ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: Γιωργος στις 30/03/2010 2:12 μμ.

Γειά σας με λένε Γιώργο και μένω Ξάνθη
Ειμαι ο αντιπρόσωπος της TRIUMPH για την Θράκη με κάθετη μονάδα πωλήσεων - σέρβις- ανταλλακτικών.
Ειμαι παντρεμένος και έχω και παιδιά.
Τα χόμπι μου είναι οι μοτοσυκλέτες, τα ταξίδια και η μουσική

Re: ADMIN  

  Από: Cpt. Haddock στις 30/03/2010 5:18 μμ.

Είμαι ο Ηλίας aka Cpt. Haddock και είμαι καλα.

Μου αρέσουν οι γυναίκες, οι βόλτες, λιγο κρασί και λιγο θαλασσα, οι ροκιές και οι όπερες του Βαγκνερ καθώς και τα "μεγκλα" προϊόντα, τα τρένα και τα ταξίδια.
Θέλω ο αντρας που θα γνωρίσω να ειναι εξυπνος και να έχει χιούμορ (εεεεε.... λαθος )

Δεν είμαι (ακόμα) παντρεμένος και, απ' οσο ξέρω, δεν έχω παιδιά
For a living, αγοράζω χρήμα φτηνα και το πουλάω ακριβα (κοινώς δουλεύω σε τράπεζα )

Επίσης μΕ αρέσει να καβαλάω ξένες μηχανές
(αλλα τον τιγρη δεν τον αλλαζω)

Αυτά
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: mensrea στις 30/03/2010 9:38 μμ.

Γεια σας, είμαι ο Αντώνης (a.k.a. Mens Rea) και μένω στο Ρίο

Δουλεύω σε εταιρεία πληροφορικής

Είμαι παντρεμένος με την Αγγελική και έχουμε ένα αγοράκι τον Αριστοτέλη.

Μου αρέσει να ακούω metal μουσική αλλά και τα ρεμπέτικα και τα έντεχνα με φτιάχνουν άγρια όταν υπάρχει καλή παρέα.

Χόμπι η μηχανή μου και κάποτε μου άρεσε να φτιάχνω φωτογραφίες στον Η/Υ καταστρέφοντας άλλες....

Είχα πει ότι δεν πρόκειται να ξεπεράσω την Ιταλίδα που είχα πριν (Aprilia ETV-1000 Caponord 2001), αλλά τελικά o Λευκός Βρετανός (Triumph Tiger 1050) έχει αρχίσει να κερδίζει πόντους με εκθετικό βαθμό…
Αντώνης a.k.a. Mens Rea: Latin for "guilty mind"; guilty knowledge or intention to commit a prohibited act.

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: chris34 στις 31/03/2010 9:31 πμ.

Γεια σας και απο εμενα!!

Ειμαι ο Χρηστος απο τον Πειραια και ειμαι παντρεμενος με την Ζωη...

Εχω στην κατοχη μου εναν λευκο τιγρη απο τον Μαρτιο του '08 και ειμαι πανευτυχης για'αυτο!!

Μου αρεσει πολυ η μπαλα(παιζω στον ελευθερο χρονο μου) καθως βεβαια και οι μηχανες!

Οδηγω μηχανη απο το '94 και θα οδηγω οσο ειναι ενταξει η αντιληψη μου ωστε να μην θεωρηθω δημοσιος κινδυνος!!!!

Και αυτη ειναι αφεντομουτσουναρα μου......
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: triplepower στις 31/03/2010 2:23 μμ.

Ωραιο!
Με λένε Χρήστο,μένω στη Πατρα,ειμαι 21χρονων και έχω στα χέρια μου(κ θελω να έχω για παντα!!! ) ενα Street Triple.
Είμαι στο ΤΕΙ στο τμημα Μηχανολογίας και δουλεύω το περίπτερό μας μαζι με τον πατερούλη μου
Μου αρέσουν οι βόλτες με φίλους,η μπαλα κ το γηπεδο(ΑΕΚ μια ζωη!!),το φαγητο και η θάλασσα(μπανακια,μπυριτσα,ματακι )!
Οσο για τις μηχανες εύχομαι να μν χρειαστει ποτε να δώσω το Streetακι μου κ μια μέρα να αποκτήσω ενα ΚΤΜ η μια Ducati!(Triumph ktm ducati πιστεύω οτι είναι μακραν οι καλύτερες)
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:42, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: Aris. στις 31/03/2010 4:23 μμ.

Γεια ...
Ειμαι ο Αρης και δεν ειμαι καλα.
Ειμαι 27 χρονων , κατοχος Street triple , κατοικος Λαρισας και αγαμος.
Οι φωτογραφιες ειναι χαλια επειδη ειναι "κομμενες" απο βιντεο του κολου
Δεν ειχα ουτε μια μαζι με τον ερωτα...
Να συμπληρωσω πως το φουτερ ειναι Τriumph , ηρθε χθες στην κατοχη μου και νοιωθω την αναγκη να ευχαριστησω εκ βαθεων καρδιας τους MAINSTREET TRIUMPH ΞΑΝΘΗ / EXTREME SHOP TRIUMPH ΛΑΡΙΣΑ / Jimdom , που συνεβαλαν για να το αποκτησω !

Καλες βολτες και καλα να περναμε



================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: ATN PANOS στις 31/03/2010 4:36 μμ.

λοιπον:
εγω δεν εχω να πω και πολλα.
ονομα και φωτογραφια στο αβαταρ ειναι αληθινα.
προσθετω οτι ειμαι του 1968/22/08...(για οποιον θελει να μ κανει δωρο)
τα τελευταια χρονια στον ελευθερο μου χρονο ασχολουμε
με on line gaming,και με τις μηχανες!!
αν και απο πολυ παλια ειχα παντα μια μηχανη,ειχα σταματησει για ενα διαστημα
λογω ενος θανασιμου τροχαιου ενος φιλου!
το 2000 ξαναμπηκα δυναμικα ομως,δοκιμαζοντας απειρες μηχανες
Η Τ μπηκε στην ζωη μου το 2006, οπου και κατασταλαξα,και δυσκολα θα βγει!!!

@για οσους προσπαθουν να διαβασουν τι γραφει το μπλουζακι.
ΑTN CLAN
TSIKOUDIA CONNECTING PEOPLE!!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: vagtyrp στις 01/04/2010 10:58 πμ.



χαιρετώ όλους σας! με λένε βαγγέλη,είμαι γιατρός και μένω στην αθήνα! από τον μάιο του 09 έχω ένα λευκό τιγράκι, το οποίο είναι και η πρώτη μηχανή στην κατοχή μου. πριν είχα μόνο σκουταράκια.
λατρεύω τα ταξίδια και γιαυτό όποτε το επιτρέπει η δουλειά μου βολτάρω......
είμαι 35 και σε σχέση με την άννα, η οποία επί την ευκαιρία είναι ο λόγος που οδηγώ μηχανές μιας και οδηγά από μικρή και με έβαλε στο τρυπάκι πριν 2 χρόνια!

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: makis30 στις 01/04/2010 12:06 μμ.

Γεια και απο μενα εμαι ο Μακης ειμαι παντρεμενος και εχω ενα παιδι.

εχω ενα honda hornet του 2009 abs και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος εχω αρκετα χρονια στο αθλημα και τον ελευθερο χρονο προσπαθω να κανο κανα χλμ α και μην ξεχασω ειμαι απο πειραια.
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:42, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: johnygalan στις 01/04/2010 3:56 μμ.

Γεία σας είμαι ο Γιάννης, τρελαίνομαι για τις μηχανές και τελευταίο απόκτημα μου είναι ενα tiger 1050 μπλέ(πιο ωραίο απο το άσπρο του Βαγγέλη )
Μένω Αθήνα και είμαι παντρεμένος με την Νάνσυ που επίσης της αρέσουν πολύ οι μηχανές.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:42, διορθώθηκε 2 φορές συνολικά.

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: fpapad στις 01/04/2010 10:58 μμ.

Γεια σας είμαι ο Φώτης και είμαι καλά. . .

Κατάγομαι από την Άρτα αλλά ζω στην Αττική τα τελευταία . . . . 19 χρόνια.
(ωχ πολλά είναι . . . )

Είμαι 35+ χρονών είμαι παντρεμένος και ευτυχώς έχω δύο παιδιά. . .

Επίσης έχω ένα Tiger Special Edition που είναι ποιο όμορφο και από το άσπρο του Βαγγέλη αλλά και το μπλε του Γιάννη. . .

Στη φωτογραφία όπως καταλαβαίνετε είμαι ο ποιο όμορφος . . . (Αριστερά κοιτάμε) . . . ο άλλος εκεί δεξιά ούτε τον ξέρω αλλά ούτε και πως βρέθηκε στη φωτογραφία ξέρω . . . .

Είπαμε το άσχημο Άσπρο (σαν ασφαλίτικο είναι) αριστερά είναι του Βαγγέλη . . . ξερετε τωρα . . . για να γλιτώνουμε τα μπλόκα
Δεν μπορώ τώρα.... !!!! είμαι στο forum . . .

 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:38, διορθώθηκε 3 φορές συνολικά.

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: mensrea στις 02/04/2010 12:19 πμ.

Θα μου συγχωρήσετε μια μικρή παρέμβαση (Γιώργο (admin) σε παρακαλώ διέγραψε το όποτε νομίζεις). Είμαι ένας από αυτούς που πρότειναν στον Γιώργο, να βρεθεί ένας τρόπος να αναγνωρίζουμε με ποιον «συνομιλούμε» στο forum. Ο λόγος είναι ότι μου φαίνεται αστείο να κάνουμε βόλτες, να τρώμε και να πίνουμε μαζί πχ Βόλος και μετά στο forum να μην ξέρουμε ποιος είναι ποιος (σιγά μη θυμόμαστε όλα τα nick names). Στο μυαλό μου όταν το πρότεινα είχα το παράδειγμα του Πάνου (ΑTN PANOS), να χρησιμοποιήσω δηλαδη την φωτογραφία μου σαν avatar, το οποίο και θα ακολουθήσω.
Όσοι πιστοί προσέλθετε…

Αντώνης
Αντώνης a.k.a. Mens Rea: Latin for "guilty mind"; guilty knowledge or intention to commit a prohibited act.

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: Γιωργος στις 13/04/2010 9:30 πμ.

Και γώ που νόμιζα πως είμασταν 851 μέλη........

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: Cpt. Haddock στις 13/04/2010 11:44 πμ.

admin"Και γώ που νόμιζα πως είμασταν 851 μέλη........"


Είμαστε, αλλα λιγοι ειμαστε οι ομορφοι που βαζουμε και φωτό
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: johnygalan στις 14/04/2010 12:26 πμ.

Cpt. Haddock"
admin"Και γώ που νόμιζα πως είμασταν 851 μέλη........"


Είμαστε, αλλα λιγοι ειμαστε οι ομορφοι που βαζουμε και φωτό "

" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"