Ψηφίσατε ή όχι

Re: Ψηφίσατε ή όχι  

  Από: Costas στις 10/06/2009 11:46 πμ.

Εδώ βαριούνται να κάνουν ένα κλικ για να ψηφίσουν κι εσύ περιμένεις να πήγανε μέχρι το εκλογικό κέντρο μέσα στη ζέστη

Re: Ψηφίσατε ή όχι  

  Από: Cpt. Haddock στις 10/06/2009 11:55 πμ.

Ναι, πρωί-πρωί με το ποδήλατο κατέβηκα Σεπόλια και μετά έφυγα για surf



Εδώ να επισημάνουμε οτι η πραγματική αποχή ειναι πολύ μικρότερη απο αυτή που εμφανίστηκε (47%) για λόγους που έχουν να κάνουν με τα λάθη στους εκλογικους καταλόγους. Ενδεικτικά σας λέω οτι εκεί που ψήφισα ήταν γραμμένη η μητέρα μου, η οποία όμως είναι γραμμένη και στην Πρέβεζα ως ετεροδημότης (αρα δεν ψήφισε πουθενα), η ετεροθαλής αδελφή μου που ζει εδώ και 30 χρόνια στην Αγγλία και ο πατέρας μου που έχει πεθάνει εδώ και 2+ χρόνια...

Συμμετοχή οικογένειας στην ψήφο: 20%
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Ψηφίσατε ή όχι  

  Από: Sprinter στις 10/06/2009 11:59 πμ.

Δε παύει να είναι πολύ μεγαλύτερη από άλλες φορές μια και τα ίδια (ίσως και περισσότερα) λάθη υπήρχαν πάντα.

Επίσης το τραγικό (κατα την γνώμη μου) είναι πώς ψηφίζουν οι παπούδες (οι πολύ μεγαλύτεροι από μένα Κώστα ) και δε ψηφίζουν οι νέοι.... Το μυαλό τους (σας..) και μια λίρα.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ψηφίσατε ή όχι  

  Από: spyro στις 10/06/2009 12:05 μμ.

Cpt. Haddock"Ναι, πρωί-πρωί με το ποδήλατο κατέβηκα Σεπόλια και μετά έφυγα για surf



"


γειτονόπουλο εισαι του λόγου σου ε? τα σερφ οι Αλπεις και τα White Collar hobies σε μαράνανε τρομάρα σου.

Re: Ψηφίσατε ή όχι  

  Από: Sprinter στις 10/06/2009 12:17 μμ.

Πόσα birdies σκόραρε τελευταία φορά? Στα nick shots τα καταφέρνει?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ψηφίσατε ή όχι  

  Από: spyro στις 10/06/2009 1:01 μμ.

Sprinter"Πόσα birdies σκόραρε τελευταία φορά? Στα nick shots τα καταφέρνει?"



Re: Ψηφίσατε ή όχι  

  Από: Cpt. Haddock στις 10/06/2009 2:37 μμ.

spyr"
Cpt. Haddock"Ναι, πρωί-πρωί με το ποδήλατο κατέβηκα Σεπόλια και μετά έφυγα για surf



"


γειτονόπουλο εισαι του λόγου σου ε? τα σερφ οι Αλπεις και τα White Collar hobies σε μαράνανε τρομάρα σου.

"


Όχι ρε. Σεπόλια με έχουν βάλει και ψηφίζω (ενω εμενα πατήσια). Τώρα μένω Παγκράτι (απο εκεί κατέβηκα με το ποδήλατο)

Θα πάμε για κρίκετ την Κυριακή;
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Ψηφίσατε ή όχι  

  Από: john_street_triple675 στις 10/06/2009 2:40 μμ.

Cpt. Haddock" Τώρα μένω Παγκράτι (απο εκεί κατέβηκα με το ποδήλατο)

"


Άρα είσαι δικό μου γειτονάκι...αλλά στη δουλειά!!! Δουλεύω Καισαριανή σύνορα με Παγκράτι!