Εκλαπη triumph tiger special edition

Εκλαπη triumph tiger special edition  

  Από: vitaras στις 06/05/2012 12:45 μμ.

Του κολλητού μου του την φαγανε στη Νεα Ιωνια στις 29/04
Triumph Tiger 1050 special edition με τιμονι fat bar,δοχεια φρενων risoma και carbon λεπτομεριες. αριθμο κυκλοφορίας ΟΒΜ 233 και αρ πλ SMTTG7465SA411111
ΔΊΝΕΤΕ ΑΜΟΙΒΉ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΕΎΡΕΣΉ ΤΗΣ
ΤΗΛ 6943847689
συγνώμη για το πρώτο μου και μοναδικό ίσως ποστ αλλα καταλαβαίνετε ελπίζω την κατάσταση
δεν ξερω αν έβαλα σωστα την αγγελία αλλα καννω βολτα σε όλα τα μοτοφορουμ

Re: Εκλαπη triumph tiger special edition  

  Από: acratosa στις 06/05/2012 11:31 μμ.

Ως παθών, στέλνω ευχες για κουραγιο. Θα το ποσταρω κ προωθήσω παντου.
Μακαρι να το βρουμε..

υγ.1. Κατα κανόνα,όπως έμαθα κι εγώ, τέτοια μηχανάκια τα παίρνουν για ληστείες. Έτσι έγινε και σε μένα, κ βρεθηκε μετα τη ληστεία..Άρα, έχε ελπίδες.
υγ.2 Το δήλωσες αστυνομια; Μην το αμελησεις!
υγ.Βαλτο και στο Facebook page Μας, για να το κοινοποιουμε συνεχεια!

Re: Εκλαπη triumph tiger special edition  

  Από: Glober στις 07/05/2012 12:31 πμ.

Ευχομαι στον φιλο σου να την βρει χωρις γρατζουνια...

Οπως ειπε και ο Ανδρεας ανεβασε το και στο fb για να το κοινοποιουμε.

Μηπως θα μπορουσες να μας πεις μερικες λεπτομερειες για το υπο ποιες συνθηκες την κλεψανε;

Μαθαινοντας πως ενεργουν αυτα τα @@ θα μας βοηθησει να φυλαγομαστε καλυτερα.

Re: Εκλαπη triumph tiger special edition  

  Από: PAGANIAS στις 07/05/2012 3:09 μμ.

καλησπερα. εκλαπη και το δικο μου τιγρακη λευκο απο κατεχακη ξημερωματα κλειδωμενο τα παντα κανονικα
ουτε χτυπησε τιποτα ..κοινοσ δεν καταλαβαμε τιποτα..πηγα επανω και μου ειπαν οτι τα εχουν ρημαξει για ανταλλακτικα
και παραγγελιεσ αλβανια.τι να πω ..μακαρι να το εχουν παρει για μπουκα και να το παρατησουν....προσοχη παιδεσε γκαραζ αν παρω αλλη και στην βολτα διπλα μου 130000εδωσα 48 δοσεισ μου βγηκε η πιστη για να το παρω..

Re: Εκλαπη triumph tiger special edition  

  Από: vagelis στις 07/05/2012 10:47 μμ.

Καρκινο να βγαλουν τα κωλοπαιδα........
Η μοτοσικλετα δεν ειναι επικινδυνη...επικινδυνη την κανουμε εμεις....

Re: Εκλαπη triumph tiger special edition  

  Από: xaotikos στις 08/05/2012 9:29 μμ.

vagelis"Καρκινο να βγαλουν τα κωλοπαιδα........"

+πολλά αλλά να φέρουν και τα μηχανάκια πίσω!

Re: Εκλαπη triumph tiger special edition  

  Από: john doufexis στις 09/05/2012 9:42 πμ.

Λοιπον μετα απο μια κουβεντα που ειχα με ενα παλικαρι κ λογο της δουλειας πουκανει μου ανεφερε οτι στον Ασπροπυργο καθε μερα βλεπει εντυπωσιακο αριθμο απο 1050 καθημερινα, αλλα παντα χωρις πινακιδα, επισης μου ανεφερε το επικο οτι εκει υπαρχει μεταφορικη κυριως για ανταλακτικα για Αλβανια, ρουμανια, σκοπια κ βουλγαρια μηπως πρεπει να γινει καμια ψακτικη ?
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Εκλαπη triumph tiger special edition  

  Από: galileos στις 09/05/2012 10:07 πμ.

Να το βρουν από αλλού τα Κwλόπαιδα ....
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Εκλαπη triumph tiger special edition  

  Από: acratosa στις 21/02/2014 7:55 μμ.

john doufexis"Λοιπον μετα απο μια κουβεντα που ειχα με ενα παλικαρι κ λογο της δουλειας πουκανει μου ανεφερε οτι στον Ασπροπυργο καθε μερα βλεπει εντυπωσιακο αριθμο απο 1050 καθημερινα, αλλα παντα χωρις πινακιδα, επισης μου ανεφερε το επικο οτι εκει υπαρχει μεταφορικη κυριως για ανταλακτικα για Αλβανια, ρουμανια, σκοπια κ βουλγαρια μηπως πρεπει να γινει καμια ψακτικη ?"


Μόλις διαβασα το παραπανω.. Μήπως πρέπει να κινηθούμε έστω ως φορουμ ώστε αν υπάρχουν πραγματι τέτοιες μεταφορικές, να ζητήσουμε από την Ασφάλεια να κανει έλεγχο;

(γιατί κάτι μου λέει ότι θα ειναι και αστυνομικοί μέσα σε αυτό, αν ισχύει;;... )