Η...γυναίκα του Χασάπη...

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: jimdom στις 06/05/2013 10:37 μμ.

Να ζήσετε ευτυχισμένοι!

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: tharis στις 07/05/2013 10:25 μμ.

Να ζησετε !!!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: nfot στις 07/05/2013 11 μμ.

Βαγγελη, σας ευχομαι τα καλυτερα. Να ειστε παντα μονιασμενοι και γεματοι υγεια. Αντε και καλους απογονους
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: leonithastz στις 08/05/2013 10:30 μμ.

Γιατρέ μου ότι άλλο επιθυμείς, να το πάθεις

και πάντα στην ζωή σου να είσαι χαρούμενος όπως στην φώτο
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: crazyumpire στις 11/05/2013 9:37 πμ.

Βαγγελη σου Ευχομαι μεσα απο την Ψυχη μου..Οτι Καλυτερο!!!
στην καινουρια Αρχη της Ζωη σας!!!....Καλους Απογονους...

(Αν και κανονικα...........θα επρεπε και η γυναικα σου να ηταν μελος του Φορουμ...Να εχει Διπλωμα Μοτοσυκλετας...Τουλαχιστον 2 μηχανες στο Βιογραφικο της!...Να εχει λαβει μερος το λιγοτερο σε 2 Παιδακιαδες!!..3 36αωρα!!!....5 γυρους στην Πιστα των Μεγαρων!!!!..Και Φυσικα....Να Γινει Ψηφοφορια Εντος του Φορουμ..Για το..''Να το Παρει Το Κοριτσι??''.... )
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: nafpaktios στις 11/05/2013 2:11 μμ.

Υγεια και ευτυχια φιλε να ζησεται!!!
If it works don't fix it!!!

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: patapios στις 11/05/2013 3:12 μμ.

Ειστε ψευτες και υποκριτες.

Αντι να τον προειδοποιήσετε τον ανθρωπο πατε και του λετε συγχαρητηρια και αλλα τετοια γλυκαναλατα.

Βαγγελη.... πραγματικα την γ@ΜΗΣΕς. Φιλε το εκανες το λαθος τωρα.

Δεν ηξερες δεν ρωταγες?...

...αλλα τι να περιμενει κανεις απο καποιον που εχει "ψωνισει" triumph???






























καλους απογονους με ευτυχια

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: doohan στις 11/05/2013 11:54 μμ.

Να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι και μονιασμένοι.......
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: epistimon στις 12/05/2013 9:50 πμ.

να ζησεται ευχομαι υγεια και ευτηχεια κατανοηση και υπομονη μονο ετσι μπορει ο γαμος να αντεξει.ειμαι και εγω παθων

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: vagtyrp στις 12/05/2013 2:01 μμ.



ευχαριστώ για τις ευχές σας! αν και δεν είχα δώσει τα πνευματικά δικαιώματα στον bill να αποκαλύψει αυτή τη συγκλονιστική είδηση , τον συγχωρώ....μιας και είναι παθών και ο ίδιος.....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.......


Άντε καλές μας βόλτες, ως παντρεμένοι πλέον.....αρχίζοντας από μια γαλατόπιτα.......κερνάω καφέ......οπότε μαζευτείτε!

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: green-675 στις 13/05/2013 6:52 μμ.

βαγγοοοοοοοοο πες αλευριιιιιιιιιιιιιιιιιιι ............................... ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΡΑΣΕΤΕ ΠΑΡΕΑ...(εννοω με τον τιγρη)

καλους απογονους τωρα!!!!
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: Ecobill στις 15/05/2013 12:51 μμ.

vagtyrp" αν και δεν είχα δώσει τα πνευματικά δικαιώματα στον bill να αποκαλύψει αυτή τη συγκλονιστική είδηση , τον συγχωρώ....μιας και είναι παθών και ο ίδιος.....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.......


Άντε καλές μας βόλτες, ως παντρεμένοι πλέον.....αρχίζοντας από μια γαλατόπιτα.......κερνάω καφέ......οπότε μαζευτείτε!"


Σιγά που θα σου ζήταγα και την άδεια

Αντε να σε δούμε με βεράκι στο καλό χεράκι...

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: Theozed στις 15/05/2013 7:58 μμ.

Ecobill"Αντε να σε δούμε με βεράκι στο καλό χεράκι... "


Εσένα προσωπικά, σε κόβω να τον βλέπεις με τη βέρα φορεμένη στο μεσαίο δαχτυλάκι (το οποίο, παρεπιπτόντως, θα το έχει μονίμως τεντωμένο)!!!




Έλα, γέλασε λίγο...

Πες την αλήθεια! Σου άρεσε!

Δεν σου άρεσε;;;
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: PTiger800 στις 16/05/2013 5:27 μμ.

Theozed"το οποίο, παρεπιπτόντως, θα το έχει μονίμως τεντωμένο"


Υπερβολές, τσ,τσ,τσ...

Κάπου κάπου θα το λυγίζει, θα κρατάει τα υπόλοιπα τεντωμένα και θα ακουμπάει τον αντίχειρα στην δεύτερη κλείδωση του δακτύλου...
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Η...γυναίκα του Χασάπη...  

  Από: vagtyrp στις 16/05/2013 9:05 μμ.

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ............ σαν πολύ δεν ασχολείστε με το μεσαίο μου δάκτυλο; Μήπως να φέρω και λίγο.....τζέλ....να μή σαν πονέσω;


Λοιπόν για να ....μην αγωνιάτε και μου πάθετε και τίποτα......μεγάλοι άνθρωποί είστε......

Η βέρα παραμένει στο αριστερό χέρι και ...στο ίδιο δάκτυλο......χαχαχαχαχαχαχαχα.....αφενώς με βολεύει...και αφετέρου, όπως λέει ο πατέρας μου στη μάνα μου γιατί την έχει και αυτός στο αριστερό, είναι επειδή μετά από 40 χρόνια γάμου είναι ακόμα ερωτευμένος μαζί της! ...έτσι θα λέω και εγώ