Νεο Street Triple 2011-2012 ..

Re: Νεο Street Triple 2011-2012 ..  

  Από: Aris. στις 02/04/2011 12:52 μμ.

Αν ειδα καλα , αλλαξανε μερος και την αεροεισαγωγη του φιλτροκουτου.
Ειδικα με αυτο το σιτακι σε αυτο το υψος , θα ακους καθαρα το σφιριχτο ρουφιγμα του αερα οταν φορτωνεις!!
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Νεο Street Triple 2011-2012 ..  

  Από: Greem στις 02/04/2011 1:13 μμ.

Aris."Αν ειδα καλα , αλλαξανε μερος και την αεροεισαγωγη του φιλτροκουτου.
Ειδικα με αυτο το σιτακι σε αυτο το υψος , θα ακους καθαρα το σφιριχτο ρουφιγμα του αερα οταν φορτωνεις!! "



Δεν νομίζω ότι είναι η εισαγωγή αυτή, διακοσμητικό πρέπει να είναι.
There goes one of God's own creatures. Too weird to live, too rare to die.

Re: Νεο Street Triple 2011-2012 ..  

  Από: Aris. στις 02/04/2011 2:34 μμ.

Πρεπει να εχεις δικιο , λογικα θα το αναφερανε..
Κριμα ομως , εχω δει μοντα στο τριπλ >'11, το φιλτροκουτι να παιρνει αερα και απο εκει. Με ξενερωσες
Ποσο να εχουν το σετακι τα φαναρια μαζι με το νεο μασκακι αραγε... θα ταιριαζει στην παλια βαση? Το ψηνω! :rock
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Νεο Street Triple 2011-2012 ..  

  Από: denthnpalevw στις 02/04/2011 6:02 μμ.

την εισαγωγη του αερα στο φιλτροκουτι αρκετος κοσμος την αφαιρουσε και εβαζε μια σιτα. Δεν ξερω τι και αν κερδιζε, απλα το αναφερω.
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Νεο Street Triple 2011-2012 ..  

  Από: dimitris.s3 στις 20/04/2011 2 πμ.

http://www.youtube.com/watch?v=cMAOxM_pP7k

να και το πρωτο βιντεο με το νεο R.
δεν μπορω να πω ποιο μου αρεσει ποιο πολυ.. του πανε τα νεα φωτα με το μασκακι απο το speed, αν και το παλιο ειναι πιο brutal.
προσωπικα θεωρω πολυ μεγαλο λαθος τις μαμας triumph η ομοιοτητα μεταξυ του μεγαλου και του μικρου. Και αν πριν εμοιαζαν 1 φορα τςρα μοιαζουν 10... κριμα!