Απορία...

Απορία...  

  Από: Polymhxanos στις 27/08/2011 10:50 μμ.

pap43-d2"Καλησπέρα!"


Μπάτσος είσαι;
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Απορία...  

  Από: johnygalan στις 28/08/2011 10:25 πμ.

Polymhxanos"
pap43-d2"Καλησπέρα!"


Μπάτσος είσαι;"


Αυτο τωρα τι σχεση εχει με το θεμα

ridik"οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω βαλε χαμηλη π.χ εγω εχω τι MIVV δεν θα εχεις κανενα προβλημα ασε που ειναι ι μοναδικη εξατμιση που πειστευω οτι κανει αντρικο θορηβο... "


Γιατι οι αλλες τι κανουν γυναικειο
Υ.Γ. ridik προσπαθησε να διορθωσεις την ορθογραφια σου.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ-ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ  

  Από: Polymhxanos στις 28/08/2011 4:20 μμ.

[quote="johnygalan":2gjl741k]
Polymhxanos"
pap43-d2"Καλησπέρα!"


Μπάτσος είσαι;"


Αυτο τωρα τι σχεση εχει με το θεμα [/quote:2gjl741k]

Τίποτα, κάτι που παρατήρησα, και το είχα απορία.

Και μια και ο φίλος απαντάει με ΠΜ ( τον έπιασε η ντροπή; ), ναι μπάτσος είναι.
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:51, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ-ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ  

  Από: Polymhxanos στις 28/08/2011 4:22 μμ.

johnygalan"
Υ.Γ. ridik προσπαθησε να διορθωσεις την ορθογραφια σου."


Και να απαντήσεις και αν το ridik είναι από τον ήρωα ή όχι, και αν όχι από που... δεν απάντησες.
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ-ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ  

  Από: pap43-d2 στις 28/08/2011 7:15 μμ.

Δε νομίζω ότι είχε καμία σχέση με το θέμα γι αυτό και το ΠΜ, ντροπή στη δουλειά δεν υπάρχει. και ναι είναι ο κωδικός μου από την προηγούμενη υπηρεσία, δίκυκλο τροχαίας. Καμιά βοήθεια με το τι να κάνω με την βαλίτσα?
Ο καλός ταξιδευτής δεν έχει σταθερά σχέδια και δεν έχει καμιά πρόθεση να φτάσει κάπου.

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ-ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ  

  Από: ndim στις 30/08/2011 8:26 πμ.

Polymhxanos"Και μια και ο φίλος απαντάει με ΠΜ ( τον έπιασε η ντροπή; ), ναι μπάτσος είναι."


Φίλε, sorry κιόλας καθότι δεν σε γνωρίζω, για ποιο λόγο τον φέρνεις σε δύσκολη θέση;
Για να έστειλε πμ, θα είχε τους λόγους του.

Σημειωτέον... εγώ δεν είμαι αστυνομικός.

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ-ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ  

  Από: johnygalan στις 30/08/2011 11:16 πμ.

Πολυμήχανε τι μας νοιάζει εμάς τι δουλειά κάνει το παλικάρι και στο κάτω κάτω άμα ήθελες τόσο πολύ
να μάθεις θα μπορούσες να του στείλεις ΠΜ και όχι να ποστάρεις άσχετες ερωτήσεις.

Υ.Γ. Η σωστή λέξη είναι αστυνομικός και όχι μπάτσος!
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ-ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ  

  Από: Art-I-Sun στις 30/08/2011 12:03 μμ.

Άσχετο με το βασικό θέμα, αλλά...
Όλοι οι "αστυνομικοί" είναι εν δυνάμει μπάτσοι και άλλοι ακόμα και κωλόμπατσοι! Πείτε μου έναν "αστυ-νομικό" έναν "υπερασπιστή της δικαιοσύνης" που πράττει "δίκαια" και "ανθρώπινα" από μόνος του την σήμερον ημέρα.
Όλοι οι μπάτσοι είναι όργανα! Είτε του κράτους, είτε του παρακράτους, όμως σίγουρα όχι της δικαιοσύνης και σίγουρα όχι των πολιτών. Για να κάνουν οτιδήποτε περιμένουν εντολή και όταν πράττουν από μόνοι τους συνήθως πράττουν εναντίον των πολιτών. Δικαιολογημένο!
Όταν νιώθουν άχρηστοι θέλουν να λέγονται δημόσιοι υπάλληλοι και όταν στρατοκαυλώνουν θέλουν να λέγονται αστυνομικοί! Όχι υπερασπιστές της δικαιοσύνης, αλλά τιμωροί του κράτους!
Και τι να κάνουν, δουλειά είναι και αυτή και στο δημόσιο. Πληρώνονται λίγο, τρώνε σκατά κάθε μέρα...
Αν είχαν αρχίδια θα ψάχνανε δουλειά όπως όλοι οι άλλοι στον ιδιωτικό. Καλύτερα σερβιτόρος με νεύρα, παρά μπάτσος με νεύρα. Ο αστυνομικός είναι δουλειά με τεράστια ευθύνη! Ευθύνη στον ίδιο τους τον εαυτό, πώς να μην περάσουν από άνθρωποι με κρίση, σε ζώα με σπασμωδική παράλυση...

Φιλικά όλα. Προσπαθώ με μεγάλη δυσκολία να αγαπάω όλους τους ανθρώπους, όμως μερικοί καταφέρνουν με μεγάλη ευκολία να με μισούν. Πίς.
Υ.Γ.: Ο κολλητός μου "αδερφός μου" είναι μπάτσος.

Αν ενοχλεί το post σβήστε το παρακαλώ.
Μια πατατιά τηγάνες...

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ-ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ  

  Από: HelenKoR στις 30/08/2011 12:48 μμ.

Προτείνω να δημιουργηθει άλλο θρεντ και να πανε εκει ολα τα μηνυματα τα οποια ειναι άσχετα με το αρχικό ποστ.
Καποιος μοντ αν εχει την καλοσυνη να "καθαρισει" το θεμα... Ευχαριστω.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ-ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ  

  Από: Panos69 στις 30/08/2011 12:59 μμ.

Χάθηκε η μπάλα...

Όχι στον ρατσισμό κάθε είδους. Τίποτα άλλο.

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ-ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ  

  Από: johnygalan στις 31/08/2011 12:33 μμ.

Art-I-Sun"
Αν είχαν αρχίδια θα ψάχνανε δουλειά όπως όλοι οι άλλοι στον ιδιωτικό. Καλύτερα σερβιτόρος με νεύρα, παρά μπάτσος με νεύρα."

Με το δικό σου σκεπτικό θα σου πει και ο άλλος πως άμα είχες α@-#@#α να διάβαζες να περνούσες και οχι να τα
έξυνες στο λύκειο.

Υ.Γ. Δεν είμαι αστυνομικός ούτε μπάτσος
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Απορία...  

  Από: Polymhxanos στις 31/08/2011 1:40 μμ.

Με ποιο σκεπτικό χωρίστηκε το μήνυμα; Μπορεί να μου απαντήσει αυτός που το έκανε; Όχι με ΠΜ, με το θάρος της γνώμης του, εδώ, δημοσίως.

Προς όσους είπαν τι σχέση έχει. Νέο μέλος, χαιρετάει και λέει και το προβλημά του. Μια και το πρόβλημα απαντήθηκε ήδη από άλλους πριν από εμένα και δεν είχε νόημα να ξαναπώ τα ίδια. Παίρνω λοιπόν το ΑΛΛΟ σκέλος, δλδ το ''νέο μέλος χαιρετάει'' και σε αυτό ΑΠΑΝΩ λέω την απορία μου για κάτι που είδα.

Που είναι το ''ασχετο'';;;;; Νέο μέλος, σε πρώτο του ποστ, τον ρωτάω κάτι για αυτόν, μια και είναι νέο μέλος.. Μπας και βιάζεστε μερικοί και δεν πολυσκέφτεστε τι γράφετε; Έτσι κρίνετε πράξεις ανθρώπων και στην ζωή σας; (edit: τουλάχιστον εσένα που σε ξέρω κιόλας από κοντά, έτσι και πολύ χειρότερα...) Βοήθειά μας!

Και καλά μερικοί βιάζεστε και η λογική σκέψη δεν είναι το δυνατό σας στοιχείο, αυτός που έκανε τον χωρισμό, δεν θα έπρεπε να το έχει σκεφτεί λίγο καλύτερα; Πρότεινε ένας μια κουταμάρα λόγω ιστορίας και εμπάθειας απέναντί μου, και έτσι ανεύθυνα πήρε το μέρος του και σπάει το θέμα χωρίς να υπάρχει λόγος; Αν τον ενόχλησαν οι φιλοσοφίες για τους μπάτσους, ουψ λάθος ΜΠΑΣΚΙΝΕΣ εννοούσα, ουψ ξαναλάθος , Αστυνομικούς, ΜΕΤΑ την δική μου ερώτηση, ας έσπαγε αυτές, εμένα την ερώτησή μου προς το ΝΕΟ μέλος για μια ΙΔΙΟΤΗΤΑ του ΝΕΟΥ μέλους, με ποιο σκεπτικό την έκοψε;

Τέλος, γιατί είναι σε δύσκολη θέση ο φίλος να μας πει ότι είναι μπάτσος; Α συγνώμη Μπασκίνας... Ουψ γράψε λάθος, ο ''αστυνομικός''. Ναι σωστά όταν μιλάμε μεταξύ μας ή τους συναντάμε στον δρόμο, όλοι ''αστυνομικούς'' τους λέμε. Τι υποκρισίες είναι αυτές; Μικρά παιδιά είστε μερικοί;
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:51, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Απορία...  

  Από: Polymhxanos στις 31/08/2011 1:47 μμ.

Κατά τα άλλα, στο ένα θέμα δεν σας νοιάζει αν είναι μπάτσος ομάδα Δίας και εγώ δεν ξέρω τι άλλο το νέο μέλος, και στο δίπλα πόστ, συζητάτε για 265 τελική...

Αν δεν σας τον αποκάλυπτα, θα πιάνατε και συζήτηση που και πότε θα πάτε για μέτρηση, να ξέρει να έχει λαδώσει τις χειροπέδες...

Τέσπα, στόχος επετεύχθη, καθίστε εσείς να σπάτε και να ράβετε...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Απορία...  

  Από: HelenKoR στις 31/08/2011 2:59 μμ.

Απορω ποιος βιαζεται περισσοτερο... think!

edit:Το θεμα μας τωρα ειναι οι μπατσοι, μπασκινες, αστυνομικοι.
Θα (ξανα)ζητησω να σπασουν τα ασχετα με το θεμα ποστς.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Απορία...  

  Από: dimchrist στις 31/08/2011 5:05 μμ.

Polymhxanos"Με ποιο σκεπτικό χωρίστηκε το μήνυμα; Μπορεί να μου απαντήσει αυτός που το έκανε;"

Ρε Μιχάλη αν και δεν έχει σημασία από μένα έγινε.
Απορία στα τεχνικά ήτανε και το παλικάρι περιμένε μια σχετική απάντηση. Όχι ερώτηση για το τι επαγγέλλεται.
Έτυχε να είναι πρώτο ποστ. Τώρα αν θέλουμε να μάθουμε επιπλέον για τον ίδιο δεν είπε κανείς ότι είναι κακό αλλα επείδη σε αυτό το τόπικ πιο πολύ ασχοληθήκαμε με τους αστυνομικούς παρά με την καμένη μπαγκαζιέρα χωρίστηκε στα δύο.

Triple Way