Ντροπη τους!!!

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: PTiger800 στις 12/01/2012 5:15 μμ.

Για να τελειώνουμε.
1. Θοδωρή, βρες άλλη αγάπη. Αυτή δεν κάνει για 'σενα. Πολλά ψέμματα σου είπε.
2. Το συγκεκριμένο άτομο, από όσο το έχω γνωρίσει και από όσα έχω ακούσει, δε μου φαίνεται ικανό για συνομοσίες και κακίες. Οι μαλακίες που είπε μάλλον προσεγγίζουν τον ορισμό της "αγαθομαλακίας" παρά της κουτοπονηράδας.
3. Γενικά το θέμα "μεταχειρισμένο" μηχανάκι βάζει πολλή κουβέντα. Ποιός σου λέει, τι σου λέει και αν τον πιστεύεις....

jimmakos1050"πηρα βεσπα και κανουμε σεξ"


Ρε λες να πάρω και μία βέσπα καλού κακού;
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: Retsos στις 12/01/2012 6:06 μμ.

jimmakos1050"Το μηχανακι δε νομιζω να εχει προβλημα αλλα προσωπικα οταν βλεπω ενα ανθρωπο να αρχιζει να λεει πολλα για να πεισει τοτε λειτουργω αναποδα και με αποτρεπει απο αυτο.Οτι και να ειναι καποιος πωλητης,νεος-απειρος,παλιος-λαμογιο θελω να με αντιμετωπιζει σαν εναν σκεπτομενο ανθρωπο και οχι ζωο.Δηλαδη γτ ρε μαγκα αρχιζεις τα παπατζιλικια και τα φιδια??
Πες οκ ειναι τεστ ραιντ το μηχανακι,τσεκαρισμενο απο το συνεργειο και τελος.Για οτιδηποτε τυχει εδω ειμαστε να βρουμε την ακρη και τελος.Ηταν δικο μου,της γιαγιας μου,η γυναικα μου το βλεπε και δεν ερεθιζοταν αλλα πηρα βεσπα και κανουμε σεξ...
Πολυ σεναριο ρε ....."

Δε θα μπορουσα να τα πω καλυτερα!
Εισ 'ωραιος!!

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: mixalakis στις 12/01/2012 8:11 μμ.

HelenKoR"
mixalakis"Οι πωλητές είναι σαν τους πολιτικούς. Μαλάκες.
Το απαιτεί το επάγγελμα.

Αν βρείτε κάποιον πωλητή που δεν είναι μαλάκας, να μου τον πείτε!"


Δεν συμφωνω. Μην τα τσουβαλιαζουμε ολα... εν καλο.
Κι αυτο ειναι ενα επαγγελμα σαν ολα τα άλλα (αυτο βεβαια δεν ισχυει για τους πολιτικους). Και βλάκες υπαρχουν παντου.
Ειναι ενα επαγγελμα με καλους και κακους, με ατσίδες και χαζούς κτλ."



Ελένη, γενικά δεν τσουβαλιάζω, αλλά η γενικότερη τάση έτσι είναι και έχει τη σημασία του αυτό.
Ο τίμιος, ειλικρινής, σωστός και δίκαιος πωλητής δεν πουλάει ούτε παγωμένο νερό σε διψασμένο τουρίστα στο κέντρο της Αθήνας εν μέσω καύσωνα. Αντίθετα ο "γάτος" που σίγουρα θα πει ψέμματα ή στην καλύτερη περίπτωση υπερβολές, μπορεί να πουλήσει ψυγείο σε Εσκιμώο!

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: HelenKoR στις 12/01/2012 8:16 μμ.



και ξερεις ποιο ειναι το αστειο? οτι οντως οι Εσκιμωοι αγοραζουν ψυγεια!!! (για να μην παγωνουν τα τροφιμα τους )
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: Glober στις 12/01/2012 10:06 μμ.

mixalakis"
Ο τίμιος, ειλικρινής, σωστός και δίκαιος πωλητής δεν πουλάει ούτε παγωμένο νερό σε διψασμένο τουρίστα στο κέντρο της Αθήνας εν μέσω καύσωνα. Αντίθετα ο "γάτος" που σίγουρα θα πει ψέμματα ή στην καλύτερη περίπτωση υπερβολές, μπορεί να πουλήσει ψυγείο σε Εσκιμώο!"


Εδώ δεν θα συμφωνήσω... το λαμόγιο πωλητής θα πουλήσει μία, θα πουλήσει δύο.... ε την τρίτη θα τον μάθουν όλοι και δεν θα πουλάει ούτε στην θεία του... (για εκεί οδεύει ο θεο-κάτι)

Ο σωστός πωλητής θα καταλάβει τι θέλει ο πελάτης και θα του προτείνει με ειλικρίνια την καλύτερη λύση απο τα διαθέσιμα προϊόντα... ακόμα και να μην πουλήσει σε εκείνη την φάση θα αποκτήσει "πιστούς" και μακροπρόθεσμα είναι δεδομένο οτι θα ωφεληθεί...

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: leonithastz στις 12/01/2012 11:58 μμ.

Glober"
mixalakis"
Ο τίμιος, ειλικρινής, σωστός και δίκαιος πωλητής δεν πουλάει ούτε παγωμένο νερό σε διψασμένο τουρίστα στο κέντρο της Αθήνας εν μέσω καύσωνα. Αντίθετα ο "γάτος" που σίγουρα θα πει ψέμματα ή στην καλύτερη περίπτωση υπερβολές, μπορεί να πουλήσει ψυγείο σε Εσκιμώο!"


Εδώ δεν θα συμφωνήσω... το λαμόγιο πωλητής θα πουλήσει μία, θα πουλήσει δύο.... ε την τρίτη θα τον μάθουν όλοι και δεν θα πουλάει ούτε στην θεία του... (για εκεί οδεύει ο θεο-κάτι)

Ο σωστός πωλητής θα καταλάβει τι θέλει ο πελάτης και θα του προτείνει με ειλικρίνια την καλύτερη λύση απο τα διαθέσιμα προϊόντα... ακόμα και να μην πουλήσει σε εκείνη την φάση θα αποκτήσει "πιστούς" και μακροπρόθεσμα είναι δεδομένο οτι θα ωφεληθεί..."

συμφωνω απολυτα φιλε παγκοσμιε
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: jimmakos1050 στις 13/01/2012 2:57 μμ.

PTiger800"Για να τελειώνουμε.
1. Θοδωρή, βρες άλλη αγάπη. Αυτή δεν κάνει για 'σενα. Πολλά ψέμματα σου είπε.
2. Το συγκεκριμένο άτομο, από όσο το έχω γνωρίσει και από όσα έχω ακούσει, δε μου φαίνεται ικανό για συνομοσίες και κακίες. Οι μαλακίες που είπε μάλλον προσεγγίζουν τον ορισμό της "αγαθομαλακίας" παρά της κουτοπονηράδας.
3. Γενικά το θέμα "μεταχειρισμένο" μηχανάκι βάζει πολλή κουβέντα. Ποιός σου λέει, τι σου λέει και αν τον πιστεύεις....

jimmakos1050"πηρα βεσπα και κανουμε σεξ"


Ρε λες να πάρω και μία βέσπα καλού κακού;"

Ξερεις απο βεσπα?????http://www.youtube.com/watch?v=30Hp4IaODqs&feature=related

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: PTiger800 στις 13/01/2012 4:07 μμ.

Ρε φίλε, αυτός δε γ@μησε,
γ@μήθηκε...
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: jimmakos1050 στις 13/01/2012 11:24 μμ.

Ελα μωρε παιχνιδι να γινεται εξαλλου Αγγλικο μηχανακι εχουμεεεεεεεεε

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: PTiger800 στις 14/01/2012 11:29 πμ.

Αυτά είναι τα ωραία...τα μερακλίδικα...
Αδερφές και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια, πονάνε ωρέ τα παλικάρια και άλλα τέτοια γραφικα και ωραία...
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: mixalakis στις 15/01/2012 9:53 μμ.

Glober"
mixalakis"
Ο τίμιος, ειλικρινής, σωστός και δίκαιος πωλητής δεν πουλάει ούτε παγωμένο νερό σε διψασμένο τουρίστα στο κέντρο της Αθήνας εν μέσω καύσωνα. Αντίθετα ο "γάτος" που σίγουρα θα πει ψέμματα ή στην καλύτερη περίπτωση υπερβολές, μπορεί να πουλήσει ψυγείο σε Εσκιμώο!"


Εδώ δεν θα συμφωνήσω... το λαμόγιο πωλητής θα πουλήσει μία, θα πουλήσει δύο.... ε την τρίτη θα τον μάθουν όλοι και δεν θα πουλάει ούτε στην θεία του... (για εκεί οδεύει ο θεο-κάτι)

Ο σωστός πωλητής θα καταλάβει τι θέλει ο πελάτης και θα του προτείνει με ειλικρίνια την καλύτερη λύση απο τα διαθέσιμα προϊόντα... ακόμα και να μην πουλήσει σε εκείνη την φάση θα αποκτήσει "πιστούς" και μακροπρόθεσμα είναι δεδομένο οτι θα ωφεληθεί..."


Σε έναν αγγελικά πλασμένο κόσμο ίσως να ήταν έτσι. Τότε και ο σωστός και ειλικρινής πολιτικός θα κέρδιζε κάποια στιγμή την αναγνώριση που του αξίζει και τα λαμόγια θα χάνονταν. Συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο.

Δείτε τι γίνεται με τον γνωστό σε όλους Global της Λ. Αλεξάνδρας. Ο μεγαλύτερος απατεώνας της αγοράς μοτοσυκλέτας, με χιλιάδες εξαπατημένους πελάτες, συνεχίζει ακάθεκτος το έργο του!!!

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: Glober στις 16/01/2012 11:05 πμ.

mixalakis" Σε έναν αγγελικά πλασμένο κόσμο ίσως να ήταν έτσι. Τότε και ο σωστός και ειλικρινής πολιτικός θα κέρδιζε κάποια στιγμή την αναγνώριση που του αξίζει και τα λαμόγια θα χάνονταν. Συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο.

Δείτε τι γίνεται με τον γνωστό σε όλους Global της Λ. Αλεξάνδρας. Ο μεγαλύτερος απατεώνας της αγοράς μοτοσυκλέτας, με χιλιάδες εξαπατημένους πελάτες, συνεχίζει ακάθεκτος το έργο του!!!"


Μην μπλέκεις τους πολιτικούς και γιατί μόνο τα λαμόγια καταφέρνουν να ανέβουν και να παραμείνουν πάνω... αυτό είναι μία ξεχωριστή μεγάλη συζήτηση και ουσιαστικά ανεξάρτητο case study...

Εδώ μιλάμε για την ελεύθερη αγορά και εκεί αν δεν κάνεις καλά την δουλειά σου το πληρώνεις εκτός αν έχεις μονοπώλιο ή αν έχεις κάνει καρτέλ...

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: Retsos στις 02/03/2012 11:22 μμ.

Το εστειλαν στη Λαρισα κ εριξαν την τιμη στα 8300!
Με αρχικη τιμη 13500 μαζι με τα εξτρα του το πηγαν 5000 κατω μεσα σε ενα χρονο!
Κατι βρομαει
Αναι, ειναι τα 7000 test ride χιλιομετρα κ το στρωσιμο που δεν εγινε ποτε!
Αα, εμενα μου το εδιναν 9300 ακατεβατα πριν 1 μηνα!
Να δουμε ποιος τυχερος θα το παρει..
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2184542/
Οπως λενε, σε αριστη κατασταση

Re: Ντροπη τους!!!  

  Από: black_power στις 02/04/2012 1:23 πμ.

κ εγώ τεστ ράιντ μηχανάκι πήρα
ΤΩΡΑ ΤΑ ΛΕΤΕ ΡΕ ???
ελπίζω οτι ειναι να πάθει να το βγάλει εντος εγγύησης