Hoody-Project(?)

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: crazyumpire στις 11/09/2011 8:34 μμ.

δεν βλεπω σχεδια........
και περιμενω να ακουσω και τιμουλες!!!
και απο σενα Μητσο(epistimon)..ρωτα τιμες...γιατι εχω και εγω το παλληκαρι που δουλευα στις ταμπελες-μπλουζακια!
και βλεπουμε...
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 11/09/2011 9:35 μμ.

efthvag"Γκουχ-Γκουχ! Υπάρχουν και 3κύλινδρα που δουλεύουν μια χαρά (τα πιστόνια τους)
Μια ιδέα: το logo "three is better than four" θα μπορούσε να παίξει...
Δύο ιδέα: λίγο πιο αγριεμένα τα πιστόνια, ίσως? όπως εδώ :
[url=http://www.forumtriumph.gr/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=5835:25w5bbez]

Κατά τα άλλα το μαύρο-κίτρινο μια χαρά το βλέπω, ροκάδικο! Και η μαύρη σημαία συμβολική
Η κουκούλα δε μου αρέσει...θα μου χαλάει το μαλλί, άσε που δε μπορώ τα φούτερ, σε Τ-shirt θα το συζητούσα "

Συμφωνω με τον Βαγγελη

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: petros1479 στις 11/09/2011 9:39 μμ.

TZANNSPY"+1 Για τα "αγριεμένα" πιστόνια
+1 Για τα t-shirts κι όχι για τις κουκουλοκαταστάσεις
+1 Για το Union Jack

Υπάρχουν διαθέσιμα τα περσινά t-shirts για εμάς τους νεότερους; Αν ναι, από που και πως μπορούμε να τα προμηθευτούμε;"


Συμφωνω με τα παραπανω!
HIGHWAY TO HELL.

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: efthvag στις 11/09/2011 10:02 μμ.

Α πα πα! Δίχασα τον κόσμο.
Η αλήθεια είναι ότι έχει δίκιο ο crazy, άμα είναι ραφτό είναι άλλο πράγμα (αλλά όποιος νύχτα γράφει με πρησμένα μάτια, διαβάζει τα μισά). Αλλά μη το πληρώσουμε και για αλλαγή λαδιών
Τα άγρια πιστόνια πάνε για τύπωμα...για δείτε τιμές, μιλήστε και με κανέναν admin να μπει και κανένα logo του φόρουμ!
Ρωτήστε μήπως στο στηθάκι μπει και κανένα nickname (ψωνάρες)


Α! και υπόψιν, όποιος αγοράσει δεσμεύεται να σκάει μύτη και σε συναντήσεις, ε, όχι ....μαγκιά κλανιά κι εξάτμιση!
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: petros1479 στις 11/09/2011 10:16 μμ.

efthvag"Α πα πα! Δίχασα τον κόσμο.
Η αλήθεια είναι ότι έχει δίκιο ο crazy, άμα είναι ραφτό είναι άλλο πράγμα (αλλά όποιος νύχτα γράφει με πρησμένα μάτια, διαβάζει τα μισά). Αλλά μη το πληρώσουμε και για αλλαγή λαδιών
Τα άγρια πιστόνια πάνε για τύπωμα...για δείτε τιμές, μιλήστε και με κανέναν admin να μπει και κανένα logo του φόρουμ!
Ρωτήστε μήπως στο στηθάκι μπει και κανένα nickname (ψωνάρες)


Α! και υπόψιν, όποιος αγοράσει δεσμεύεται να σκάει μύτη και σε συναντήσεις, ε, όχι ....μαγκιά κλανιά κι εξάτμιση! "


Εγω συνεχιζω να συμφωνω!
HIGHWAY TO HELL.

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: epistimon στις 12/09/2011 12:05 πμ.

crazyumpire"δεν βλεπω σχεδια........
και περιμενω να ακουσω και τιμουλες!!!
και απο σενα Μητσο(epistimon)..ρωτα τιμες...γιατι εχω και εγω το παλληκαρι που δουλευα στις ταμπελες-μπλουζακια!
και βλεπουμε..."


γιωργος αδελφε οχι μητσος

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: crazyumpire στις 12/09/2011 2:45 μμ.

Σορρυ Γιωργο..το καταλαβα(οτι σε εγραψα Μητσο),αφου το εστειλα!!!

nik name...ραφτο .........Δεν παιζει,γιατι για καθε ονομα θα χρειαζεται και απο μια ''μητρα'' αρα π.χ. 10 ονοματα = 10 μητρες....,χωρια το Πισω στην πλατη!!
καθε μητρα παιζει γυρω (κοντα) στο 40αρι.... αρα αμα βγει μια μητρα πλατης , το διαιρουμε οσοι παρουμε μπλουζες ,αρα 40 διά 10 + την μπλουζα...
αμα ο καθενας πληρωσει απο μια μητρα για το nikname...θα παει
40 ατομικη μητρα + την μητρα της πλατης(δηλ αλλα 40) + την μπλουζα=Γαμησετα!!!!!...θα το παιζουμε...Over!!!

-τωρα...ραφτο πισω..και αυτοκολλητο μπροστα. χμμμμ.....ψιλο κιτς!!
-τα φουτερ με κουκουλα......δεν ειναι για μπουφαν ουτε για .....γαμους, δηλ δεν φορατε τετοια???
μπαινουν με τζιν,ή...με φαρδυ μπουφαν(τυπου FLY)
-απο Tshirts εχουμε πηξει!!!
- δοκιμασα και τα ''αγριεμενα πιστονια''.................απο τα τρια μετρα δεν πολυβγαζεις το σχεδιο....φαινετε ολο μαζι σαν μια μαζα....αυτο ειναι ωραιο αν ηταν σε λευκο Tshirt!!! σε ραφτο χανει πολυ!!!
γι'αυτο λεω..καλες οι αποψεις,αλλα να σκεφτομαστε Αν γινονται,και ποσο κοστιζουν!!!
anyway...εγω εχω σκοπο να φτιαξω(τουλαχιστον για μενα),!!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: Ecobill στις 12/09/2011 3:25 μμ.

crazyumpire"
anyway...εγω εχω σκοπο να φτιαξω(τουλαχιστον για μενα),!!
"


Μονοφαγά.....

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: HelenKoR στις 12/09/2011 3:30 μμ.

crazyumpire"-παιζει και προταση να ειναι οι μπλουζες ......................Ροζ...με μαυρη κλωστη(σχεδιο)...ψηνεστε???
"


αν κανετε κατι τετοιο, τοτε μπορω να εχω μαυρη μπλουζα με ροζ γραμματα?

παιδια, επειδη το ειχα ψαξει το θεμα(μιας και τα πρωτα μπλουζακια του Forum τα ειχα βγαλει εγω) να σας πω οτι για T-shirts, οσο πιο απλο το σχεδιο (δλδ να μην υπαρχουν πολλα χρωματα, οπως πχ τα αγριεμενα πιστονια) τοσο πιο ποιοτικο.

για ραφτο, η αληθεια ειναι οτι τα 3 πιστονια δεν ειναι ωραια (προσωπικη αποψη)
βαλε καμια φλαντζα κεφαλής
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: tharis στις 12/09/2011 3:48 μμ.

crazyumpire"....
40 ατομικη μητρα + την μητρα της πλατης(δηλ αλλα 40) + την μπλουζα=Γαμησετα!!!!!...θα το παιζουμε...Over!!!
..."


Καλυτερα να τα παραγγειλετε στον Armani δηλαδη ..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: epistimon στις 13/09/2011 2:35 μμ.

παιδια μολις σημερα εμαθα τιμες για τα μπλουζακια.μιλησα με τα παιδια που εχουν το μαγαζι και μου ειπαν αναλυτικα ολες τις τιμες αναλογα το σχεδιο και αναλογα το μπλουζακι.μιλησαμε υποθετικα για 30 κομματια(οχι οτι ειναι υποχρεωτικο αλλα οσο μεγαλυτερη ειναι η ποσοτητα τοσο ποιο φτηνα ερχεται.

για το σχεδιο με τη σημαια της Αγγλιας σε μαυρο χρωμα για το σχεδιο με τα 3 πιστονια
σε t-shirt λευκο 6 ευρω
σε φουτερ με κουκουλα 18 ευρω
σε polo sport 12,5 ευρω


για το σχεδιο με τα αγριεμενα πιστονια σε t-shirt λευκο 10 ευρω
σε polo sport 15 ευρω
σε φουτερ με κουκουλα 21 ευρω

αν τωρα θελουμε να ειναι κεντημενο παει +3 ευρω το κομματι στις παραπανω τιμες +120 ευρω στο συνολο η μακετα.σαν ποιοτητα το κεντημενο ειναι πολυ καλυτερο και κραταει πολυ περισσοτερο αλλα και κομματακι ποιο ακριβο.επισης καλο θα ηταν να αποφασησουμε ολοι ενα σχεδιο που μας αρεσει,ενα τυπο εκτυπωσεις και ενα ειδος ρουχου.ειναι πολυ ποιο οικονομικο απο το να διαλεξουμε διαφορετικα σχεδια και διαφορετικες εκτυπωσεις ο καθενας

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: galileos στις 14/09/2011 10:08 πμ.

epistimon"παιδια μολις σημερα εμαθα τιμες για τα μπλουζακια.μιλησα με τα παιδια που εχουν το μαγαζι και μου ειπαν αναλυτικα ολες τις τιμες αναλογα το σχεδιο και αναλογα το μπλουζακι.μιλησαμε υποθετικα για 30 κομματια(οχι οτι ειναι υποχρεωτικο αλλα οσο μεγαλυτερη ειναι η ποσοτητα τοσο ποιο φτηνα ερχεται.

για το σχεδιο με τη σημαια της Αγγλιας σε μαυρο χρωμα για το σχεδιο με τα 3 πιστονια
σε t-shirt λευκο 6 ευρω
σε φουτερ με κουκουλα 18 ευρω
σε polo sport 12,5 ευρω


για το σχεδιο με τα αγριεμενα πιστονια σε t-shirt λευκο 10 ευρω
σε polo sport 15 ευρω
σε φουτερ με κουκουλα 21 ευρω

αν τωρα θελουμε να ειναι κεντημενο παει +3 ευρω το κομματι στις παραπανω τιμες +120 ευρω στο συνολο η μακετα.σαν ποιοτητα το κεντημενο ειναι πολυ καλυτερο και κραταει πολυ περισσοτερο αλλα και κομματακι ποιο ακριβο.επισης καλο θα ηταν να αποφασησουμε ολοι ενα σχεδιο που μας αρεσει,ενα τυπο εκτυπωσεις και ενα ειδος ρουχου.ειναι πολυ ποιο οικονομικο απο το να διαλεξουμε διαφορετικα σχεδια και διαφορετικες εκτυπωσεις ο καθενας"


Ψηφίζω polo
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: john doufexis στις 14/09/2011 2:01 μμ.

Εγω προτεινω να φτιαξουμε (οποιος θελει φυσικα) κ σωβρακα! μπροστα οψη 3 πιστονια κ πισω 3 μπιελες !!! αναλογα τα "γουστα ο καθενας αποφασιζει !!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: strani στις 14/09/2011 3:02 μμ.

αν δεν βαλει ο [τεχνιτης] καμια φωτο να δουμε πως θα ειναι τοτε πως????????????????

Re: Hoody-Project(?)  

  Από: madbiker στις 14/09/2011 4:29 μμ.

john doufexis"Εγω προτεινω να φτιαξουμε (οποιος θελει φυσικα) κ σωβρακα! μπροστα οψη 3 πιστονια κ πισω 3 μπιελες !!! αναλογα τα "γουστα ο καθενας αποφασιζει !!! "

εγω θελω 3 πιστονια μπροστα και μια μπιελα πισω.......μαρεσουν οι παρ......σουζες.........
περα απο την πλακα εγω μεσα ειμαι παντως
μην τρελενεστε για κατι εξεζητημενο ρε παιδια και οχι t-shirt, γνωμη μου...
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away