Λαστιχα απο Αγγλια no2

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: vagtyrp στις 03/08/2009 5:09 μμ.

καλησπέρα! λοιπόν πήρα την απάντηση από αγγλία. μου είπε ότι καλύτερη τιμή δεν μπορεί να κάνει. το κόστος αποστολής στην αθήνα είναι 50 λίρες για 2 ζευγάρια, οπότε γλυτώνουμε τουλάχιστον κάτι ανα 2 άτομα. όσοι πιστοί προσέλθετε.....

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: john_street_triple675 στις 03/08/2009 9:46 μμ.

Δηλαδη τα dunlop qualifier που θελω εγω πόσο έχουν με μεταφορικά?

Ευχαριστω!!!

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: vagtyrp στις 03/08/2009 11:57 μμ.

καλησπέρα! αν κοιτάξεις το site θα δεις ότι έχουν 215 λίρες, συν 50 λίρες τα μεταφορικά. φυσικά τα μεταφορικά πέφτουν στο μισό αν παραγγείλεις με κάποιον άλλο μαζί. δεν ξέρω τη σημερινή αναλογία με το ευρώ, αλλά υπολόγισε 300 ευρώ με τα μεταφορικά περίπου. φυσικά το μόνο που μένει να τσεκάρει κανείς είναι η χρονολογία κατασκευής του ελαστικού. γενικά όμως μέσω e-bay δεν γίνονται πονηριές γιατί ο πωλητής διώκεται από το e-bay και χάνει τη πελατεία του. πριν αγοράσει κανείς με mail θα μάθει τη χρονολογία κατασκευής. ελπίζω να σε κάλυψα για την ώρα.

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: chris34 στις 04/08/2009 7:43 πμ.

jimdom"τελη αυγουστου θα αλλαξω κ εγω!εχω βρει τα dunlop qualifier 2 με τοποθετηση 320 ευρω!Αν κανουμε ομαδικη κ γλιτωνω καποια χρηματα δεν εχω προβλημα να περιμενω λιγο"


Οπως ειπε ο Βαγγελης τα Dunlop εχουν περιπου 300 ευρω με τα μεταφορικα.Βαλε και την τοποθετηση θα μας ερθει πιο ακριβα αν τα παραγγειλουμε απο Αγγλια!!!!!!
Μαλλον θα βαλω και εγω τα Dunlop που θα βαλει και ο Δημητρης!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: vagtyrp στις 04/08/2009 8:27 πμ.

καλημέρα χρήστο! δέν ξέρω πόσο έχουν στην ελλάδα τα λάστιχα,αλλά νομίζω ότι αν μαζευτούμε μερικοί θα πάρουμε καλύτερη τιμή από κάποιόν έλληνα λαστιχά, απλά δέν ξέρω κανέναν.ξέρεις εσύ κανέναν, να τον πιάσουμε το σεπτέμβρη, για καμιά προσφορά; τα dunlop που λές κάνουν και για βροχή;

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: chris34 στις 04/08/2009 8:57 πμ.

Ναι Βαγγελλη κανουν!Εχω ακουσει πολυ καλα λογια και για αυτα και για τα Angel.
Νομιζω υπαρχει ο Ψυχογιος και ο Μπουκης που μπορουμε να παζαρεψουμε λαστιχα αν μαζευτουμε αρκετοι.
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: vagtyrp στις 04/08/2009 9:02 πμ.

ωραία! να το κανονίσουμε προς το τέλος του μήνα άμα μαζευτούμε! τα angel μου τα πρότεινε και ο κώστας από το σέρβις στο πειραιά. για τα michelin pilot power 2 έχεις ακούσει τίποτα; τα χρησιμοποιούν πολύ οι ξένοι από αγγλία, αυσταλία, αμερική, κλπ.

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: chris34 στις 04/08/2009 9:05 πμ.

vagtyrp"ωραία! να το κανονίσουμε προς το τέλος του μήνα άμα μαζευτούμε! τα angel μου τα πρότεινε και ο κώστας από το σέρβις στο πειραιά. για τα michelin pilot power 2 έχεις ακούσει τίποτα; τα χρησιμοποιούν πολύ οι ξένοι από αγγλία, αυσταλία, αμερική, κλπ."


Ναι αλλα εκει εχουν δρομους με πολυ καλο ασφαλτοταπητα!!!
Για την Ελλαδα να ρωτας πια λαστιχα κανουν!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: vagtyrp στις 04/08/2009 9:18 πμ.

μάλλον έχεις δίκιο...θα ακολουθήσω εσάς και θα βάλω κάποιο από τα δικά σας! στην αναμονή λοιπόν....

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: chris34 στις 04/08/2009 9:29 πμ.

vagtyrp"μάλλον έχεις δίκιο...θα ακολουθήσω εσάς και θα βάλω κάποιο από τα δικά σας! στην αναμονή λοιπόν.... "


Οκ οταν μαζευτουμε σιγουρα θα κανουμε τα απαραιτητα τηλεφωνα και θα κατασταλαξουμε!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: dimchrist στις 04/08/2009 10:37 πμ.

chris34"Νομιζω υπαρχει ο Ψυχογιος και ο Μπουκης που μπορουμε να παζαρεψουμε λαστιχα αν μαζευτουμε αρκετοι."


Περιστέρας???
Α ξέχασα είναι μακριά από Πειραιά!

Πέρα απ'την πλάκα καλό θα ήταν να περνούσατε και από τον τρελοΝίκο.

Triple Way

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: chris34 στις 04/08/2009 1:28 μμ.

dimchris"
chris34"Νομιζω υπαρχει ο Ψυχογιος και ο Μπουκης που μπορουμε να παζαρεψουμε λαστιχα αν μαζευτουμε αρκετοι."


Περιστέρας???
Α ξέχασα είναι μακριά από Πειραιά!

Πέρα απ'την πλάκα καλό θα ήταν να περνούσατε και από τον τρελοΝίκο."


Οποιος εχει πληροφοριες,τηλεφωνα η κατι αλλο που θα μπορουσε να μας βοηθησει ωστε να πετυχουμε καλυτερες τιμες για ομαδικη παραγγελια καλο θα ηταν να ποσταρει και ας ειναι μακρια απο τον Πειραια!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: dimchrist στις 04/08/2009 3:21 μμ.

O "Boukis Way" & o "Psychogios" έχουν αρκετά καλές τιμές.

Boukis Way - Δημήτρης Μπούκης:
α) Λευκάδας 18 Καμίνια, 210-4827200
β) Λ. Βουλιαγμένης 242 Αγ. Δημήτριος, 210-9713577
Κιν. 6948116548 - 6947936325

Ανδρέας Ψυχογιός:
α) Λένορμαν 203 Κολωνός, 210-5154089
β) Μιχαλακοπούλου 199, 210-7701177

Νίκος Περιστέρας:
Μιχαλακοπούλου 142-144 210-7775380
http://www.peristeras-tyres.gr/

Αν θελήσετε να πάρετε προσφορά από τον Περιστέρα μπορώ να βοηθήσω για καλύτερη τιμή.
Ξεκαθαρίζω... ποσοστά δεν παίρνω!

Triple Way

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: chris34 στις 04/08/2009 3:43 μμ.

Εισαι πρωτος!!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: dimchrist στις 04/08/2009 4:28 μμ.

Μέσω τηλεφώνου δεν πρόκειται να κάνεις τίποτα το ιδιαίτερο.
Τηλεφωνικά δεν πρόκειται να πετύχεις τιμές.
Είναι αλλίως να πας από εκεί και να τους πεις: θέλουμε τόσα ζευγάρια από αυτά τα λάστιχα και άλλα τόσα από τα άλλα. Πόσο πιο κάτω μπορείς να φτάσεις καθώς είμαστε από το τάδε φόρουμ και πέρνουμε προσφορές.
Μόνο έτσι μπορουν να πέσουν.
Για αυτό είναι προτιμότερο να δείτε πόσοι είσαστε, τι ακριβώς λάστιχο θέλετε και μέχρι πότε θα τα έχετε τοποθετήσει (καθώς τον Αύγουστο λείπουν αρκετοί).

Triple Way