Υποψήφιος Αγοραστής, Αξεσουάρ?

Re: Υποψήφιος Αγοραστής, Αξεσουάρ?  

  Από: mixalakis στις 14/05/2008 10:02 πμ.

Μπορείς να ψάξεις σε όλους τους dealers triumph, επίσημους ή μη, μπας και έχει κανείς κανένα που να του έχει μείνει (λέμε και καμια μακακία να περνάει η ώρα).

Re: Υποψήφιος Αγοραστής, Αξεσουάρ?  

  Από: argy_kap στις 14/05/2008 2:08 μμ.

Δεν υπάρχει τίποτα.... αν βάλω παραγγελία σήμερα παραλαμβάνω Σεπτεμβριο.... Αν αποφασίσω για μαύρο, το έχω σε 10 ημέρες.....

Το μοναδικό λευκό που έρχεται είναι του φίλου εδώ μέσα που το περιμένει.....δεν υπάρχει άλλο ούτε σε παραγγελία, ούτε σε βιτρίνα....και μην σου πω οτι και αυτό που περιμένει έρχεται Ιούνιο

Re: Υποψήφιος Αγοραστής, Αξεσουάρ?  

  Από: Sprinter στις 14/05/2008 2:43 μμ.

Ο Σεπτέμβρης καλός είναι. Τι να το κάνεις τώρα κατακαλόκαιρο μες τις ζέστες...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Υποψήφιος Αγοραστής, Αξεσουάρ?  

  Από: mixalakis στις 15/05/2008 8:44 πμ.

argy_kap"Δεν υπάρχει τίποτα.... αν βάλω παραγγελία σήμερα παραλαμβάνω Σεπτεμβριο.... Αν αποφασίσω για μαύρο, το έχω σε 10 ημέρες.....

Το μοναδικό λευκό που έρχεται είναι του φίλου εδώ μέσα που το περιμένει.....δεν υπάρχει άλλο ούτε σε παραγγελία, ούτε σε βιτρίνα....και μην σου πω οτι και αυτό που περιμένει έρχεται Ιούνιο"


Κάπως έτσι πήρα και εγώ μαύρο!!
Αν την παλεύεις να χάσεις ένα καλοκαίρι για το χρώμα περίμενε. Αλλά είναι κρίμα.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι σόι επιχειρηματίες είναι οι Έλληνες. Από την αρχή φέρνουν ελάχιστα άσπρα και πάντα έχει πολύ μεγάλη αναμονή. Μα τι κάνουν; Παραγγέλνουν ακριβώς όσα τους έχουν ζητήσει οι πελάτες;
Αν είναι δυνατόν!

Re: Υποψήφιος Αγοραστής, Αξεσουάρ?  

  Από: icet στις 16/05/2008 9:48 πμ.

argy_kap"Μίλησα σήμερα το πρωι και μου είπαν οτι τελικά δεν υπάρχει διαθέσιμο λευκό και οτι δεν γίνεται τίποτα.... κοίτα να δείς προβλήματα που έχουμε...να φέρω κανένα απο Γερμανία????"



TRIUMPH TIGER 1.050 cc, μοντ. '08, 2.000 χλμ., λευκό, ABS, book service, άριστη κατάσταση, φυλασσόμενο σε γκαράζ, δεκτός έλεγχος, τιμή 10.500 ευρώ
Νέα αγγελία


To είδα στη Χρυση Ευκαιρία αν σε ενδιαφέρει ....www.xe.gr
---biip biip---

Re: Υποψήφιος Αγοραστής, Αξεσουάρ?  

  Από: argy_kap στις 19/05/2008 5:10 μμ.

Βρέθηκε μηχανάκι.....αναμένετε σε 20-25 ημέρες..... άμα ψάξεις βρίσκεις!

Ευχαριστώ όλους για την βοήθεια!

Re: Υποψήφιος Αγοραστής, Αξεσουάρ?  

  Από: Costas στις 19/05/2008 5:35 μμ.

Καμιά πληροφορία δεν έχει;Δε θα το ματιάσουμε

Re: Υποψήφιος Αγοραστής, Αξεσουάρ?  

  Από: kakourgos στις 19/05/2008 6:57 μμ.

argy_kap"Βρέθηκε μηχανάκι.....αναμένετε σε 20-25 ημέρες..... άμα ψάξεις βρίσκεις!

Ευχαριστώ όλους για την βοήθεια!"


Για λέγε!! Όντως δεν θα το ματιάσουμε!!! Ασπρο?? ΕΕΕΕΕ?? Παίζει να είναι η ίδια παραλαβή με το δικό μου! ΑΜΗΝ!!! κ πότε....

Re: Υποψήφιος Αγοραστής, Αξεσουάρ?  

  Από: argy_kap στις 19/05/2008 8:04 μμ.

Λευκό ABS, κάγκελα, ζελατίνα της ΜRA με το φρυδάκι, μπρίζα για το κινητό, βάσεις για τις βαλίτσες που έχω στο strom, συναγερμός STEELMATE απο το strom, ενδοεπικοινονία AUTOCOM απο το strom, χούφτες Triumph όπως προτείνατε και ψάχνω να βρω και τις επεκτάσεις του φτερού μπρος και πίσω....ξέχασα κάτι?????

Τώρα να βρω να πουλήσω και το παλιό μηχανάκι μέχρι να έρθει....θα είναι ακόμη καλύτερα!!!!

Re: Υποψήφιος Αγοραστής, Αξεσουάρ?  

  Από: mixalakis στις 19/05/2008 8:10 μμ.

argy_kap"
Τώρα να βρω να πουλήσω και το παλιό μηχανάκι μέχρι να έρθει....θα είναι ακόμη καλύτερα!!!!"



Να σου πω ότι το δικό μου το περίμενα 1.5 μήνα και όλο αυτο το διάστημα έψαχνα να πουλήσω την παλιά μου.
Την μέρα που πήγαινα να παραλάβω τον ολοκαινουργιο τίγρη και ενώ είχα πάρει απόφαση ότι θα άφηνα την παλιά μηχανή στο μαγαζί για να πουληθεί, με πήρε τηλ ένας που την είχε δει την προηγούμενη και την αγόρασε!!! . Δεν έμεινα χωρίς μηχανάκι ούτε λεπτό! Απίστευτο.