Κλάπηκε TRIUMPH TIGER 1050 SE, Ανθρακί

Re: Κλάπηκε TRIUMPH TIGER 1050 SE, Ανθρακί  

  Από: johnygalan στις 16/12/2011 5:39 μμ.

Μπράβο Ανδρέα
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Κλάπηκε TRIUMPH TIGER 1050 SE, Ανθρακί  

  Από: PTiger800 στις 16/12/2011 5:53 μμ.

Όσο για το καλό πλύσιμο, να προτείνω :

MOTO SHOWER & CARE
ΠΟΝΤΟΥ 54, ΑΘΗΝΑ (Παράδρομος της Μιχαλακοπουλου στην άνοδο λίγο πιο πάνω από τον Γκουντούφα)
2130364511

Τουλάχιστον στα δικά μου μάτια ο Κάρολος ξέρει τι κάνει.
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Κλάπηκε TRIUMPH TIGER 1050 SE, Ανθρακί  

  Από: bonnie στις 16/12/2011 6:11 μμ.

μπραβο ρε αντρεα!! επιτελους ενα καλο νεο αυτες τις γαμωμερες που πανε ολα θεοστραβα...

χαιρομαι απιστευτα για σενα!!!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Κλάπηκε TRIUMPH TIGER 1050 SE, Ανθρακί  

  Από: Tigrisss στις 16/12/2011 7:51 μμ.

και φροντισε γειτονάκι πλέον να μη φαίνεται τόσο πολύ το μηχανάκι σου από το δρόμο........

Re: Κλάπηκε TRIUMPH TIGER 1050 SE, Ανθρακί  

  Από: TZANNSPY στις 16/12/2011 8:19 μμ.

Μπράβο !!!
Στάθηκες τυχερός μέσα στην ατυχία σου.
Τέλος καλό όλα καλά.

Πόσο πάει το μαλλί για τις ζημιές; Κλειδαριές, βαλίτσα κτλ.

Στη βαλίτσα είχες κράνος και κανά αδιάβροχο μόνο, να υποθέσω; Ή και άλλα πράγματα αξίας;

Πριν καμιά δεκαπενταριά μέρες, στην Eurobank στην Λ. Αμφιθέας, μου έπιασαν κουβεντούλα δυο τύποι, τουλάχιστον "κάπως" ο ένας δεν μου φάνηκε καν για πολύ Έλληνας, λέγοντας μου μεταξύ άλλων για το πόσο τα κυνηγάνε τα Triumph στην ευρύτερη περιοχή Αλίμου - Π & Ν Φαλήρου κτλ.

Άσχετο; Δεν ξέρω! Αλλά μόλις είδα το post σου αμέσως αυτό μου ήρθε στο μυαλό...
Μπαμπά μην... Πέφτεις !!!

Re: Κλάπηκε TRIUMPH TIGER 1050 SE, Ανθρακί  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 16/12/2011 9:03 μμ.

Μπραβο Αντρέα χαίρομαι πολύ για σένα.Από εδώ και πέρα μάθε καλά τον συναγερμό(πάντα τον ενεργοποιούμε από το χειριστήριο)και πάντα κλειδωμένη

Re: Κλάπηκε TRIUMPH TIGER 1050 SE, Ανθρακί  

  Από: tharis στις 19/12/2011 12:42 μμ.

Τυχερος ησουν!! Αντε καλες βολτες απο δω και περα
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Κλάπηκε TRIUMPH TIGER 1050 SE, Ανθρακί  

  Από: acratosa στις 20/12/2011 2:08 πμ.

TZANNSPY"Μπράβο !!!
Στάθηκες τυχερός μέσα στην ατυχία σου.
Τέλος καλό όλα καλά.

Πόσο πάει το μαλλί για τις ζημιές; Κλειδαριές, βαλίτσα κτλ.

Στη βαλίτσα είχες κράνος και κανά αδιάβροχο μόνο, να υποθέσω; Ή και άλλα πράγματα αξίας;

Πριν καμιά δεκαπενταριά μέρες, στην Eurobank στην Λ. Αμφιθέας, μου έπιασαν κουβεντούλα δυο τύποι, τουλάχιστον "κάπως" ο ένας δεν μου φάνηκε καν για πολύ Έλληνας, λέγοντας μου μεταξύ άλλων για το πόσο τα κυνηγάνε τα Triumph στην ευρύτερη περιοχή Αλίμου - Π & Ν Φαλήρου κτλ.

Άσχετο; Δεν ξέρω! Αλλά μόλις είδα το post σου αμέσως αυτό μου ήρθε στο μυαλό... "


Μια καλησπέρα σε όλους,

αφού επαναλάβω τις ευχαριστίες προς όλους όσους/όσες έστειλαν από μια κουβέντα παρηγοριάς μέχρι ουσιαστική βοήθεια, να πω οτι χτες εκλάπη Harley Davidson μολις 20 νούμερα πιο κάτω από εμενα (υγ.για λυτρα μυρίζει η δουλεια)!! Συνεπώς, καταλαβαινετε πόσα παιρνούν και από το δικό μου το μυαλό..

Το όλο κόστος (κλειδαριες, τσεκαπ, λαδια, ηλεκτρονικά, νέα βαλίτσα+λουκετα+κουλουρες+κουκουλα) θα παει κανα 1000-900αρι το κόβω.. Και πάλι καλά να λέμε! [υγ.Thank God we have Sakis for that!Παραγγελία εντός του έτους κι όχι μετά από 1 μήνα (βλ. Ηλιοφίλ)]

Άντε να κόψει κι η βροχή να ξαναπάρουμε τους δρόμους..
Τώρα λουκετΑ, αλυσίδΑ,κουλουρΑ, συναγερμάρΑ, και προσευχή μην το ξανβαλουν στο ματι.. (Μαζί και με άλλα μέσα προφύλαξης που δεν αναφέρονται δημοσίως.. )

χαιρετισμούς σε ολους!

Re: Κλάπηκε TRIUMPH TIGER 1050 SE, Ανθρακί  

  Από: Billy στις 20/12/2011 6:51 πμ.

Ευτυχώς βρέθηκε φίλε μου,πολύ χάρηκα!
Τώρα θα μπεις και εσύ στο τριπάκι,κλέιδωνε-ξεκλέιδωνε τις λουκετάρες.