Τι κατηγορία βάρους είστε;

Re: Τι κατηγορία βάρους είστε;  

  Από: HelenKoR στις 05/01/2009 4:56 μμ.

Leoni"

πάντως στα γκούντις ότι πάρει το τρώει.
"


φυσικά ! χρειάζομαι συντηρητικά για να διατηρηθώ

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Τι κατηγορία βάρους είστε;  

  Από: Polymhxanos στις 05/01/2009 5:37 μμ.

Όπως όλα τα ψόφια δλδ...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Τι κατηγορία βάρους είστε;  

  Από: Leoni στις 05/01/2009 5:58 μμ.

Polymhxanos"Όπως όλα τα ψόφια δλδ... "
αχαααχχαχχαχα
3>4

Re: Τι κατηγορία βάρους είστε;  

  Από: HelenKoR στις 05/01/2009 6:48 μμ.

Polymhxanos"Όπως όλα τα ψόφια δλδ... "


exactly my dear
o Tim Burton ειχε μεγαλες εμπνεύσεις οταν με ειδε

[youtube:1ghz8y1r]0lbx1gjEr7w[/youtube:1ghz8y1r]
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Τι κατηγορία βάρους είστε;  

  Από: Polymhxanos στις 05/01/2009 6:59 μμ.

Ναι εμπνεύστηκε τον joker στον batman...




Άλλες μεγάλες είχε και δεν ήταν ο αυτός που είπες, αλλά τέσπα ας μην το αναπτύξουμε εδώ...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Τι κατηγορία βάρους είστε;  

  Από: Aris. στις 03/04/2009 6:20 μμ.

Ok το λοιπόν είμαι 1.84 m και και 88-90 kg είμαι οριακά φυσιολογικός σύμφωνα με το test.
Αν πάρω ακόμα ένα κιλό όμως θα γίνω "Υπέρβαρος" ?
Νομίζω πως ο χαρακτηρισμός είναι λάθος
Γενικά το test έχει 6 κατηγοριες εκ τον οποιων η 5 είναι τραγικά (ή τουλάχιστον ακούγονται) "κακές" και μονο μια είναι η "καλή"

Εκτος τούτου.. υπολόγισα ποσα κιλά έπρεπε να ήμουν ,με το ύψος που έχω, για να είμαι λίγο παραπάνω από την κατηγορια "Ελλιποβαρής", δηλαδή πάλι οριακά φυσιολογικός. Το αποτέλεσμα ήταν 62 κιλά...

και λέω τώρα... την περίοδο που είχα μπει στο νοσοκομείο για εγχείριση καλώς η κακώς είχα χάσει 13 κιλά και ήμουν 77kg με 1.84ύψος. Πραγματικά δεν υπήρξε άνθρωπος που να μην μου είχε πει... AΡΗ ΠAΡΕ KIΛA ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ γιατί έχεις ρέψει..
ήμουν όντως χαλια..

Πραγματικά δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου 62kg και να πω πως είμαι στην κατηγορια "ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΌΣ".
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Τι κατηγορία βάρους είστε;  

  Από: coot στις 03/04/2009 7 μμ.

Aris."Ok το λοιπόν είμαι 1.84 m και και 88-90 kg είμαι οριακά φυσιολογικός σύμφωνα με το test.
Αν πάρω ακόμα ένα κιλό όμως θα γίνω "Υπέρβαρος" ?
Νομίζω πως ο χαρακτηρισμός είναι λάθος
Γενικά το test έχει 6 κατηγοριες εκ τον οποιων η 5 είναι τραγικά (ή τουλάχιστον ακούγονται) "κακές" και μονο μια είναι η "καλή"

Εκτος τούτου.. υπολόγισα ποσα κιλά έπρεπε να ήμουν ,με το ύψος που έχω, για να είμαι λίγο παραπάνω από την κατηγορια "Ελλιποβαρής", δηλαδή πάλι οριακά φυσιολογικός. Το αποτέλεσμα ήταν 62 κιλά...

και λέω τώρα... την περίοδο που είχα μπει στο νοσοκομείο για εγχείριση καλώς η κακώς είχα χάσει 13 κιλά και ήμουν 77kg με 1.84ύψος. Πραγματικά δεν υπήρξε άνθρωπος που να μην μου είχε πει... AΡΗ ΠAΡΕ KIΛA ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ γιατί έχεις ρέψει..
ήμουν όντως χαλια..

Πραγματικά δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου 62kg και να πω πως είμαι στην κατηγορια "ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΌΣ"."

Ναι αυτός είναι ένας γενικός κανόνας για να μην ξεφεύγει ένας μέσος άνθρωπος . Ο καλύτερος τρόπος είναι μια λιπομέτρηση σε μηχάνημα που σου βγάζει ακριβώς πόσα κιλά πρέπει να είσαι λαμβάνοντας υπόψη του τη μυϊκή σου μάζα και το ύψος σου.
Πριν από 3 μήνες το έκανα πρώτη φορά αυτο το τεστ με τη μυϊκή μου μάζα να είναι στα 37 κιλά 1 κιλό πάνω από το κανονικό και το λίπος στα 22 κιλά 6,5 κιλά πάνω από το κανονικό. Το συνολικό μου βάρος ήταν 86 κιλά και το κανονικό έπρεπε να είναι από 80 κιλά και κάτω.
Τώρα η μυϊκή μάζα μου έπεσε στα 35 κιλά το λίπος στα 16 κιλα και είμαι 78 κιλά το κανονικό μου τώρα είναι 78 κιλά και κάτω δηλαδή είμαι στα όρια
αυτά
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: Τι κατηγορία βάρους είστε;  

  Από: KRIKONS στις 03/04/2009 8:49 μμ.

min 3exnas oti eimaste sto ogko