champions league

Re: champions league  

  Από: coot στις 08/08/2009 10:47 πμ.

chris34"Συνηθως τα 2α παιχνιδια ειναι καλο να τα εχεις στη εδρα σου και οχι το αναποδο που λες!
Γι'αυτο και η Ατλετικο εχει το πρωτο παιχνιδι εκτος!Ηταν σε πιο ισχυρο γκρουπ και παιζει το πρωτο παιχνιδι εξω!!"

Ο παναθηναϊκός ήταν στο ισχυρό group απλά οι πρωταθλητές έχουν άλλους αντίπαλους φέτος
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uef ... k2008.html
Άρα μάλλον θα έγινε κλήρωση για το που θα γίνουν τα παιχνίδια. Συνήθως είναι πιο δύσκολο να έχεις το πρώτο παιχνίδι εντός αλλά καλό για τον κόσμο γιατί αν έχεις φάει 5 στο πρώτο εκτός έδρας παιχνίδι ποιός θα πάει να δει το δεύτερο;
Ο ΠΑΟ δεν έχει τίποτα να χάσει απέναντι σε έναν τόσο δύσκολο αντίπαλο και να αποκλειστεί με αξιοπρεπείς εμφανίσεις δε θα του πει κανένας τίποτα επίσης δεν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα στην ομάδα και θα περάσει στο europa league.
Αντίθετα ο Ολυμπιακός έχει να χάσει πολλά πρώτον έχει τεράστια οικονομικά προβλήματα και δεύτερον αν αποκλειστεί από τους απίθανους τους Μολδαβούς δε θα μείνει τίποτα ούτε παίκτες ούτε προπονητής ΤΙΠΟΤΑ
Εξάλλου ο ΠΑΟ έχει πάρει προκρίσεις απέναντι σε πολύ πιο δύσκολους θεωρητικά αντιπάλους αντίθετα ο Ολυμπιακός έχει φάει κάτι αποκλεισμούς από κάτι απίθανους ... Ανόρθωση ...
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: champions league  

  Από: chris34 στις 08/08/2009 12:58 μμ.

Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια........
6 εκ. ευρω δεν ειναι και λιγα .....ετσι δεν ειναι;αν δεν μπει πανε αυτα και μετα να δουμε ποιος θα αλλαζει προπονητες και παιχτες!
Το οτι ο Ολυμπιακος ειναι κουλαδι στην ευρωπη το ξερουμεΙΙσως η αξια του ειναι να περνει το ελληνικο πρωταθλημα και ως εκει.Δεν ξερω!
Ενα εχω να πω ομως : Εισαι στο μυαλο κατι μαγικο οπου πας εσυ παντα θα'μαι δω να σου τραγουδω.......
θρυλε ολε ολε θρυλε ολε ολε
Τωρα περι χρεων αυτα που λες εγω τα ακουω βερεσε!!Δεν μπορει ο ισχυροτερος ανδρας στην Ελααδα με τοσες επιχειρησεις να εχει μια χρεωμενη ομαδα!!
Βαλε λιγο το μυαλο σου να δουλεψει...ειναι δυνατον;μηπως ειναι κατι αλλο απο πισω που εγω και εσυ δεν μπορουμε να το καταλαβουμε;ε; μηπως;
Αυτοι οι ανθρωποι διαχειριζονται δις ευρω με τις δουλειες τους,οπως δουλεια ειναι και ο ολυμπιακος και ο παναθηναικος η αεκ κτλ κτλ
Γι'αυτο σου λεω μην ακους τι λενε οι φυλλαδες......
Ευχομαι νικες και μεσα και εξω και για τις 2 ομαδες μας!!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: champions league  

  Από: coot στις 08/08/2009 1:55 μμ.

chris34"Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια........
6 εκ. ευρω δεν ειναι και λιγα .....ετσι δεν ειναι;αν δεν μπει πανε αυτα και μετα να δουμε ποιος θα αλλαζει προπονητες και παιχτες!
Το οτι ο Ολυμπιακος ειναι κουλαδι στην ευρωπη το ξερουμεΙΙσως η αξια του ειναι να περνει το ελληνικο πρωταθλημα και ως εκει.Δεν ξερω!
Ενα εχω να πω ομως : Εισαι στο μυαλο κατι μαγικο οπου πας εσυ παντα θα'μαι δω να σου τραγουδω.......
θρυλε ολε ολε θρυλε ολε ολε
Τωρα περι χρεων αυτα που λες εγω τα ακουω βερεσε!!Δεν μπορει ο ισχυροτερος ανδρας στην Ελααδα με τοσες επιχειρησεις να εχει μια χρεωμενη ομαδα!!
Βαλε λιγο το μυαλο σου να δουλεψει...ειναι δυνατον;μηπως ειναι κατι αλλο απο πισω που εγω και εσυ δεν μπορουμε να το καταλαβουμε;ε; μηπως;
Αυτοι οι ανθρωποι διαχειριζονται δις ευρω με τις δουλειες τους,οπως δουλεια ειναι και ο ολυμπιακος και ο παναθηναικος η αεκ κτλ κτλ
Γι'αυτο σου λεω μην ακους τι λενε οι φυλλαδες......
Ευχομαι νικες και μεσα και εξω και για τις 2 ομαδες μας!!!! "

Μακάρι να έχεις δίκιο και ο ολυμπιακός μας να μην είναι σε αυτή την άθλια οικονομική κατάσταση όπου αναφέρουν μέχρι πέρυσι γράφανε για το πόσο καλά οικονομικά είναι και τις τσιγγουνιές που κάνει ο πρόεδρος σε σχέση με τα έσοδα.... φέτος πήγαμε στο άλλο άκρο. Δε ξέρεις τι να πιστέψεις ο μόνος προβληματισμός μου είναι στις επίσημες "διαψεύσεις" που κάνει ο ολυμπιακός ποτέ δεν έκανε τέτοιες δηλώσεις....
Νίκες και για τις 4 όμαδες μας επιτέλους να πάει το ελληνικό ποδόσφαιρο εκεί που του αρμόζει!
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: champions league  

  Από: chris34 στις 08/08/2009 2:18 μμ.

c"Νίκες και για τις 4 όμαδες μας επιτέλους να πάει το ελληνικό ποδόσφαιρο εκεί που του αρμόζει!"


Ναι σωστα 4 ομαδες συγνωμη!!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: champions league  

  Από: jimdom στις 08/08/2009 4:15 μμ.

Οσα δεν φτανε
dimchris"Βιάζεσαι! Υπάρχει ένας ακόμα γύρος.
Κάτσε να δούμε την κλήρωση της Παρασκευής... γιατί αν κληρωθείτε με καμιά Ατλέτικο δε βλέπω προκοπή.
Μακάρι να περάσετε όπως και να έχει."


Μαυρογατα....
c"
Νίκες και για τις 4 όμαδες μας επιτέλους να πάει το ελληνικό ποδόσφαιρο εκεί που του αρμόζει!"

Μονο ο ολυμπιακος κ το αιγαλεω να κερδιζουν κ ολοι οι αλλοι...
Περασμενα μεγαλεια αυτα!
Καλη επιτυχια στον παναθηναικο και στην Σέριφ Τίρασπολ

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: champions league  

  Από: denthnpalevw στις 17/08/2009 2:19 μμ.

Παιδες αυριο λεω να παμε προς Craft Αλεξανδρας να δουμε τον γαυρο. δηλώστε ενδιαφερον και ημαστε ευελεκτικοι. και μερος μπορουμε να αλλαξουμε αν θελουν αρκετοι.

μεχρι τωρα εχουμε ενδιαφερον απο 2 ατομα
τον jimdom και μενα.
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:40, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: champions league  

  Από: jimdom στις 17/08/2009 3:32 μμ.

οπως ειπε κ ο denthnpaeuw!ελπιζω να δουμε και αλλους!
ειδικα τοτεμ για να χασει ο ολυμπιακος ειναι ευπροσδεκτα!

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: champions league  

  Από: jimdom στις 18/08/2009 1:07 μμ.

στεφανε τι ωρα?

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: champions league  

  Από: denthnpalevw στις 18/08/2009 1:15 μμ.

9 να μαστε εκει. να πιασουμε και καλη θεση. εκτος και αν θες να παμε καπου πιο κοντα εδω στο χαλανδρι γιατι απ οτι βλεπω μονοι μας θα μαστε.
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: champions league  

  Από: jimdom στις 18/08/2009 1:59 μμ.

denthnpalevw"9 να μαστε εκει. να πιασουμε και καλη θεση. εκτος και αν θες να παμε καπου πιο κοντα εδω στο χαλανδρι γιατι απ οτι βλεπω μονοι μας θα μαστε."

αν ξερεις κανενα μαγαζι μεσα κ για πιο κοντα μιας κ θα ειμαι κ με τον ποπαι

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: champions league  

  Από: chris34 στις 20/08/2009 11:28 πμ.

ante na min sas kano plaka kai apo tin germania.....xaxaxaxaxaxa
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: champions league  

  Από: denthnpalevw στις 20/08/2009 11:44 πμ.

εμ ετσι ειναι σε αλλους η κληρωτιδα χαμογελα και σε αλλους τους περιφρονεί........
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: champions league  

  Από: chris34 στις 20/08/2009 11:51 πμ.

denthnpalevw"εμ ετσι ειναι σε αλλους η κληρωτιδα χαμογελα και σε αλλους τους περιφρονεί........"



etsi etsi.......
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: champions league  

  Από: denthnpalevw στις 20/08/2009 11:55 πμ.

ο ενας παιζει με τους Σεριφιδες του Διαστηματος και ο αλλος με μια απο τις 4 καλυτερες ομαδες της Ισπανιας.....

Αλλα ενα ειναι αυτο που θελουμε...

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ.....................
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ.....................
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ.....................
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ.....................
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ.....................
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ.....................
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ.....................
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ.....................
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: champions league  

  Από: Costas στις 20/08/2009 12:38 μμ.

Κλασική περίπτωση!! Κάθε χρόνο φεύγει πρώτα το Cl,μετά το πρωτάθλημα και τέλος το κύπελλο.Και φέτος βαδίζουμε στα ίδια χνάρια όπως φαίνεται