Δυστηχως.......

Δυστηχως.......  

  Από: john doufexis στις 28/06/2012 3:07 μμ.

Κολωνακι ωρα 11:45

Στην γνωστη πλατεια οπου παρκαρουν οι μηχανες, ενας συνανθρωπος μας με "προβλημα" χτυπησε/ακουμπησε καταλαθος με το μπαστουνι του ενα GS στα πλαστικα του εκει που ειναι το στοπ, φοβουμενος απλα ειχε το μπαστουνι αγγιζοντας την μηχανη ωστε να περασει, "κυριος" πενηνταρης κουστουματος κ κατοχος της μηχανης σηκωθηκε απο το καφε οπου καθοταν πλησιασε τον ανθρωπο αυτο κ ξεστομισε τα εξης "εισαι με τα καλα σου ρε αρχειδι του κρτ απλυτε μαλακα" κ οχι μονο αυτο, αλλα τον εσπρωξε με αποτελεσμα να πεσει κατω....το αποτελεσμα αυτης της κινησης ηταν να σηκωθουν 3 παλικαρια ο 1 απ αυτους σηκωσε τον ανθρωπο αυτον κ οι αλλοι 2 εκαναν μπλε μαρε τον "κυριο" με το κουστουμι....

ξεχασα να σας πω οτι αυτο το απλυτο αρχειδι ηταν ενας παππους γυρω στα 70 ΤΥΦΛΟς

επισης οταν τις ετρωγε κανενας δν σηκωθηκε να σταματησει τα παιδια αυτα
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Δυστηχως.......  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 28/06/2012 3:21 μμ.

Κακώς δεν σηκώθηκε κάνέις....έπρεπε να σηκωθούν και άλλοι στην σειρά για το ξύλο.....
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Δυστηχως.......  

  Από: Billie στις 28/06/2012 5:14 μμ.

Δυστυχώς επτωχεύσαμεν...στο μυαλό...
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Δυστηχως.......  

  Από: petros1313 στις 28/06/2012 5:47 μμ.

Να αγιασει το χέρι τους αν και ειμαι κατα της βίας τέτοιες περιπτώσεις λύνονται μόνο με βία.
Αν ενας ανθρωπος δεν εχει βρει κατι για το οποιο θα πεθαινε, δεν αξιζει να ζει...

Re: Δυστηχως.......  

  Από: Παντελής στις 28/06/2012 6:10 μμ.

Κρίμα στον κόπο των γονιών του να βγάλουν τέτοιο φυντάνι.... Κρίμα...

Re: Δυστηχως.......  

  Από: xaotikos στις 28/06/2012 7:57 μμ.

Το δυστυχώς δεν βλέπω. Μαλάκες υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν.
Ευτυχώς να λέμε που υπάρχουν ακόμα άνθρωποι να τους βάζουν στην θέση τους!

Re: Δυστηχως.......  

  Από: epistimon στις 28/06/2012 9:13 μμ.

xaotikos"Το δυστυχώς δεν βλέπω. Μαλάκες υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν.
Ευτυχώς να λέμε που υπάρχουν ακόμα άνθρωποι να τους βάζουν στην θέση τους!"


ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ

Re: Δυστηχως.......  

  Από: madbiker στις 29/06/2012 6:50 μμ.

μηπως καποιος απο τους τρεις λεγοταν ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ???λεω εγω τωρα...
περα απο την πλακα ...ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΔΕΙΡΑΝ....
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: Δυστηχως.......  

  Από: mastersam13 στις 30/06/2012 9:07 πμ.

Τα λεφτά μας λείψανε και άλλες φορές αλλά ποτέ άλλοτε δεν μας έλειψε το φιλότιμο.
Επαναδιαπραγμάτευση... ΤΣΙΠΑΣ δεν υπάρχει?
Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις.

Ζαν-Ζακ Ρουσσώ

Re: Δυστηχως.......  

  Από: crazyumpire στις 02/07/2012 1:59 μμ.

Ρε εγω τις προαλλες...
βλεπω ενα ταξι να κανει αναστροφη και να κλεινει ενα παπακι!!...το παιδι εσκασε πανω στο Ταξι,επεσε και το παπι του πλακωσε το ποδι,(καπου τον εσκισε γιατι ετρεχε αιμα..απο καπου)
στο 1,5 μετρο ηταν δυο...''ανθρωποι''...οι οποιοι τον κοιτουσαν να βογγαει....και μενανε απαθεις!!!
εγω ερχομουν απο πισω με την μηχανη , εχω δει την φαση....ειμαι ετοιμος να αρχισω μπινελικια Οχι στον Ταξιτζη..αλλα σε αυτους τους 2....δηλαδη βλεπεις μπροστα στα ματια σου την στουκα...βλεπεις το παλληκαρι απο κατω απο το παπι να σκουζει....ΤΙ Περιμενεις που τον βλεπεις χωμενο απο κατω απο την παπια....να τις αλλαξει τα Λαδια ????
οποτε σταματαω ..κατεβαινω τους λοξοκοιταξα..αλλα με την μια σηκωσα την παπια, αφηνωντας την Ολη Φαση να Ηρεμησει!!
Τι να Πεις........
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: Δυστηχως.......  

  Από: AlexKC στις 03/07/2012 3:42 μμ.

Η Ελλαδα στο μεγαλειο της!Για μια ακομα φορα αποδεικνυουμε οτι μια χωρα τοσο μικρη οσο η Ελλαδιτσα μπορει να κανει μια κουρ..δα τοσο μεγαλη!!