προβλημα με τον εγκεφαλο του 675 triple daytona

Re: προβλημα με τον εγκεφαλο του 675 triple daytona  

  Από: Sprinter στις 25/05/2010 11:31 πμ.

Εδώ για 'εγκέφαλους' λέει και της Παναγιάς τα μάτια.. Ανάθεμα κι αν καταλαβαίνω τη φάση, ειλικρινά. Υπάρχει πρόβλημα έκφρασης με αποτέλεσμα να μη βγάζουμε (βγάζω) άκρη. Κάτι μου βρωμάει πάντως... (μπορεί καμμένος εγκέφαλος μπορεί και όχι)
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: προβλημα με τον εγκεφαλο του 675 triple daytona  

  Από: Aris. στις 25/05/2010 1:39 μμ.

george_raider" ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΕΓΩ, ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΧΩ.
ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ .
ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΦΛΟΜΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΠΑΤΖΑ...... "


Να γυρισει πισω? Τι εννοεις ? Σταλθηκε Αγγλια ?
Τι ακριβως σου λενε στην Αντιπροσωπια , γιατι πραγματικα δεν μου ερχετε ενας καλος λογος καθυστερισης 4ων+ μηνων
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: προβλημα με τον εγκεφαλο του 675 triple daytona  

  Από: jimdom στις 25/05/2010 3 μμ.

george_raider"ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΓΩ ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η TRIUMPH..... ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΕΡΝΩ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ TRIUMPH ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΤΗΝ ΑΝΤ/ΠΕΙΑ ΤΟΥΣ ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΗ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΦΛΟΜΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΠΑΤΖΑ...... "


Τωρα να σου πω οτι εχεις αδικο δεν γινεται!
Βγαλε σε κανενα περιοδικο την ιστορια σου να βαλουν μυαλο τα γιδια!

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: προβλημα με τον εγκεφαλο του 675 triple daytona  

  Από: ATN PANOS στις 25/05/2010 3:29 μμ.

και εγω βασικα ακομα δεν εχω καταλαβει το προβλημα 100%
τι σου εχουν πει? μιλησες με καποιον απο τα κεντρικα η περιμενεις να σε παρουν αυτοι!!

οχι φυσικα οτι δικαιολογω τοση καθυστερηση,αλλα μην κρινουμε χωρις να ξερουμε!
επισης ισως,λεω ισως, αν παρακαλεσεις τον admin απο εδω
που ειναι και μετοχος... ισως αυτος αν θελει να παρει ενα τηλεφωνο να μαθει!!!

παντως απλη βλαβη να χρειαζεται 4 μηνες δεν εχω ξανακουσει!!
κατι συμβαινει!!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: προβλημα με τον εγκεφαλο του 675 triple daytona  

  Από: george_raider στις 09/08/2010 9:32 πμ.

ATN PANOS"και εγω βασικα ακομα δεν εχω καταλαβει το προβλημα 100%
τι σου εχουν πει? μιλησες με καποιον απο τα κεντρικα η περιμενεις να σε παρουν αυτοι!!

οχι φυσικα οτι δικαιολογω τοση καθυστερηση,αλλα μην κρινουμε χωρις να ξερουμε!
επισης ισως,λεω ισως, αν παρακαλεσεις τον admin απο εδω
που ειναι και μετοχος... ισως αυτος αν θελει να παρει ενα τηλεφωνο να μαθει!!!

παντως απλη βλαβη να χρειαζεται 4 μηνες δεν εχω ξανακουσει!!
κατι συμβαινει!!"

καλημερα μετα απο σχεδον 5 μηνες η μηχανη επεστρεψε στην καλαματα απο τα κεντρικα της αθηνας. ειπαν οτι ηταν ελεγμενη μεχρι οσω δεν περνει κατα τα λεγομενα τους. κατα την παραλαβη ομως διαπιστωθηκε το αντιθετο η μπαταρια ηταν οff ενω μεχρι και την προηγουμενη μερα ελεγαν οτι ηταν μια χαρα τεσταρισμενη και φορτισμενη ( η μπαταρια ηταν του κουτιου μια ημερα πριν ξανακαψει τον εγκεφαλο και σταλει στα κεντρικα). επισης οταν τελικα μπηκε η νεα μπαταρια μετα την παραλαβη της στην καλαματα η μηχανη εδειξε αμεσως βλαβη εγκεφαλου ..... (το πορτοκαλι λαμπακι) Η διαγνωση του μηχανικου που εριχνε για την κατασταση που αντιμετωπιζε, μετα απο ελενχο αφου η μηχανη δεν σταματουσε να προσπαθει να συνχρονιζει Ηταν αρχικα οτι ο εγκεφαλος παλι ειχε προβλημα..... Αμεσως μετα του εκοψε και ελενξε κατι συρματοσχοινα που ρυθμιζουν το μιγμα καυσης και διαπιστωσε οτι ηταν κομμενα και για αυτο ο εγκεφαλος εδεινε συνεχεια την ιδια εντολη..... θελετε και αλλα για καταλαβετε τι εγινε μετα τηλεφωνικα με τα κεντρικα της αθηνας .........

Re: προβλημα με τον εγκεφαλο του 675 triple daytona  

  Από: george_raider στις 09/08/2010 10:56 πμ.

ATN PANOS"και εγω βασικα ακομα δεν εχω καταλαβει το προβλημα 100%
τι σου εχουν πει? μιλησες με καποιον απο τα κεντρικα η περιμενεις να σε παρουν αυτοι!!

οχι φυσικα οτι δικαιολογω τοση καθυστερηση,αλλα μην κρινουμε χωρις να ξερουμε!
επισης ισως,λεω ισως, αν παρακαλεσεις τον admin απο εδω
που ειναι και μετοχος... ισως αυτος αν θελει να παρει ενα τηλεφωνο να μαθει!!!

παντως απλη βλαβη να χρειαζεται 4 μηνες δεν εχω ξανακουσει!!
κατι συμβαινει!!"


Επισης για να σε καλυψω οσω μπορω αγαπητε Πανο θα σου πω τα εξης
1. αν οχι καθε μερα τουλαχιστον ανα δυο μερες περναμε τηλεφωνο στα κεντρικα της αθηνας μαζι με τον αντιπροσωπο της καλαματας για την κατασταση του Daytona ...... ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΛΟ ΕΙΧΑΝ ΣΥΣΚΕΨΗ....
2. Οσω για τον ΑDMIN KAI TON KΑΘΕ ADMIN ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΤΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ....
ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΣ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ....
ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΤΟΧΕΣ( ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΑΓΑ)
3. Και τελος για μην σε κουραζω η βλαβη αρχικα και τελικα ηταν ο ανορθωτης ρευματος που υπερφορτωνε την μπαταρια με αποτελεσμα να την σκαει και τελος εν πορεια ο εγκεφαλος να μενει απο ρευμα και να καιγεται (η απο αποτομη διαφορα τασης αν θες)
4. ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:
- Αγορα Daytona με ξεφορτιστη μπαταρια - υποσχεση φορτισης μπαταριας
- Φορτιση μπαταριας εγινε - βολτα χωρις επιστροφη λογω οτι το Daytona δεν επερνε μπροστα λογω μπαταριας
- Αποτελεσμα 1ος καμμενος εγκεφαλος - διαγνωση μηχανικου υποψιες για ανορθωτη
- Επικοινωνια με τα κεντρικα - αποτελεσμα νεος εγκεφαλος (στην εγγυηση λυγμενη 2 μερες)
- Νεα μπαταρια 120 e και νεος εγκεφαλος αναμονη μια βδομαδα - αποτελεσμα βγενουμε απο το συνεργειο
- Κακος καιρος μια βδομαδα - πρωτη βολτα - απο καλαματα πυλο - αποτελεσμα -δεν γυρισα
- Σταματισα για ενα τσιγαρο και δεν ξαναπηρε ποτε - αποτελεσμα - μεταφορικα 150 e
- Αποτελεσμα 2ος εγκεφαλος καμμενος - εποικινονια με τα κεντρικα
- αποστολη Daytona Αθηνα - διαγνωση (τα παντα ολα -15 διαφορετικες - μεχρι και για πειραγμενους ρελλεδες καυσιμου μας λεγανε οτιδηποτε για να βγαλουν την ευθηνη απο πανω τους...)
- Τελικη διαγνωση καμμενος εγκεφαλος - καμμενη μπαταρια που κατοπιν αναστηθει αλλα στο τελος ξαναπεθανε...-και τελος να και ο ανορθωτης..
- ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Η ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ.. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΓΑΡΓΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΣΤΕΛΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΑΝΟΡΘΩΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. 480e (TON ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΕΓΓΥΗΣΗ - Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ 1780e ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΡΝΑΓΑΝΕ - ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ EBAY 250e - μπαταρια 2η αλλα 120e γιατι κατα τον τελικο τους ελενχο ειταν μια χαρα αλλα κατα την παραλαβη ειχε εντελει πεθανει(διαφορα μιας μερας) και τελος τα συρματοσχοινα της ρυθμισης καυσιμου που ηταν κομμενα και αυτα (δεν ξερω ποσο κανουν μαμα γιατι τα φτιαξαμε χειροποιητα..... κοστος 10 ευρο ααααα και λαμπες κοστος 10 e η μια για καθε φορα.....
- το γιατι κανανε τοσο για να την επισκευασουνε μην ρωτας εμενα ρωτα αυτους εγω εστειλα μεσα σε 10 μερες τον εγκεφαλο και μετα απο 2,5 μηνες μου ειπαν οτι δεν τους κανει μετα απο 10 μερες τους εστειλα αλλον ...
τελος ξεχασα κατι απο τα ποιο συμαντικα η μηχανη ειταν γεματη μικρες γρατζουνιες που ο μηχανικος στην καλαματα προσπαθησε να σβησει με αλοιφες ...(ευτυχως οι ποιο πολλες χαθηκαν)


τελος να ευχαριστησω τον μηχανικο της καλαματας και τον αντιπροσωπο της ...

Re: προβλημα με τον εγκεφαλο του 675 triple daytona  

  Από: george_raider στις 09/08/2010 10:59 πμ.

Aris."
george_raider" ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΕΓΩ, ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΧΩ.
ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ .
ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΦΛΟΜΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΠΑΤΖΑ...... "


Να γυρισει πισω? Τι εννοεις ? Σταλθηκε Αγγλια ?
Τι ακριβως σου λενε στην Αντιπροσωπια , γιατι πραγματικα δεν μου ερχετε ενας καλος λογος καθυστερισης 4ων+ μηνων "



Αγαπητε Αρη σε παρακαλω διαβασε αυτα που εγραψα στον Πανο...
καλο καλοκαιρι και καλες βολτες
τουλαχιστων τωρα εχω μηχανη

Re: προβλημα με τον εγκεφαλο του 675 triple daytona  

  Από: george_raider στις 09/08/2010 11:01 πμ.

Sprinter"Εδώ για 'εγκέφαλους' λέει και της Παναγιάς τα μάτια.. Ανάθεμα κι αν καταλαβαίνω τη φάση, ειλικρινά. Υπάρχει πρόβλημα έκφρασης με αποτέλεσμα να μη βγάζουμε (βγάζω) άκρη. Κάτι μου βρωμάει πάντως... (μπορεί καμμένος εγκέφαλος μπορεί και όχι)"

μηπως εχεις μετοχες και συ ? λεω μηπως?

Re: προβλημα με τον εγκεφαλο του 675 triple daytona  

  Από: Sprinter στις 09/08/2010 11:50 πμ.

Τελικά καμμένος εγκέφαλος είναι...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: προβλημα με τον εγκεφαλο του 675 triple daytona  

  Από: Polymhxanos στις 09/08/2010 1:06 μμ.

Ήταν φανερό από το πρώτο πόστ...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: προβλημα με τον εγκεφαλο του 675 triple daytona  

  Από: ATN PANOS στις 09/08/2010 4:34 μμ.

george_raider"
ATN PANOS"και εγω βασικα ακομα δεν εχω καταλαβει το προβλημα 100%
τι σου εχουν πει? μιλησες με καποιον απο τα κεντρικα η περιμενεις να σε παρουν αυτοι!!

οχι φυσικα οτι δικαιολογω τοση καθυστερηση,αλλα μην κρινουμε χωρις να ξερουμε!
επισης ισως,λεω ισως, αν παρακαλεσεις τον admin απο εδω
που ειναι και μετοχος... ισως αυτος αν θελει να παρει ενα τηλεφωνο να μαθει!!!

παντως απλη βλαβη να χρειαζεται 4 μηνες δεν εχω ξανακουσει!!
κατι συμβαινει!!"


Επισης για να σε καλυψω οσω μπορω αγαπητε Πανο θα σου πω τα εξης
1. αν οχι καθε μερα τουλαχιστον ανα δυο μερες περναμε τηλεφωνο στα κεντρικα της αθηνας μαζι με τον αντιπροσωπο της καλαματας για την κατασταση του Daytona ...... ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΛΟ ΕΙΧΑΝ ΣΥΣΚΕΨΗ....
2. Οσω για τον ΑDMIN KAI TON KΑΘΕ ADMIN ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΤΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ....
ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΣ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ....
ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΤΟΧΕΣ( ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΑΓΑ)
3. Και τελος για μην σε κουραζω η βλαβη αρχικα και τελικα ηταν ο ανορθωτης ρευματος που υπερφορτωνε την μπαταρια με αποτελεσμα να την σκαει και τελος εν πορεια ο εγκεφαλος να μενει απο ρευμα και να καιγεται (η απο αποτομη διαφορα τασης αν θες)
4. ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:
- Αγορα Daytona με ξεφορτιστη μπαταρια - υποσχεση φορτισης μπαταριας
- Φορτιση μπαταριας εγινε - βολτα χωρις επιστροφη λογω οτι το Daytona δεν επερνε μπροστα λογω μπαταριας
- Αποτελεσμα 1ος καμμενος εγκεφαλος - διαγνωση μηχανικου υποψιες για ανορθωτη
- Επικοινωνια με τα κεντρικα - αποτελεσμα νεος εγκεφαλος (στην εγγυηση λυγμενη 2 μερες)
- Νεα μπαταρια 120 e και νεος εγκεφαλος αναμονη μια βδομαδα - αποτελεσμα βγενουμε απο το συνεργειο
- Κακος καιρος μια βδομαδα - πρωτη βολτα - απο καλαματα πυλο - αποτελεσμα -δεν γυρισα
- Σταματισα για ενα τσιγαρο και δεν ξαναπηρε ποτε - αποτελεσμα - μεταφορικα 150 e
- Αποτελεσμα 2ος εγκεφαλος καμμενος - εποικινονια με τα κεντρικα
- αποστολη Daytona Αθηνα - διαγνωση (τα παντα ολα -15 διαφορετικες - μεχρι και για πειραγμενους ρελλεδες καυσιμου μας λεγανε οτιδηποτε για να βγαλουν την ευθηνη απο πανω τους...)
- Τελικη διαγνωση καμμενος εγκεφαλος - καμμενη μπαταρια που κατοπιν αναστηθει αλλα στο τελος ξαναπεθανε...-και τελος να και ο ανορθωτης..
- ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Η ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ.. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΓΑΡΓΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΣΤΕΛΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΑΝΟΡΘΩΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. 480e (TON ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΕΓΓΥΗΣΗ - Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ 1780e ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΡΝΑΓΑΝΕ - ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ EBAY 250e - μπαταρια 2η αλλα 120e γιατι κατα τον τελικο τους ελενχο ειταν μια χαρα αλλα κατα την παραλαβη ειχε εντελει πεθανει(διαφορα μιας μερας) και τελος τα συρματοσχοινα της ρυθμισης καυσιμου που ηταν κομμενα και αυτα (δεν ξερω ποσο κανουν μαμα γιατι τα φτιαξαμε χειροποιητα..... κοστος 10 ευρο ααααα και λαμπες κοστος 10 e η μια για καθε φορα.....
- το γιατι κανανε τοσο για να την επισκευασουνε μην ρωτας εμενα ρωτα αυτους εγω εστειλα μεσα σε 10 μερες τον εγκεφαλο και μετα απο 2,5 μηνες μου ειπαν οτι δεν τους κανει μετα απο 10 μερες τους εστειλα αλλον ...
τελος ξεχασα κατι απο τα ποιο συμαντικα η μηχανη ειταν γεματη μικρες γρατζουνιες που ο μηχανικος στην καλαματα προσπαθησε να σβησει με αλοιφες ...(ευτυχως οι ποιο πολλες χαθηκαν)


τελος να ευχαριστησω τον μηχανικο της καλαματας και τον αντιπροσωπο της ..."



πρωτα απο ολα εχω να πω,τελος καλο ολα καλα.
σου ευχομαι να χαρεις το μηχανακι σου και να ηταν το τελευταιο προβλημα.

θελω ομως να σου πω 2 πραγματακια,μιας και απαντησες σε μενα.

1) αναφερα toν admin,αστειευομενος,αφου εβαλα και το σχετικο" "
φυσικα ο ανθρωπος δεν εχει ουτε μετοχες ουτε τιποτα .
και αναφερομουν καθαρα στο αν ηθελε,παρολο οτι δεν ηταν δουλεια του,να εκανε ενα τηλεφωνο
μηπως μαθαινε κατι παραπανω.

2)για το θεμα του ανορθωτη τωρα,για μενα ειναι καθαρα θεμα μηχανικου,να βρει την ζημια
τωρα εφταιγε η καλαματα η η αθηνα,αυτο θα σε αφησω να το κρινεις εσυ!

ομως, οι εγκεφαλοι δεν καιγονται τοσο ευκολα
ουτε απο υπερφορτιση,αφου το ηλεκτρικο κυκλωμα εχει συστημα προστασιας....
και ουτε απο διαφορα τασης,αφου σε αυτην την περοπτωση,τις περισοτερες φορες
ο εγκεφαλος αδειαζει,και χρειαζεται να ξαναμπει ολο το προγραμα,/να επαναπρογραματιστει, απο την αρχη.
σε αυτην την περιπτωση φαινεται οτι ειναι καμενος.
ομως δεν ειναι.

δεν ξερω την ακριβως εχει γινει στην περιπτωση την δικια σου,και παρολο οτι
εχω ολη την καλη διαθεση να πιστεψω αυτα που λες,
δεν εχουμε ακουσει ακομα την αλλη αποψη,οποτε εγω προσωπικα δεν μπορω να κατηγορησω κανενα!

και παλι σου ευχομαι να εχεις πολλα και απροβληματιστα χιλιομετρα απο εδω και περα.
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.