Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: galileos στις 08/11/2012 9:15 πμ.

[quote="NikosV":3cgme20b]
HelenKoR"
NikosV"[...]

αυτες ειναι ολες κι ολες "


Ελα δεν θέλω τέτοια!!!
Μια χαρά είναι το πλήθος των συμμετοχών για πρώτη φορά!
Εγώ προσωπικά είμαι πολύ ικανοποιημένη! Δεν το περίμενα οτι θα συγκεντρώναμε τόσες φωτογραφίες!"



θα ηθελα και εγω να συμμετασχω αλλα δεν ειμαι της φωτογραφιας και δεν μπορουσα να φτιαξω τις φωτο σε διαστασεις,αναλυση,κλπ κλπ

[/quote:3cgme20b]

Η προσπάθεια είναι αξιοσημείωτη. HelenKoR Συγχαρητήρια . Άλλωστε είναι και η πρώτη φορά που γίνεται κάτι τέτοιο και δεν θα πρέπει να είμαστε αυστηροί ή επικριτικοί.
Προτείνω την επόμενη φορά να είμαστε ακόμα περισσότερο οργανωμένοι, και όσοι βγάζουν φωτογραφίες, φαντάζομαι όλοι, αλλά δεν μπορούν να συμμετέχουν λόγω τεχνικών προβλημάτων (NikosV) να εξυπηρετούνται από άλλους. Επίσης, καλό θα είναι να υπάρχει μια κριτική επιτροπή με γνώσεις πάνω στην φωτογραφία για να έχει ένα λόγο και εκείνη.

Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: NikosV στις 08/11/2012 9:21 πμ.

galileos"
Η προσπάθεια είναι αξιοσημείωτη. HelenKoR Συγχαρητήρια . Άλλωστε είναι και η πρώτη φορά που γίνεται κάτι τέτοιο και δεν θα πρέπει να είμαστε αυστηροί ή επικριτικοί.
Προτείνω την επόμενη φορά να είμαστε ακόμα περισσότερο οργανωμένοι, και όσοι βγάζουν φωτογραφίες, φαντάζομαι όλοι, αλλά δεν μπορούν να συμμετέχουν λόγω τεχνικών προβλημάτων (NikosV) να εξυπηρετούνται από άλλους. Επίσης, καλό θα είναι να υπάρχει μια κριτική επιτροπή με γνώσεις πάνω στην φωτογραφία για να έχει ένα λόγο και εκείνη.

"


φαντασου οτι οι φωτο που εχω ειναι πριν γινει η Nikon και η GoPro μοδα ..
http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: galileos στις 08/11/2012 9:33 πμ.

NikosV"
galileos"
Η προσπάθεια είναι αξιοσημείωτη. HelenKoR Συγχαρητήρια . Άλλωστε είναι και η πρώτη φορά που γίνεται κάτι τέτοιο και δεν θα πρέπει να είμαστε αυστηροί ή επικριτικοί.
Προτείνω την επόμενη φορά να είμαστε ακόμα περισσότερο οργανωμένοι, και όσοι βγάζουν φωτογραφίες, φαντάζομαι όλοι, αλλά δεν μπορούν να συμμετέχουν λόγω τεχνικών προβλημάτων (NikosV) να εξυπηρετούνται από άλλους. Επίσης, καλό θα είναι να υπάρχει μια κριτική επιτροπή με γνώσεις πάνω στην φωτογραφία για να έχει ένα λόγο και εκείνη.

"


φαντασου οτι οι φωτο που εχω ειναι πριν γινει η Nikon και η GoPro μοδα .. "


Έχουν και αυτές την αξία τους.
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: HelenKoR στις 09/11/2012 10:01 πμ.

galileos"

Η προσπάθεια είναι αξιοσημείωτη. HelenKoR Συγχαρητήρια . Άλλωστε είναι και η πρώτη φορά που γίνεται κάτι τέτοιο και δεν θα πρέπει να είμαστε αυστηροί ή επικριτικοί.
Προτείνω την επόμενη φορά να είμαστε ακόμα περισσότερο οργανωμένοι, και όσοι βγάζουν φωτογραφίες, φαντάζομαι όλοι, αλλά δεν μπορούν να συμμετέχουν λόγω τεχνικών προβλημάτων (NikosV) να εξυπηρετούνται από άλλους. Επίσης, καλό θα είναι να υπάρχει μια κριτική επιτροπή με γνώσεις πάνω στην φωτογραφία για να έχει ένα λόγο και εκείνη.

"


Ευχαριστώ πολύ!
Εγώ απο την μεριά μου θα ήθελα να δώσω τα συγχαρητήριά μου σε όσους έστειλαν τις φωτογραφίες τους, οι οποίες είναι η πρώτη ύλη, διότι χωρίς φωτογραφίες δεν θα υπήρχε Ημερολόγιο!
Επίσης να πω για περιπτώσεις όπως του Νίκου, οτι πρέπει να υπάρχει αλληλεγγύη ανάμεσα στους ανθρώπους και οτι η συνεργασία επιβάλλεται!
Απλώς χρειαζόμαστε μια φωτογραφική μηχανή (ώστε να εξασφαλίσουμε την καλή ανάλυση) και καλή διάθεση!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: Παντελής στις 09/11/2012 2:26 μμ.

Αξιέπαινη προσπάθεια ! Συγχαρητήρια !!!!

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: Theozed στις 10/11/2012 10:36 μμ.

Συγχαρητήρια στο ψηλό κορίτσι!

Με την προσπάθειά της θα έχουμε κάτι όμορφο να θυμόμαστε από το φόρουμ μας.

Καλή τύχη στους συμμετέχοντες και μπράβο για τη συμμετοχή τους. Έχουν συγκεντρωθεί πολύ καλές φωτό

Γειά μας
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: HelenKoR στις 21/11/2012 9:13 μμ.

Καιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.... έληξε το δημοψήφισμα!

Συγχαρητήρια σε όλους που συμμετείχαν στον Διαγωνισμό για το Ημερολόγιό μας!
Σας ευχαριστούμε αγαπητά και ενεργά μέλη για τις ψήφους σας ώστε να προκύψουν τα αποτελέσματα με δημοκρατικές διαδικασίες!



Αν δεν με γελούν τα μάτια μου , οι φωτογραφίες που συγκέντρωσαν τις περισσότερες ψήφους και την προτίμηση των μελών είναι οι: 1, 5, 7, 8, 9, 10, 15, 24, 26, 27, 28, 30 και 31!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: tharis στις 03/01/2013 10:07 μμ.

Τι εγινε τελικα με το ημερολογιο ??!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: HelenKoR στις 05/01/2013 1:38 μμ.

Είναι καθ'οδόν!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: Ecobill στις 15/01/2013 11:03 μμ.

haris"Τι εγινε τελικα με το ημερολογιο ??! "

HelenKoR"Είναι καθ'οδόν! "

Με τι έρχεται????? με κάρο???

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: HelenKoR στις 16/01/2013 9:03 πμ.

Ναι, δεν αποκλείεται. Δεν έχουν όλοι tiger 800 με 115 hp
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: Gianno στις 16/01/2013 10:19 πμ.

προλαβαίνω??????













http://www.thehotelslist.com , all about hotels..

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: Costas στις 16/01/2013 11:53 πμ.

Πλάκα κάνεις

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: johnygalan στις 16/01/2013 3:55 μμ.

HelenKoR"Ναι, δεν αποκλείεται. Δεν έχουν όλοι tiger 800 με 115 hp "

" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Ψηφίστε την Αγαπημένη σας Φωτογραφία!  

  Από: HelenKoR στις 16/01/2013 9:35 μμ.

Giann"προλαβαίνω??????
"


Ναι, φυσικά! Αν θες όμως, κάνε τον κόπο να τις ξαναστείλεις σε μερικούς μήνες, σε επόμενο διαγωνισμό.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.