ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: black_power στις 25/03/2011 7:51 μμ.

αν έχεις να συντηρείς ένα τιγράκι τα έξτρα είναι αναπόφευκτα

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: lleonidas στις 27/03/2011 12:26 μμ.

Δυστυχώς το τιγράκι είναι το λιγότερο...Το άλλο το διαόλι που έχω μου ρουφάει το αίμα
Tharis,τι ειδικότητα έχει η mother;

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: tharis στις 27/03/2011 3:18 μμ.

Φιλολογος σε Γυμνασιο.

λιγο off topic ειμαστε..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: Ecobill στις 22/07/2011 9:25 μμ.

Με λένε Βασίλη και είμαι καλά...ή μάλλον δεν είμαι καλά γιατί κουβαλάω τρέλλα μπόλικη.
Είμαι 41..χωρισμένος με κόρη στα 18 και γιό στα 11

Ασχολούμαι με τα διόδια στους αυτοκινητόδρομους..(ξέρω ξέρω ΔΕΝ πληρώνω Δεν πληρώνω και περνάω κάτω απ την μπάρα). Δεν πρόκειται να αντιδικήσω με κανέναν απλά...αυτοί τα φάγανε αλλά αν ξέρατε τι περνάνε τα παιδιά στα διόδια..δεν θα λέγατε κουβέντα

Αποφάσισα (μετά από ντόμινο)να πάρω ένα κατάμαυρο 800άρι τιγράκι για να ξεφύγω απτην καθημερινή πίεση αλλά και να κάνω τα ταξίδια που τόσο θέλω. Κι έγραψα ντόμινο γιατι πετούσα χρόνια με παρα5 -αλεξίπτωτο πλαγιάς και για αγορά παραμοτέρ πήγαινα, αλλά για να μην ακούω γκρίνιες αποφάσισα να πουλήσω την πτέρυγα μου και να γυρίσω στην παλιά μου αγάπη..τις μηχανές.
Εξάλλου όπως λένε..ο έρωτας με έρωτα περνάει..

Σόρρυ αν σας κούρασα και παραθέτω φωτό.

Για εκδρομές πετάω την σκούφια μου, αλλά όποιος έχει πρόταση για εκδρομή κατά Ιταλία, Άλπεις ή και Ισπανία μεριά...είμαι μέσα

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: ndim στις 22/07/2011 10:22 μμ.

lleonidas"...Έχω κ ιδιαίτερα ρε συ που σημαίνει ..."


Ρίξε φωτό, να τη στείλω με τη μία στον Βενιζέλο!

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: Παντελής στις 29/09/2012 5:14 μμ.

Έφτασε και η δική μου ώρα...
Παντελής λοιπόν, από Αγ. Στέφανο και από δουλειά, πουλάω (μάλλον) αυτοκίνητα nissan. Λέω πουλάω γιατί αρχίζω να το ξεχνάω το άθλημα...
46 τα χρόνια μου και το μικρόβιο του δίτροχου μπήκε από πολύ νωρίς (από τα δεκάξι...)
Κάτοχος ενός 885i του 2000 που ήρθε απρόσμενα στα χέρια μου πριν από ενάμισι χρόνο.
Χόμπι μου ότι έχει ρόδες, ο μοντελισμός (στατικός) η μεγάλη μου αγάπη και ξέρω και πινγκπόνκ...





Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: captain στις 08/05/2020 3:25 μμ.

 ​Καλημέρα.
Με λένε Δημήτρη (έτσι μου είπανε να λέω από μικρός), και μένω Ναύπακτο , μέχρι να φύγω και από εκεί.
Φωτογραφία δεν πρόκειται να βάλω γιατί είμαι άσχημος.
Εχω μια κόρη 24 χρονών και τώρα τελευταία μου γνώρισε και το αγόρι της - τον γαμπρό ντε !!!!.  Καλό παιδί , δεν ανεβαίνει στις μοτοσυκλέτες.

Είμαι 57 χρονών και σκέπτομαι να ζήσω όσο μπορώ και περπατάω.
Είμαι καπετάνιος και ταξιδεύω στον κόσμο...... έχουν δει πολλά τα μάτια μου.
Έχω μια Bonneville του 2004 , σκέτη κούκλα.......... έχω και άλλες μηχανές και αυτοκίνητα αλλά ο έρωτας είναι έρωτας.



 
ΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ , ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ.
 Τελευταία διόρθωση από: captain στις 08 Μάι 2020 16:00, διορθώθηκε 3 φορές συνολικά.