κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: denthnpalevw στις 15/02/2011 11:09 πμ.

θα συμφωνησω με τον Sprinter. Αφου το δες το φορτηγάκιεπρεπε να αντιδρασεις. παντα περιμενουμε οτι ο αλλος θα κανει το χειροτερο. πρεπει να εισαι σε εγρήγορση παντα και να μην νομιζεις......
Ας κανεις και κατι που μετα θα δεις οτι ηταν περιττο. Μια φορα θα σε σωσει και θα ναι αρκετη...

Οσο για το ατυχημα αφου εσυ εισαι καλα τα υπολοιπα στα @@ σου. Ολα θα γινουν σιγα σιγα. Σιδερενιος και μακαρι να ναι η τελευταια σου.
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: patapios στις 15/02/2011 11:27 πμ.

.... αφου εισαι εσυ καλα.... τα υπολοιπα περνανε σε 2η μοιρα!!!

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: Cpt. Haddock στις 15/02/2011 11:31 πμ.

Περαστικα κλπ κλπ

Αλλα γιατι αντίο στο τριπλακι? Δε φτιάχνεται? Δε πρεπει να 'χει χοντρη ζημια και δε νομιζω οτι ο Βυνιος θα τολμησει να κανει πουστιες με τις ασφαλειες

Ποτέ ξανα
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 15/02/2011 12:33 μμ.

Περαστικα στον φιλο και ποτε ξανα.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: galileos στις 15/02/2011 1:12 μμ.

Sprinter"Οταν ηρεμήσεις και ξεπονέσεις να κάτσεις να σκεφτείς ειλικρινά με τον εαυτό σου αν θα μπορούσες να είχες κάνει (η να μην είχες κάνει) κάποια πράγματα για να μην είχε συμβεί αυτό, άσχετα με τη μαλακία του άλλου. Ασχέτως του τι θα σκεφτείς, θα σε βοηθήσει στην υπόλοιπη οδηγική ζωή σου ασε που μπορεί να την παρατίνει κιόλας. Περαστικά "



Περαστικά φίλε μου και μην ανησυχείς για τα σίδερα. Εσύ να γίνεις γρήγορα καλά και να ανέβεις ξανά στην μηχανή σου!!
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: black_power στις 15/02/2011 1:33 μμ.

[quote:2c3wftmj]Οταν ηρεμήσεις και ξεπονέσεις να κάτσεις να σκεφτείς ειλικρινά με τον εαυτό σου αν θα μπορούσες να είχες κάνει (η να μην είχες κάνει) κάποια πράγματα για να μην είχε συμβεί αυτό, άσχετα με τη μαλακία του άλλου. Ασχέτως του τι θα σκεφτείς, θα σε βοηθήσει στην υπόλοιπη οδηγική ζωή σου ασε που μπορεί να την παρατίνει κιόλας. Περαστικά [/quote:2c3wftmj]

Αφου σηκώθηκα και ειδα οτι περπατάω και τα κουνάω όλα του φώναξα λιγάκι αλλά μετά άρχισα να σκέφτομαι πόσο μλκας είμαι που δεν φρέναρα με τον που τον είδα να βγαίνει...αλλά όλα αυτα εκ του ασφαλούς τα λέμε εύκολα...τη προηγούμενη μέρα δούλευα μέχρι 12 το βράδυ, εχθες ξύπνησα 7:30 και πάνω στο τρέξιμο(μετέφερα κάτι υλικά στον μάστορα) θεώρησα χάσιμο χρόνου το φρενάρισμα (εντολές κοιμησμένου εγκεφάλου)
και μετα απ ολα αυτά θα πήγαινα και στην επόμενη δουλειά...
για όλα φταίει αυτη η εμπειρία...να μαστε καλά και να τη μαζεύουμε οσο δυνατόν πιο ανώδυνα

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: epistimon στις 15/02/2011 2:26 μμ.

φιλε μου σαν την υγεια μας δεν υπαρχει τιποτα και ουτε φτιαχνεται οπως οι μηχανες αν παθουν κατι.μπορει να κουραστεις με τις ασφαλιστικες μεχρι να φτιαξεις τη μηχανη σου αλλα σημασια εχει οτι εσυ εισαι καλα.υπομονη και ολα θα γινουν....

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: Sprinter στις 15/02/2011 2:51 μμ.

Σιγά ρε, κι ο Βάγγος τι θα γίνει, θα πεινάσει?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: DimSTriple στις 15/02/2011 3:10 μμ.

Πολλά περαστικά εύχομαι, σε 'σένα και στο τρίπλ. Απ'τη στιγμή που είσαι εσύ καλά, όλα τ'άλλα φτιάχνονται.

Νά' σαι καλά και ποτέ ξανα!

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: johnygalan στις 15/02/2011 4:47 μμ.

chris34"Πολλα περαστικα φιλε μου!!
Αφου εισαι εσυ καλα χεστα ολα τ'αλλα!!"

+1050
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: bonnie στις 16/02/2011 1:39 πμ.

περαστικα ρε δημητρη, τι να πω...
πολυ τυχερος ησουν, με ολη αυτη τη μαουνα που ηταν μπροστα σου!
ελπιζω να ξεμπερδεψεις γρηγορα με τις ασφαλιστικες κ να χαρεις ενα καινουριο μηχανακι, πιο τυχερο!

απο την θησεως εκεινη την μερα πρεπει να περασα 6-7 φορες πανω κατω, σε εκεινο το φαναρι δε, εχω δει κ αλλα τρελα σκηνικα με μηχανακια.. πρεπει να τους εμπνεει η πυροσβεστικη, δεν εξηγειται αλλιως!

ολα καλα, σιδερενιος!

...διαλυθηκε τοσο πολυ που δεν φτιαχνεται? το τσεκαρες? ..ή το πηγες κατευθειαν για παλιοσιδερα, ακαρδε?
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: black_power στις 16/02/2011 12:50 μμ.

χαχαχαχα
το πήρε το ιδιο το φοτηγάκι του βυνιου και το πήγε στον άλιμο στο πιερράκο...και εκει με το που το δε ο μαστορας είπε οτι θέλει καινούρια μηχανή(γιατί στράβωσε το κάρτερ!?$#) τωρα δε ξέρω κατα πόσο ηταν η επίσημη απάντηση αυτή... θα δούμε.
παντως απ το να περιμένω με τους μηνες να ρθουν ανταλλακτικά και να χω και την αγωνία να μην χει πάρει καθόλου το πλαίσιο, και την αγωνία να μην εσφιξε κατι καλά ο μάστορας...καλύτερα να πάω για 2ο μηχανακι(θα χω και ένα κάρο ανταλλακτικά )

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: HelenKoR στις 16/02/2011 1:39 μμ.

black_power"το πήρε το ιδιο το φοτηγάκι του βυνιου και το πήγε στον άλιμο στο πιερράκο "


μια χαρα! ουτε κουραση, ουτε ταλαιπωρια, ουτε τιποτα!

δηλαδη σκοπευεις να ξαναπαρεις triple? εισαι της αποψης οτι ο επιμενων νικα?
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: tolkyr στις 16/02/2011 1:47 μμ.

HelenKoR"
black_power"
δηλαδη σκοπευεις να ξαναπαρεις triple? εισαι της αποψης οτι ο επιμενων νικα? "
"


Έλα και σου χω έτοιμο τζιτζιλόνι streetaki πανάθεμα σε!!

Re: κακομοιρο μικρο αθώο τίμιο αγαπημένο triple ANTIO  

  Από: black_power στις 16/02/2011 2:35 μμ.

τελικά κυριάκο δε το χεις πουλήσει ακόμα; το πρόβλημα είναι οτι δε χωράει στο courier αυτό
Ελένη εγώ λέω να το ξαναπάρω... αλλα όλα είναι λίγο φλου ακόμα, γιατι 1ον δε ξέρω τι θα πάρω απ την ασφαλιστική και 2ον αν το πάρω μπορεί να πεθάνει απ το αγχος η μάνα μου ή οποία δε θελει ούτε να ακούει για 2ο triple ... εχει φρικάρει άσχημα...