Νομίζω επιβάλλεται!

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: Γιωργος στις 01/02/2010 6:48 μμ.

Ο συνεπιβάτης ..... σε μια πλούσια χώρα

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: Γιωργος στις 01/02/2010 6:50 μμ.

και σε μια φτωχη........

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: triplepower στις 05/02/2010 12:45 πμ.

Πω πω,μου εχει φυγει το σαγονι απο τα γελια!οριστε κ ενα δικο μου(σορυ αν εχει ξαναγραφτει,δεν αντεξα να τα διαβασω ολα!)

....Βραδάκι στο χωριό,ολοι μαζεμενοι στο καφενειο.τελειώνουν την μπιριμπα κ αναρωτιουνται τι να κανουμε?τι να κανουμε?? <<Ωρε,να φωναξουμε τν ψευτοΘοδωρο να μας πει καμια απο τις ιστορίες του να γελασουμε>>....τον φωνάζουν λοιπον στο τραπέζι.<<Απόψε θα σας ηπω τοτες που χα παει για σαφαρ στην Αφρικη>>λεει....<<σωπα ρε θοδωρη,εχεις παει εσυ για σαφαρ???>>...<<Ναι,αμη!!πως δεν εχω παει??>>Μου ειχε δώσει ένα φιλαρακι ενα ειδικό όπλο,με ειδικές σφαιρες που σκοτώνει τα παντα!κ ενα ειδικο μαχαίρ που τα σφάζει ουλα!>>...ΑΑΑ,οοο,επιφωνήματα απο κάτω και καλα οτι χάζεψαν!...<<παιρνω το αεροπλάνο,φτάνω κατω στην Αφρική κ παω στη ζουγκλα.οπως επερπάταγα ακουω ενα ποδοβολήτο,μια ταραχη,μια ανταρα,εσιωταν η γης!κανω το βλέμα μου αριστερα κ τι να δω???ερχοταν ενας ελέφαντας αφιονισμένος κατα πάνω μου!!!γεμίζω το όπλο,σημαδεύω κ εκει π παει να με λιώσει....ΜΠΑΜ!!!μια κ κατω,τεζα!>>....<<Ελα ρε θοδωρε!!με την μια??>>....<<Ναι!αφου ηταν ειδικό το οπλο και οι σφαιρες!...τι να το κανω τι να το κανω??βγαζω το μαχαιρι ΧΛΑΤΣ!!! του κόβω το ποδι κ το βαζω στον ωμο!παω να κανω 2βήματα παραπέρα ακου ενα θεριο να βρυχατε!κανω μια δεξια ο βλεμα κ τι βλεπω??ενα λιονταρι ετοιμο να με κατασπαράξει!!!γεμιζω,οπλιζω,σημαδεύω.....κ εκει που κανει το σαλτο να με γραπώσει ΜΠΑΜ!!!!!παρτο κατω κ αυτο με την μια!>>.....χαμος οι αλλοι το δουλεμα ασταμάτητο!...<<τι να το κανω?τι να το κανω?ξαναβγάζω το μαχαίρ κ ΧΛΑΤΣ!!!του κοβω το πόδι κ το βάζω στον αλλον ωμο!>>...ξαφνικα πετάγετε ο καφεντζης κ του λέει Θοδωρη,τηλέφωνο!περιμένετε παιδία ερχομαι να συνεχισω!.....χαχαχαχα τα γέλια κρυφα οι αλλοι σχολιάζανε κ γελαγανε.ερχεται παλι ο Θοδωρής<<Που ειχα μεινει???>> <<εκει π είχες τα ποδια στους ωμους σου!>>...<<Ωρε και της τα ανοιγω πιο πολυ και της κόβω ενα γ@μησ!!!!>>

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: jimdom στις 05/02/2010 3:27 μμ.

είναι 2 παντρεμένοι και πίνουν καφέ, λέει ο ένας
-ρε συ οποτε αποφασιζω να βγω εξω βραδυ για κανα ποτο και αργησω ενω μπαινω σιγα σιγα να μη με ακουσει δεν αναβω καθολου φωτα με το που παω να αγγιξω το παπλωμα για να ξαπλωσω στο κρεββατι ξυπναει αμεσως και αρχιζει τη γκρινια,μου ζαλιζει τ'α@@@@α ως το πρωι...
-ααα φιλαρακι εγω δεν εχω τετοια....
-δηλαδη???
-ειναι απλο οταν αργω καταρχην μπαινω με μπαντιλικια και κορναροντας στην αυλη του σπιτιου,μπαινω μεσα στο σπιτι αναβω ολα τα φωτα βαζω τερμα τη μουσικη, ανεβαινω στην κρεββατοκαμαρα αναβω τα φωτα,βγαζω τα ρουχα,τα πεταω οπου να'ναι παω μπροστα της με την π@@@α στο χερι και τισ λεω...μωρο μου παρε μου μια π@@α οπως μονο εσυ ξερεις....
-και αυτη τι κανει??
-κανει πως κοιμαται!!!

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: doohan στις 06/02/2010 1:21 πμ.

[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: doohan στις 06/02/2010 1:21 πμ.

Ενα ακομα:

Είναι ένας τύπος στον πάγκο του μπαρ, σκυμμένος, βαρύς και ασήκωτος και κοιτάζει συνέχεια το ποτήρι του επί μισή ώρα, εντελώς ακίνητος. Κάποιος άλλος, αλέγρος και καλαμπουρτζής, που έπαιζε μπιλιάρδο με τις ώρες, τον βλέπει έτσι, να κοιτάζει το ποτό του ατελείωτα και να μην πίνει και...

για πλάκα αρπάζει το ποτήρι και το κατεβάζει μονορούφι. Ο θλιμμένος βάζει τα κλάμματα:

- Έλα ρε φιλάρα, μια πλάκα κάναμε! Θα σου παραγγείλω ένα ίδιο, κερνάω εγώ.. Δεν γουστάρω να βλέπω άντρες να κλαίνε!

Και εκείνος:

- Δεν είναι αυτό. Είναι που η σημερινή μέρα είναι η χειρότερη της ζωής μου. Πρώτα, παρακοιμήθηκα το πρωί και άργησα να πάω στο γραφείο. Το αφεντικό μου τσατίστηκε και με απέλυσε. Βγαίνω να πάρω το αυτοκίνητό μου και μου το είχαν κλέψει. Το δήλωσα στην αστυνομία και μου είπαν "καλά κρασιά που θα το ξαναβρείς". Παίρνω ένα ταξί να γυρίσω σπίτι και ξεχνάω μέσα το πορτοφόλι με όλες τις πιστωτικές κάρτες. Το παρατηρώ τελευταία στιγμή, φωνάζω τον ταξιτζή να σταματήσει και αυτός την κοπάνισε ρίχνοντάς μου μια μούτζα. Μπαίνω στο διαμέρισμα και πέφ! τω απάνω στη γυναίκα μου στο κρεβάτι με τον θυρωρό. Φεύγω αηδιασμένος, μπαίνω σ' αυτό εδώ το μπαρ κι απάνω που ετοιμαζόμουνα να βάλω ένα τέλος στη ζωή μου, εμφανίζεσαι εσύ και μου πίνεις το δηλητήριο! Είμαι ή δεν είμαι γκαντέμης;
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: doohan στις 08/02/2010 1:10 πμ.

Μπαίνει ο μαυρος καβαλαρης με τον συνεργο του σε ενα Saloon και αρχιζουν εναν καυγα. Βγαινουν τα πιστολια ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ τους σκοτωνουν εναν εναν, ληστευουν και το ταμειο. Εκει που πανε να φυγουνε, βλεπουν ενα παιδακι να εχει κρυφτει κατω απο ενα τραπεζι.παει ο μαυρος καβαλαρης το βουτάει απο το γιακά, το βγαζει εξω και αρχιζει και το ρωταει.

-Πόσο κάνει 1+1;
...

-2!

-Πόσο κάνει 2+2;
-4!

-Πόσο κάνει 5+5;
-10!

-Πόσο κάνει 10+10;
-20!

-Πόσο κάνει 15+15;
-30!

Εκεί βγάζει το πιστόλι ο μαύρος καβαλάρης και ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ σκοτωνει το παιδάκι. Τον κοιτάει ο συνεργός.
-Ρε συ εντάξει τους άλλους, αλλά γιατί και το παιδάκι;
-Ήξερε πολλά...
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: bonnie στις 12/02/2010 2:18 πμ.

Ο Μπακούνιν στην κόλαση.....

Πεθαίνει ο Μπακούνιν και πάει στην κόλαση. Μετά από λίγο καιρό πολιτικών παρεμβάσεων, ξεκινούν εξεγέρσεις και μπάχαλα σε όλα τα μήκη και τα πλάτη της κόλασης. Ο Σατανάς ψιλοφρικάρει και παίρνει τηλέφωνο το Θεό και του λέει:
-Ρε Θεέ έχω εδώ έναν αναρχικό που μου τα'χει κάνει όλα μπάχαλο, να σου τον στείλω μετάθεση πάνω στον παράδεισο που είναι όλα ήρεμα μπας και βρούμε ησυχία να κάνουμε τη δουλειά μας;
Λέει ο Θεός:
-Άντε στειλτον εδώ αλλά μου χρωστάς χάρη
Μετά από ένα μήνα διαμονής του Μπακούνιν στον Παράδεισο, ο Σατανάς δεν έχει κανένα νέο του Θεού οπότε λέει να τον πάρει τηλέφωνο
-Έλα Θεέ, τι έγινε με εκείνον που σου είχα στείλει, όλα καλά και ήρεμα;
Λέει ο Θεός:
-Πρώτον δεν υπάρχει Θεός και δεύτερον να με λες σύντροφο…


--------------------------------------------------------------------------------------------


Πάει ένας αναρχικός στην εκκλησία για πρώτη φορά στη ζωή του. Μετά το πάτερ ημών σταυροκοπιούνται όλοι αλλά αυτός τίποτα, οπότε του λέει μια κύρια που ήταν δίπλα του:
- Το σταυρό σου
και απαντάει ο αναρχικός:
- Την παναγία σου...



--------------------------------------------------------------------------------------

Είναι ένα ζευγάρι του χώρου, ο τύπος αναρχικός, η τύπισσα
αριστερίστρια και μένουν σ' ένα δυαράκι στη Ζωοδόχου Πηγής. Μια μέρα
που κάθονταν στο σπίτι και παντοφλιάζανε τρώγωντας πίτσα και βλέποντας
ταινία τους τελείωσαν τα τσιγάρα.

Λέει το λοιπόν ο τύπος "θα πάω εγώ", παίρνει τη μηχανή και κατεβαίνει
προς την πλατεία. Όπως κατεβαίνει την Αραχώβης βλέπει μια κοπέλα να
του κάνει νόημα. Σταματάει και αυτή τον ρωτάει που είναι το
"Πωλείται". Προσπαθεί να της εξηγήσει (τρίτο δεξιά και πρώτο αριστερά
και δε συμμαζεύεται) αλλά η κοπελιά δε δείχνει να καταλαβαίνει.

Της λέει δίπλα είναι, ανέβα να σε πάω. Ανεβαίνει όντως αυτή, την
πηγαίνει, "α, του λέει αυτό είναι; Ξενέρωσα, δεν πολυγουστάρω τη φάση,
και είναι και δίπλα στο σπίτι μου, εδώ δίπλα στη Φειδίου μένω, δε με
πας μέχρι εκεί;"

Την πάει ο τύπος, του λέει σε παίδεψα ανέβα να σε κεράσω ένα ποτό, της
λέει βιάζομαι, βγήκα να πάρω τσιγάρα και με περιμένει η κοπέλα μου,
έλα ρε του λέει ανέβα για μισό, τι να κάνει αυτός ανεβαίνει, το μισό
γίνεται ένα, πιάνουν κουβέντα, πίνουν δυο τρία, αρχίζουν να
χαμουρεύονται, παίζει και το σχετικό σεξάκι και ξαφνικά ο τύπος
συνειδητοποιεί ότι έχει βγει για τσιγάρα και έχει αργήσει τρεις ώρες.

Σηκώνεται και φεύγει γαμιόντας, περνάει από την πλατεία, παίρνει
εκείνα τα τσιγάρα που λέγαμε και επιστρέφει στο σπίτι σκεπτόμενος "τι
θα κάνω τώρα, θα με σκίσει η άλλη". Κάποια στιγμή τρώει ένα φλας,
σταματάει τη μηχανή, βγάζει το σωληνάκι και αρχίζει να πασσαλείβεται
με βενζίνη, δεξί χέρι, αριστερό χέρι. Ξανανεβαίνει στη μηχανή και
φτάνει στι σπίτι.

"Άντε ρε, τι έγινες" τον ρωτάει η καλή του. Άσε της λέει έμπλεξα. Όπως
κατέβαινα πλατεία μου κάνει νόημα μια κοπέλα που ήθελε να πάει στο
Πωλείται και δεν το έβρισκε, της λέω ανέβα να σε πάω, δεν της άρεσε
οπότε την πήγα μέχρι το σπίτι της, μου είπε να με κεράσει ένα ποτό,
ανέβηκα, ε, χαμουρευτήκαμε λίγο, το κάναμε κιόλας...

Και του απαντάει η άλλη:
Ασε ρε σε ποιον τα πουλάς αυτά; Πάλι μπουκάλια ρίχνατε....


---------------------------------------------

αυτα για καληνυχτες...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: doohan στις 12/02/2010 2:21 πμ.

[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: doohan στις 12/02/2010 3:07 πμ.

Συζητούν δυο φαντάσματα:
-Να σε ρωτήσω κάτι
-Σ' ακούω
-...

-Πιστεύεις στους ανθρώπους?
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: doohan στις 12/02/2010 3:10 πμ.

http://troktiko.blogspot.com/2010/02/bl ... _9883.html
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: doohan στις 13/02/2010 4:23 πμ.

"Είμαστε στην Αμερική, σε ένα μπαρ, όπου κάθεται η Χίλαρι Κλίντον με τον Ομπάμα και σχεδιάζουν τον τρίτο παγκόσμιο πόλεμο. Ένας τύπος μπαίνει μέσα, τους βλέπει και τα παίζει. Πάει στον μπάρμαν και του λέει:
- Ρε, φίλε, είναι αυτοί που νομίζω;
- Ναι
Οπότε τους πλησιάζει και λέει:
- Χαίρεται. Τιμή μου ...


που σας γνωρίζω. Να σας ρωτήσω τι κάνετε εδώ;
Η Χίλαρι απαντάει:
- Σχεδιάζουμε τον 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο.
- Α ναι; Και τι θα κάνετε;
- Θα σκοτώσουμε 400 εκατομμύρια μουσουλμάνους και την Ελένη Μενεγάκη
Ο τύπος τα παίζει.
- Την Ελένη Μενεγάκη; Μα γιατί;
Κι η Χίλαρι γυρνάει προς τον Ομπάμα και του λέει:
- Είδες τι σου έλεγα; Κανείς δεν νοιάζεται για τα 400 εκατομμύρια μουσουλμάνους!!!


Τελικά έτσι μας θέλουν να αδιαφορούμε για τα πιο σημαντικά πράγματα που υπάρχουνε στη Ελλάδα και σε όλο το κόσμο"
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: ATN PANOS στις 26/02/2010 12:05 πμ.

ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΣΙ ΣΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΝΑΥΑΓΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:
2 Ιταλοί και 1 Ιταλίδα, 2 Γερμανοί και 1 Γερμανίδα, 2 Άγγλοι και 1 Αγγλίδα, 2 Aλβανοί και 1 Αλβανή, 2 Σουηδοί και 1 Σουηδέζα, 2 Ρώσοι και μία Ρωσίδα, 2 Έλληνες και 1 Ελληνίδα, 2 Αμερικανοί και 1 Αμερικανίδα.

Ένα χρόνο μετά, πάνω σ' αυτό το πανέμορφο και απομακρυσμένο νησί, ο ένας Iταλός καθάρισε τον άλλον Iταλό για την Iταλίδα.
Οι δύο Γερμανοί έφτιαξαν ένα εβδομαδιαίο πρόγραμμα το οποίο ακολουθούν αυστηρώς, για να εναλλάσσονται με την Γερμανίδα.

Οι δύο Άγγλοι περιμένουν κάποιον να τους συστήσει στην Αγγλίδα και έως τότε βολεύονται μεταξύ τους.

Οι δύο Αλβανοί έριξαν μια ματιά στον ωκεανό, έφτιαξαν μια σχεδία, παράτησαν την Αλβανή και εξαφανίσθηκαν.

Οι δύο Σουηδοί μελετούν το ενδεχόμενο αυτοκτονίας την στιγμή που η Σουηδέζα γκρινιάζει ασταμάτητα για τις αναλογίες του κορμιού της και την αληθινή φύση του φεμινισμού.

Η Ρωσίδα αμέσως μετά το ναυάγιο παντρεύτηκε τον ένα Ρώσο και μετά τον παράτησε. Μετά παντρεύτηκε τον άλλο και μετά από λίγο διάστημα τον χώρισε.

Οι δύο Έλληνες κοιμούνται την Δευτέρα με την Aγγλίδα, την Τρίτη με την Σουηδέζα, την Τετάρτη με την Αλβανή, την Πέμπτη με την Αμερικάνα, την Παρασκευή με την Ρωσίδα και το Σαββατοκύριακο πηγαίνουν για ψάρεμα καθώς η Ελληνίδα ασχολείται ευτυχισμένη με την καθαριότητα και το μαγείρεμα.

Στο μεταξύ οι Αμερικανοί ακόμα σκέφτονται τα αίτια του ναυαγίου και πώς ξέμειναν μόνοι στο νησί.
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: doohan στις 26/02/2010 1:42 πμ.

[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Νομίζω επιβάλλεται!  

  Από: chris34 στις 26/02/2010 9:27 πμ.

Λευκος Τιγρης!!see you................