τα ψυγεία έχει, ούτε χεnon, ούτε carbon, ούτε ζελατίνες!
Τότε τί έχει? Τα περισσότερα απο αυτά που φέρνει εγώ προσωπικά δεν θα τα έβαζα στον Τίγρη!
Όσο για τις χρηματικές διαφορές αν είναι για 3 με 10 € και έχω τα πράγματα σύντομα(2-3 μέρες λένε) θα τα έδινα εύκολα!

Re: ΝΕΑ ΑΓΟΡΑ ΟΝLINE.  

  Από: alki_viades στις 05/12/2008 6:16 μμ.

antonis lironis"Στη ΜΑΚΑΝ που κοίταξα των κατάλογο δεν έχει τα πράγματα που θέλουν οι περισσοτεροι. Ούτε προστατευτικά για τα ψυγεία έχει, ούτε χεnon, ούτε carbon, ούτε ζελατίνες!
Τότε τί έχει? Τα περισσότερα απο αυτά που φέρνει εγώ προσωπικά δεν θα τα έβαζα στον Τίγρη!"


Συμφωνω απολυτα μαζι σου, τα προιοντα που εχει για το Tiger κατα τη γνωμη μου ειτε ειναι αχρηστα ειτε δεν αξιζουν τα λεφτα τους. Δεν ειναι τυχαιο πως το μονο προιον που με ενδιαφερει ειναι γενικης χρησης , οχι για συγκεκριμενη μηχανη. Απο την αλλη δεν βρηκα πουθενα αλλου αποσπωμενη επεκταση ζελατινας, οποτε αναγκαστικα θα την παρω απο εκει