SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!  

  Από: denthnpalevw στις 14/09/2010 12:27 πμ.

Βαγγελη δεν σε βλέπω να βγαινεις απο την οικογενεια...
Αντε βρε καλοριζικο......
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!  

  Από: tharis στις 14/09/2010 1:15 πμ.



Πολυ ωραιο το εργαλειο Βαγγελη μπραβο !!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!  

  Από: mixalakis στις 14/09/2010 9:44 πμ.

Μπράβο ρε Βαγγέλη!!!!

Στον Νίκο θα κάνεις την ανταλλαγή;

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 14/09/2010 12:47 μμ.

Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!  

  Από: gpal στις 14/09/2010 1:15 μμ.

Ωραίο εργαλείο,

Εάν αποφάσισες ήδη οκ. Γνώμη μου: είναι ακόμα νωρίς δεν ξέρουμε τίποτα για το συγκεκριμένο μοντέλο παρά μόνο εξωτερική εμφάνιση. Δεν κάνεις λίγο υπομονή? Αν όμως είσαι ερωτευμένος no comment, καλορίζικο.

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Sprinter στις 14/09/2010 1:40 μμ.

Τι να ξέρουμε μωρέ. Ενα Sprint ST με μακρύτερο ψαλίδι και ως εκ τούτου μεταξόνιο είναι, με κάπως μεγαλύτερο χώρο για τον κώλο της γκόμενας, εξάτμιση χαμηλά, μεγάλες βαλίτσες και πολύ μακριά έκτη. Τι μας λείπει σα γνωση, στα πόσα κάνει το 400άρι ή αν χαλάει?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!  

  Από: johnygalan στις 14/09/2010 1:49 μμ.

Κάπου πήρε το αυτί μου οτι σήμερα ο Βαγγέλης θα οδηγήσει και το GTR 1400
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Sprinter στις 14/09/2010 1:52 μμ.

Φιρί φιρί να γίνει καπετάνιος σε υπερωκεάνειο πάει.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Native στις 14/09/2010 2:57 μμ.

Να κανω μια κουτή ερώτηση....η πισω ροδα βγαίνει εύκολα? η Εμποδίζει η εξάτμιση? Ρωταω γιατι ειμαι παθων απο την βεσπα....και τακακια για να αλλαξω βγάζω εξάτμιση,ψαλίδι, αμορτισερ και ρόδα... καλό ε?
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Sprinter στις 14/09/2010 3:02 μμ.

Τουλάχιστον θα χρειάζεται να μετακινηθει κάπως η εξάτμιση-γκουμούτσα, λέω εγώ. Ετσι ήταν αν θυμαμαι καλα στο παλιό 955 που είχα.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!sprint-gt  

  Από: doohan στις 14/09/2010 3:05 μμ.

........
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:45, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Sprinter στις 14/09/2010 3:10 μμ.

Στο 955 αν θυμάμαι καλά δεν χρειαζόταν να βγεί. Χρειαζόταν να χαλαρώσει και να μετακινηθεί. Εδώ με τη γκουμούτσα δε ξέρω. Σιγά το πρόβλημα όμως. Αλλάζετε λάστιχα μόνοι σας?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Native στις 14/09/2010 3:31 μμ.

Με το κούνα, βάλε-βγάλε καταπονείται και το ζουαν του συνδέσμου...εγώ μετα απο 3 φορες που εβγαλα εξάτμιση στην βέσπα εβαλα καινουργιο ζουαν γιατι έχανε...κατα τα άλλα δεν αποτελεί πρόβλημα απλα πρεπει να περιμένεις να κρυώσει για να κανεις τις δουλειές σου...
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!sprint-gt  

  Από: gran tiger στις 14/09/2010 3:45 μμ.

Native"Με το κούνα, βάλε-βγάλε καταπονείται και το ζουαν του συνδέσμου...εγώ μετα απο 3 φορες που εβγαλα εξάτμιση στην βέσπα εβαλα καινουργιο ζουαν γιατι έχανε...κατα τα άλλα δεν αποτελεί πρόβλημα απλα πρεπει να περιμένεις να κρυώσει για να κανεις τις δουλειές σου..."



εχεις μπερδεψει τη βουρτσα με το GT

Re: SPRINT GT!!!!!!!!!!!!!sprint-gt  

  Από: Sprinter στις 14/09/2010 3:46 μμ.

gran tiger"
Native"Με το κούνα, βάλε-βγάλε καταπονείται και το ζουαν του συνδέσμου...εγώ μετα απο 3 φορες που εβγαλα εξάτμιση στην βέσπα εβαλα καινουργιο ζουαν γιατι έχανε...κατα τα άλλα δεν αποτελεί πρόβλημα απλα πρεπει να περιμένεις να κρυώσει για να κανεις τις δουλειές σου..."



εχεις μπερδεψει τη βουρτσα με το GT"


[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε