new triumph athens!

Re: new triumph athens!  

  Από: bonnie στις 18/01/2012 5:12 μμ.

ενημερωνω για τα νεα τηλεφωνα του καταστηματος, μετα απο τις καθυστερησεις του ΟΤΕ

Μιχαλακοπουλου 167.
τηλεφωνα
εκθεση 210 7488251,
συνεργειο 210 7755545


καθως κ το νεο email
triumph167@gmail.com


thanks!!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: new triumph athens!  

  Από: triplelover στις 19/01/2012 11:43 μμ.

περασα σημερα απ το νεο καταστημα, ομορφος χωρος γεματος κουκλαρες (αχ ατιμο daytona R). Xαρηκα που γνωρισα ανθρωπους με αγαπη γι αυτο που κανουν (bonnie,Kωστας). Αναστασια, χαρηκα που τα ειπαμε και απο κοντα,ελπιζω να καταφερω να ερθω το Σαββατο.

Re: new triumph athens!  

  Από: grgasteus στις 21/01/2012 5:13 μμ.

πέρασα απο το γιατρό και τελικά έχω πρόβλημα !!!
πήγα να δώ για ανταλλαγή το μηχανάκι που είχα με ένα Ζ1000 σε πάρα πολύ καλή τιμή και κατέληξα να ζαχαρώνω το speed triple και το street triple σε αντιπρόσωπο.
τι να πω ρε γαμώτο, νοιώθω σαν τον ναυτικό που όσες γυναίκες και να έχει δοκιμάσει ΠΑΛΙ στο λιμανάκι του θα γυρίσει !!!
sorry !!!

να'στε καλά
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: new triumph athens!  

  Από: cojones στις 21/01/2012 5:15 μμ.

grgasteus"πέρασα απο το γιατρό και τελικά έχω πρόβλημα !!!
πήγα να δώ για ανταλλαγή το μηχανάκι που είχα με ένα Ζ1000 σε πάρα πολύ καλή τιμή και κατέληξα να ζαχαρώνω το speed triple και το street triple σε αντιπρόσωπο.
τι να πω ρε γαμώτο, νοιώθω σαν τον ναυτικό που όσες γυναίκες και να έχει δοκιμάσει ΠΑΛΙ στο λιμανάκι του θα γυρίσει !!!
sorry !!!

να'στε καλά"


ο γνωστός από το gsr club είσαι?η καμία σχέση?

Re: new triumph athens!  

  Από: grgasteus στις 24/01/2012 1:02 μμ.

cojones"
grgasteus"πέρασα απο το γιατρό και τελικά έχω πρόβλημα !!!
πήγα να δώ για ανταλλαγή το μηχανάκι που είχα με ένα Ζ1000 σε πάρα πολύ καλή τιμή και κατέληξα να ζαχαρώνω το speed triple και το street triple σε αντιπρόσωπο.
τι να πω ρε γαμώτο, νοιώθω σαν τον ναυτικό που όσες γυναίκες και να έχει δοκιμάσει ΠΑΛΙ στο λιμανάκι του θα γυρίσει !!!
sorry !!!

να'στε καλά"


ο γνωστός από το gsr club είσαι?η καμία σχέση? "


γειά σου ρε Γιάνναρε !!!
όλα καλά, το τηλέφωνο το έχεις...όποτε θέλεις...
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...