Το νου σας παιδια!!

Το νου σας παιδια!!  

  Από: sinister στις 10/04/2011 7:13 μμ.

http://www.apriliabikers.gr/portal/inde ... #msg420891
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: doohan στις 10/04/2011 7:34 μμ.

........
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:48, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: lioulios στις 10/04/2011 7:46 μμ.

Tάπα !

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: devil... στις 10/04/2011 7:56 μμ.

ετσι ειναι αυτα ....οποιος σταματαει πληρωνει για ολους τους υπολοιπους...γαυτο δεν πρεπει να σταματαμε ....ειδικα τωρα που ειναι και πασχα ψαχνουν λεφτα...αλλα και τα aprilia ποσο να πανε... ..περα απο τη πλακα ..ειναι κριμα να ξεκινας για βολτα και να γυρνας με ραβασακια....ξενερωμα ...

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: madbiker στις 10/04/2011 8:04 μμ.

ρε παιδια δεν παιζει αυτο που γραφει ο τυπος στο ποστ...ελεος δηλ..
κατασχεση 3 μηχανακια και κλησεις σε 3 ατομα επειδη ο 1 φοβηθηκε , του εφυγε το μηχανακι απο τα χερια, γιατι κατεβηκε ο μπατσος-ασφαλιτης απο το μπατσικο με κουκουλα????δηλ ελεος...
και καλα αυτος παει αυτοφωρο ας πουμε για επιθεση σε αστυνομικο...οι αλλοι 2 γιατι???κατι δεν παει καλα...ετσι δηλ στελνουν τον κοσμο αυτοφωρο επειδη γουσταρουν...αυτο δεν γινεται
οταν βγαινουν εξωτερικο ομως ολοι τυπικοτατοι , εδω ολοι καφροι...τυχαιο?δεν νομιζω
δεν τρωμε κουτοχορτο ρε ελεος δηλ
τεσπα οι κλησεις ειναι αληθινες απο οτι φαινεται αλλα η ιστορια μοιαζει λιγο να μην δενει καλα και να εχει πολλα κενα...μαλλον νομιζω κατι δεν μασ λεει ο φιλος.
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: bonnie στις 10/04/2011 8:06 μμ.

εγω φοβηθηκα παντως...

δεν ξανακανω κοντρες!

περα απ την πλακα, οτι κ να εγινε, το αποτελεσμα ειναι υπερβολικο! εχω δει με τα ματια μου κ εχω ακουσει τοσα, που δεν μου φαινεται απιθανο να συμβει παντως...
ωρε που παμε ωρε? ?
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: sinister στις 10/04/2011 8:13 μμ.

αν διαβασετε πιο προσεκτικα, τους επιασαν να κανουν κοντρες πανω κατω,θα ηθελα να παρακαλεσω να μην στηθει λαικο δικαστηριο μιας κ κανενας μας δεν ειναι απολυτως νομιμος σε ολες του τις βολτες.
Τα παιδια κλαινε τα μηχανακια τους κ καλο θα ηταν να μην παιζουμε με τον πονο τους,γιατι θα μπορουσε να ηταν στη θεση τους πολλοι απο εμας αν οχι ολοι!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: madbiker στις 10/04/2011 8:38 μμ.

sinister"αν διαβασετε πιο προσεκτικα, τους επιασαν να κανουν κοντρες πανω κατω,θα ηθελα να παρακαλεσω να μην στηθει λαικο δικαστηριο"

φιλε μου πολλες κοντρες και στη βουλιαγμενης και στα λιμανακια πιο παλια πριν φυγει η καντινα που ηταν πιο αγρια τα πραγματα....
απλα για ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΔΕΝ ΠΑΣ ΑΥΤΟΦΩΡΟ, επειδη ο κοκ αλλαξε ακομα και ασφαλεια να μην εχεισ που πριν ηταν πλημμελημα και πηγαινεσ αυτοφωρο πλεον ειναι πταισμα και ειναι μονο κληση
οσον αφορα τις παραβασεις συμφωνω υπερβολικες...αλλα για τις παραβασεις που λεει το παιδι δεν προβλεπεται κατασχεση της μηχανης...οποτε κατι αλλο παιζει που δεν μας λεει..και το αυτοφωρο δικαιολογηται νμονο σε αυτον που η μηχανη του χτυπησε τον ασφαλιτη..γιαυτο λεω οτι δεν κολλαει κατι
ολοι εχουμε κανει κοντρεσ αλλα δεν εχουμε παει αυτοφωρο...
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: sinister στις 10/04/2011 9:05 μμ.

Για να δεις οτι δεν ειναι ακριβως οπως τα λες περι αυτοφώρου,πριν 3 χρονια ειμαστε 4 μηχανες στην καβαλας,εγω δικαβαλο στον ξαδερφο μου,στριβουμε για να παρουμε το σχιστο στις 12 το βραδυ να δουμε τι παιζει,στο φαναρι δεξια πριν την ανηφορα εχει περιπολικο,το βλεπουν τα παιδια,αλλα οταν ανοιγει το φαναρι κ οι 4 μηχανες που ειναι παραταγμενες κανουν ενα ψιλοπατημα(ο θεος να το κανει πατημα αφου στα 200 μετρα θα σταματαγαμε) με την λογικη αφου δεν εχει τιποτα να κανουμε ενα τσιγαρο δεξια στο παρκιν που αραζουμε οταν επαιζαν κοντρες,ανεβαινουμε την ανηφορα κ κανουμε δεξια. εντος λεπτου σκαει το περιπολικο κ πεταγονται 4 απο μεσα κ καλουν ενισχυσεις,τελικα καταφθανουν κ εγω δεν ξερω ποσες μηχανες περιπολικα μονο υποβρυχια δεν ηρθαν κ μας πανε στο τμημα,σημειωτεον ολοι με κρανη μπουφαν κ γαντια.Μας προσαγουν για αυτοσχεδιους αγωνες κ τα καθεκαστα εχοντας ασφαλειες κ πινακιδες κ διπλωματα. Εμενα με αφηνουν σαν συνοδηγο κ μενουν μεσα ΠΣΚ μιας κ ηταν παρασκευη! κ δεν ειναι ιστορια που μου την ειπαν ή την ακουσα αλλα την εζησα.
Οποτε δεν μου κανει κ πολυ περιεργο η ολη ιστορια των παιδιων.


Στο δικαστηριο ο ενας δικαστης εδωσε ρεστα μιας κ γυρισε κ ειπε στον εναν καλα οι αλλοι ηταν με 1000αρια εσυ με το 600αρι που πηγαινες?αχαχαχαχαχαχ
Πληρωσαν προστιμο κλπ κλπ κ βγηκαν τη δευτερα κυριοι!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: tharis στις 10/04/2011 11:07 μμ.



Οτι κι αν εκαναν φαγαν γερο "ξυλο" τα παιδια ..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: Cpt. Haddock στις 11/04/2011 10:09 πμ.

sinister"[...]γιατι θα μπορουσε να ηταν στη θεση τους πολλοι απο εμας αν οχι ολοι!"


Δε νομιζω. Αν θελουμε να ανοιξουμε δε θα το κάνουμε εκει που ξέρουμε οτι παραμονεύουν.

Υπάρχουν τόσοι δρομοι εξω χωρις κοσμο. Αλλα αν εχεις μηχανακια για καφετέρια που δεν έχουν δε ποτέ διόδια, αυτα παθαίνεις

(κακίες... )
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: lleonidas στις 11/04/2011 10:23 πμ.

http://www.mybike.gr/topic/42533-%CE%AD ... %BF%CE%BA/

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: Sprinter στις 11/04/2011 10:34 πμ.

Κλασσική περίπτωση του συνολικού μπουρδέλου που είναι η Ελληνική κοινωνία. Οι μεν τελείως παράνομοι να ζητάνε και τα ρέστα, οι μπάτσοι να βγαίνουν με κουκούλα και γκλόπ και να βρίζουν, να κάνουν πιθανόν κατάχρηση εξουσίας και να σκούν υπέρμετρη αυτηρότητα (ίσως), επιλεκτικά και με το έτσι θέλω. Και όλοι μαζί αμόρφωτοι, ακοινώνητοι κι αγριεμένοι. Τα σχόλια δε στα διάφορα φόρουμ.. απλώς αντανάκλαση των παραπάνω. Γενικώς ενα μπάχαλο ως κοινωνία, ενας αχταρμάς στο μίξερ. Ρεσέτ...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: crazyumpire στις 11/04/2011 7:55 μμ.

και εμεις με τον Νασο γυριζαμε...λιγο πατημενοι!!!
ελαχιστη καταβολη 180 στο κοντερ χαλαρα..λιγο 220.....(δοκιμη και στην ζελατινιτσα...μια χαρα κρατησε και δεν ξυλωθηκε!!)
ηταν κι'αλλοι με κατι 1000 GSXR. που πηγεναν χωρις αυριο..αλλα εμεις σταθεροι στις αξιες μας!
ουτε μπλοκα..ουτε Ζηταδες,
Στα πρωτα Διοδια..ηταν ενα αμαξι μπροστα,πληρωνει και πριν προλαβει να βαλει 1η....περναει ο Νασος την μπαρα..και η μπαρα ξανακλεισε,αφηνοντας το αμαξι 'πισω'!!! και την ταμια να βριζει!!!
ΑΑΑΑαααα το ασπρο το 675,(δεν ξερω το ονομα του παιδιου!!) το ''εγραψε'' η σκροφ@!!! κρατησε την πινακιδα!! η κ@ριολ@!
β) πηρα χαμπαρι οτι ειχα χασει ΠΟΛΥ αερα απο το μπροστα λαστιχο!!!μιλαμε για πολυ..
Σημερα εβαλα DUNLOP -SPORTSMART-sportmax!!!!
αλλα δεν πτωηθηκα!!! συνεχισα με 180-220 μεσο ορο!! ειπαμε Τρελλος ειμαι!!!
γ)περασαμε και μια FERRARI.....ενταξει δεν πηγαινε ταπα.....
τουλαχιστον το ευχαριστηθηκα
και την διαδρομη...και το φαί!!!
Παντα τετοια!!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: Το νου σας παιδια!!  

  Από: sinister στις 11/04/2011 8:34 μμ.

crazyumpire"και εμεις με τον Νασο γυριζαμε...λιγο πατημενοι!!!
ελαχιστη καταβολη 180 στο κοντερ χαλαρα..λιγο 220.....(δοκιμη και στην ζελατινιτσα...μια χαρα κρατησε και δεν ξυλωθηκε!!)
ηταν κι'αλλοι με κατι 1000 GSXR. που πηγεναν χωρις αυριο..αλλα εμεις σταθεροι στις αξιες μας!
ουτε μπλοκα..ουτε Ζηταδες,
Στα πρωτα Διοδια..ηταν ενα αμαξι μπροστα,πληρωνει και πριν προλαβει να βαλει 1η....περναει ο Νασος την μπαρα..και η μπαρα ξανακλεισε,αφηνοντας το αμαξι 'πισω'!!! και την ταμια να βριζει!!!
ΑΑΑΑαααα το ασπρο το 675,(δεν ξερω το ονομα του παιδιου!!) το ''εγραψε'' η σκροφ@!!! κρατησε την πινακιδα!! η κ@ριολ@!
β) πηρα χαμπαρι οτι ειχα χασει ΠΟΛΥ αερα απο το μπροστα λαστιχο!!!μιλαμε για πολυ..
Σημερα εβαλα DUNLOP -SPORTSMART-sportmax!!!!
αλλα δεν πτωηθηκα!!! συνεχισα με 180-220 μεσο ορο!! ειπαμε Τρελλος ειμαι!!!
γ)περασαμε και μια FERRARI.....ενταξει δεν πηγαινε ταπα.....
τουλαχιστον το ευχαριστηθηκα
και την διαδρομη...και το φαί!!!
Παντα τετοια!! "

εισαι σε λαθος θρεντ αλλα εμεις για αυτο σε αγαπαμε χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html