Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”

Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: bonnie στις 28/04/2011 3:36 μμ.

Είναι το τρίτο περιστατικό τον τελευταίο καιρό. Σε κάποιες περιπτώσεις οι δράστες δεν διστάζουν να βγάλουν ακόμη και όπλο
Τελευταίο θύμα ο υπάλληλος ενός βενζινάδικου στο Περιστέρι. Ο άτυχος Πακιστανός δεν περίμενε ότι θα πέσει θύμα ληστείας με αυτόν τον τρόπο.
Ο άνδρας που μπήκε με το αυτοκίνητό του στο πρατήριο έμοιαζε... φυσιολογικός. Του ζήτησε να “φουλάρει”. Όταν ο υπάλληλος πήγε να εισπράξει ο άνδρας άρχισε να τον χτυπάει. Το έριξε κάτω, μπήκε στο αμάξι και εξαφανίστηκε.

Ένα παρόμοιο περιστατικό έχει συμβεί τις τελευταίες μέρες στο Περιστέρι και ένα ακόμη στον Ασπρόπυργο



http://www.newsit.gr/default.php?pname= ... 82&catid=4


τι αλλο θα ακουσουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: denthnpalevw στις 28/04/2011 4:07 μμ.

Δεν μου ακουγεται πολυ παραξενο.οταν θες πανω απο 100 ευρω για να φουλαρεις ευκολα την κανει ο αλλος οταν ερθει η ωρα της πληρωμης
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: Native στις 28/04/2011 4:10 μμ.

Για 100€ αξίζει τον κόπο...τωρα για 10€ που παιρνει η βεσπα κρίμα είναι....
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: bonnie στις 28/04/2011 4:12 μμ.

ναι, βασικα ηταν θεμα χρονου να συμβει κ αυτο...

εγω να γεμισω με κανα εικοσαρικο.. αντε να βαλω σουπερ.. 25 ας πουμε.. προλαβαινω να φυγω ή θα με προλαβει το πακιστανι με το παπακι?

μητσακο, γεμισε το ντουκατι καλυτερα ρε... αρκει να παρει μπρος μετα να προλαβεις να φυγεις...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: nfot στις 28/04/2011 5:52 μμ.

Το φαινομενο αυτο στη Γαλλια υπαρχει εδω και καιρο, πανω απο χρονο. Θυμαμαι το εδειχνε στις ειδησεις και γελουσα με την καταντια τους
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: mastersam13 στις 29/04/2011 1:24 πμ.

Πάντως μην το κάνετε στη shell γιατί έχει κάμερες.
Όχι πως δοκίμασα ποτέ...
Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις.

Ζαν-Ζακ Ρουσσώ

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: madbiker στις 29/07/2011 12:28 πμ.

δυστυχως η ληστεια γενικοτερα ειναι πλεον μοδα....
τριτη βραδυ 4 τσογλανια μου φτιαξανε μια χαρα μουρη για να μου παρουν τι? ενα κινητο 20 € και εναν σταυρο...ευτυχως δεν πηραν τη μηχανη γιατι πραγματικα καποιος θα αφηνε την τελευταια πνοη στο σημειο...η εγω η καποιος απο αυτους.
4 με 1 και οι δυο με μαχαιρι.συγχαρητηρια κωλοπαιδα.ροδα ειναι ομως και γυριζει...τσογλανια...γαμ@ την αεκ σας....
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: chris34 στις 29/07/2011 1:40 μμ.

madbiker"δυστυχως η ληστεια γενικοτερα ειναι πλεον μοδα....
τριτη βραδυ 4 τσογλανια μου φτιαξανε μια χαρα μουρη για να μου παρουν τι? ενα κινητο 20 € και εναν σταυρο...ευτυχως δεν πηραν τη μηχανη γιατι πραγματικα καποιος θα αφηνε την τελευταια πνοη στο σημειο...η εγω η καποιος απο αυτους.
4 με 1 και οι δυο με μαχαιρι.συγχαρητηρια κωλοπαιδα.ροδα ειναι ομως και γυριζει...τσογλανια...γαμ@ την αεκ σας...."



Ελα ρε φιλε.....σου την πεσανε ετσι στην ψυχρα;;;
Βραδυ απομερα η οχι;
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: nfot στις 29/07/2011 4:19 μμ.

Η ΑΕΚ τωρα τι σου φταιει; Φορουσε κανενας τους τετοια μπλουζα;
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: Ecobill στις 29/07/2011 5:24 μμ.

Σταύρο όλα καλά?????

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: madbiker στις 29/07/2011 6:20 μμ.

[quote:1nudvfls]Ελα ρε φιλε.....σου την πεσανε ετσι στην ψυχρα;;;
Βραδυ απομερα η οχι;[/quote:1nudvfls]
2.30 to πρωι..στην ψυχρα τελειως

[quote:1nudvfls]Η ΑΕΚ τωρα τι σου φταιει; Φορουσε κανενας τους τετοια μπλουζα;[/quote:1nudvfls]
δε μου φταει αλλα συζητουσαν για την ΑΕΚ πριν μου την πεσουν...μαλλον αεκακια ηταν και ειναι καλο σημαδι αυτο.....αν με πιανεις...
[quote:1nudvfls]
Σταύρο όλα καλά?????[/quote:1nudvfls]
ολα καλα ρε βασιλακη..απλα εχω λιγο πρησμενο κεφαλι μουρη και μυτη και λιγο μπλαβισμενα ματια...και 2 μισοσπασμενα δοντια
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: epistimon στις 29/07/2011 9:53 μμ.

δεν τους τα εδεινες και εσυ απο την αρχη οτι ηθελαν να σηκωθουν να φυγουν?ευχομαι περαστικα τι αλλο να πω?παλι καλα που δε σου πηραν τη μηχανη.

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: ATN PANOS στις 29/07/2011 10:13 μμ.

τι αλλο θα δουμε...

περαστικα φιλε , και μια συμβουλη.
προσπαθησε να το ξεχασεις.. ισως ειναι το καλυτερο.

τωρα μιλαει ο πληγωμενος σου εγωισμος.
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: lleonidas στις 30/07/2011 3:06 πμ.

Φίλε Σταύρο,περαστικά!Στην Καλαμάτα συνέβη αυτό και αν ναι,που περίπου,αν δε γίνομαι αδιάκριτος;Έκανες καταγγελία;

Re: Μόδα η ληστεία... “φουλάρω και φεύγω”  

  Από: madbiker στις 30/07/2011 10:34 πμ.

αθηνα εγινε φιλε μου επανω στη δεκελειας.μωρε εγω να τους δωσω οτι θελανε αλλα το ξυλο αρχισε να πεφτει χωρις να μιλαει κανεις.παντως ηταν και αυτοι τυχεροι.υπο αλλες συνθηκες δε θα εφευγε ζωντανος κανενας τους.ηταν η μερα τους.η επομενη δεν θα ειναι ομως.φιλε πανο μιλαει κατι περισσοτερο απο τον εγωισμο μου.μικρη ειναι η αθηνα.πολυ μικρη
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away