γάτες

γάτες  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 09/10/2012 12:21 πμ.

Ρε παίδες έχω πρόβλημα με κάτι γάτες που κάνουν την ανάγκη τους πάνω στη σέλα .Μη γελάτε ρε,βοηθήστε με.Υπάρχει κάνα ματζούνι να βάλω στη σέλα,να τις αναγκάσω να πάνε αλλού να τα κάνουνε

Re: γάτες  

  Από: tharis στις 09/10/2012 12:42 πμ.

Ααα!! Εχουμε κανει ολοκληρη διατριβη για τις γατες!! Κανε ενα search στο forum !
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: γάτες  

  Από: Glober στις 09/10/2012 12:48 πμ.

Πάρε μία κουκούλα και ξεμπέρδεψες...

Re: γάτες  

  Από: dimchrist στις 09/10/2012 10:13 πμ.


gatoapothhtiko-kamia-idea-t3089-24.html

Triple Way

Re: γάτες  

  Από: CK1 στις 09/10/2012 10:25 πμ.

ΛΑΜΔΑ"Ρε παίδες έχω πρόβλημα με κάτι γάτες που κάνουν την ανάγκη τους πάνω στη σέλα .Μη γελάτε ρε,βοηθήστε με.Υπάρχει κάνα ματζούνι να βάλω στη σέλα,να τις αναγκάσω να πάνε αλλού να τα κάνουνε "



Γατοαπωθητικό είχα δοκιμάσει με αμφιλεγόμενα αποτελέσματα. Δοκίμασε ναφθαλίνη (πουλάνε στα σούπερ μάρκετ). Είχα την έντύπωση ότι δούλευε. Αλλιώς αεροβόλο...

Re: γάτες  

  Από: crazyumpire στις 09/10/2012 12:41 μμ.

CK1"
ΛΑΜΔΑ"Ρε παίδες έχω πρόβλημα με κάτι γάτες που κάνουν την ανάγκη τους πάνω στη σέλα .Μη γελάτε ρε,βοηθήστε με.Υπάρχει κάνα ματζούνι να βάλω στη σέλα,να τις αναγκάσω να πάνε αλλού να τα κάνουνε "



Γατοαπωθητικό είχα δοκιμάσει με αμφιλεγόμενα αποτελέσματα. Δοκίμασε ναφθαλίνη (πουλάνε στα σούπερ μάρκετ). Είχα την έντύπωση ότι δούλευε. Αλλιώς αεροβόλο... "



Ναι!!!...αλλα καλο ειναι να εχεις Καλο σημαδι!!!...αλλιως θα παει το βλημα....στην μηχανη ... και θα παρεις τα ...''παπακια μου''
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...