Μουσικη!

Μουσικη!  

  Από: gpgeorgiadis στις 12/08/2010 1:26 μμ.

Φιλοι μου καλημερα σας...! Εχω αρκετο καιρο να γραψω λογο μεγαλου φορτου εργασιας και θα καταλαβετε το γιατι...! Οπως ειχα πει και στο παρελθον ειμαι μουσικος και τραγουδιστης...! Εδω και ενα χρονο λοιπον, και μετα απο πολυ σκεψη και πολυ τρεξιμο, ξεκινησα την πρωτη μου δισκογραφικη δουλεια η οποια θα κυκλοφορησει στα μεσα του Οκτωβρη (ελπιζω και νωριτερα). Ο δισκος θα εχει τιτλο "Αδεια Καφενεια" και περιλαμβανει 5 τραγουδια. Δυο απο αυτα ειναι σε μουσικη του αγαπημενου μου δασκαλου και συνθετη μεγαλων επιτυχιων του Θαναση Πολυκανδριωτη. Σαν πρωτο δειγμα λοιπον της δουλειας σας στελνω ενα λινκ στο youtube για να ακουσετε το πρωτο κομματι το οποιο εχει τιτλο "Της ελπιδας σου τα λογια". Κατα την γνωμη μου ειναι ενα πολυ καλο και επικαιρο τραγουδι! Περιμενω τα σχολια σας...! Να εισται ολοι καλα...!

Γιωργος Ρηγας!

http://www.youtube.com/watch?v=-_xZxcHFmEY

Re: Μουσικη!  

  Από: Γιωργος στις 12/08/2010 5:53 μμ.

Παρα πολύ ωραία Γιώργη. Σου εύχομαι καλή επιτυχία

Re: Μουσικη!  

  Από: tooljim13 στις 12/08/2010 6:47 μμ.

Ωραιο ακουσμα Γιωργο,μ'αρεσει κι εχεις καλη φωνη..Καλη συνεχεια και παντα επιτυχιες..

Re: Μουσικη!  

  Από: gpgeorgiadis στις 12/08/2010 8:56 μμ.

Να εισται καλα παιδια...! Προωθηστε το οσο μπορειτε....! Ευχαριστω πολυ!

Re: Μουσικη!  

  Από: nfot στις 12/08/2010 11:10 μμ.

Καλη επιτυχια.
Καποιος φιλος σου το ποσταρε και σε καποιο BMWδοφορουμ (για αυτοκινητα)
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Μουσικη!  

  Από: KostasNorthern στις 13/08/2010 12:34 πμ.

Πολύ καλό Μπράβο φίλε καλή επιτυχία

Re: Μουσικη!  

  Από: ATN PANOS στις 13/08/2010 12:39 πμ.

βασικα δεν μου αρεσουν τετοια τραγουδια....sry

ομως η φωνη ειναι πολυ καλη,και νομιζω οτι μπορεις να πεις και αλλα ειδη τραγουδιων.

σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απο την καρδια μου.

θα το βαλω για μια εβδομαδα στο προφιλ μου στο facebook
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Μουσικη!  

  Από: chris34 στις 13/08/2010 7:44 πμ.

Πολυ ωραια φωνη φιλε μου και ιδιαιτερο στυλ τραγουδιου!!
Σου ευχομαι και εγω με την σειρα μου καλη επιτυχια στην καριερα σου!!

Υ.Γ το εβαλα και εγω στο facebook!!
Λευκος Τιγρης!!see you................
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Μουσικη!  

  Από: johnygalan στις 13/08/2010 9:51 πμ.

Καλή επιτυχία
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Μουσικη!  

  Από: nfot στις 13/08/2010 12:56 μμ.

Τον εβαλα κι εγω στο φατσοβιβλιο μου το συνδεσμο. Και δειχνει να αρεσει ! (Καλη η ιδεα του Πανου)
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Μουσικη!  

  Από: gpgeorgiadis στις 13/08/2010 5:46 μμ.

nf"Τον εβαλα κι εγω στο φατσοβιβλιο μου το συνδεσμο. Και δειχνει να αρεσει ! (Καλη η ιδεα του Πανου)"


Ευχαριστω πολυ φιλε μου...! Σε λιγο καιρο θα κυκλοφορησουν και τα επομενα! Ελπιζω να αρεσουν κι εκεινα!

Re: Μουσικη!  

  Από: AndreaSt στις 13/08/2010 7:03 μμ.

nf"Τον εβαλα κι εγω στο φατσοβιβλιο μου το συνδεσμο. Και δειχνει να αρεσει ! (Καλη η ιδεα του Πανου)"

κι εγω

Re: Μουσικη!  

  Από: nfot στις 13/08/2010 10:32 μμ.

Προσωπικα δεν εχω ιδιαιτερες σχεσεις με το Ελληνικο τραγουδι, αλλα μαλλον αρεσει.
Αυτα ειναι τα σχολια που εχουν γραφτει στο φατσοβιβλιο μου:
"Μπορεί να μην το κάνεις συχνά(Να ανεβάζεις τραγούδια εννοώ) αλλά οι επιλογές των κομματιών είναι μία και μία. "
"Ωραιο τραγουδακι. Που το βρηκες βρε?"
και εχει και 2 ακομη "μου αρεσει".
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Μουσικη!  

  Από: gpgeorgiadis στις 17/08/2010 5:55 μμ.

Φιλοι μου οποιοι θελετε να με βρειτε στο φατσοβιβλιο και να σας βρω κι εγω... το μαιλ μου ειναι george_rigas@yahoo.com

Να ειστε ολοι καλα!