Honda Crossmapa

Re: Honda Crossmapa  

  Από: redfoot στις 19/04/2011 12:09 μμ.

Sprinter"
chris.r675"τι να διαβασω για τα ληγμενα ,για το αν πινει καφε ο πολυμηχανος και ποιος εφαγε την γκομενα του αλλου!
ενα φορουμ μοτοσυκλετας ειναι,χανεσαι να διαβαζεις θεματα 10 σελιδα και οι μισες ειναι για ακυρα θεματα
με το αρχικο,πρεπει να ψαξεις ωρες για να βρεις αυτο που θες,δεν εχω ξανασυναντησει τοσο ανουσια διφωνια!"


μη τα λές σε μένα. Κάθε φόρουμ έχει εναν εξυπνάκια που τρολλάρει για να το πηδάει. Στη συγκεκριμένη μιλάμε για περίπτωση που επιμένει για χρόνια τώρα. Αστο. Εκτός κι αν επιμενεις να το πηδήξεις το θέμα και εσύ."


στο πηδημα χρειαζονται 2 (τουλαχιστον ) if you know what i mean
the road is made clear when viewed from above..

Re: Honda Crossmapa  

  Από: Sprinter στις 19/04/2011 12:36 μμ.

[quote="redfoot":2ff2esdw]
Sprinter"
chris.r675"τι να διαβασω για τα ληγμενα ,για το αν πινει καφε ο πολυμηχανος και ποιος εφαγε την γκομενα του αλλου!
ενα φορουμ μοτοσυκλετας ειναι,χανεσαι να διαβαζεις θεματα 10 σελιδα και οι μισες ειναι για ακυρα θεματα
με το αρχικο,πρεπει να ψαξεις ωρες για να βρεις αυτο που θες,δεν εχω ξανασυναντησει τοσο ανουσια διφωνια!"


μη τα λές σε μένα. Κάθε φόρουμ έχει εναν εξυπνάκια που τρολλάρει για να το πηδάει. Στη συγκεκριμένη μιλάμε για περίπτωση που επιμένει για χρόνια τώρα. Αστο. Εκτός κι αν επιμενεις να το πηδήξεις το θέμα και εσύ."


στο πηδημα χρειαζονται 2 (τουλαχιστον ) if you know what i mean [/quote:2ff2esdw]

Για πε, για πε
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Honda Crossmapa  

  Από: bonnie στις 19/04/2011 12:38 μμ.

Sprinter"
redf"
στο πηδημα χρειαζονται 2 (τουλαχιστον ) if you know what i mean "


Για πε, για πε"



τοσα χρονια δεν το ξερες ωρε?
κατι εκανες λαθος μαλλον ε?
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Honda Crossmapa  

  Από: Sprinter στις 19/04/2011 12:42 μμ.

Κάτσε να ξανακάνω μια δοκιμή να σου πω
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Honda Crossmapa  

  Από: galileos στις 19/04/2011 2:10 μμ.

Περίμενε λίγες ημέρες το Μ. Σάββατο πλησιάζει!
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Honda Crossmapa  

  Από: johnygalan στις 19/04/2011 3:04 μμ.

" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Honda Crossmapa  

  Από: redfoot στις 19/04/2011 4:14 μμ.

Η ατομική προπόνηση δεν πιάνεται γι αμαρτία
the road is made clear when viewed from above..

Re: Honda Crossmapa  

  Από: Polymhxanos στις 19/04/2011 7:02 μμ.

Μου αρέσει που μιλάει ο ΑΡΧΗΓΟΣ της παπαρολογίας και της τρολιάς για τους άλλους...

Τέσπα, όποιος θέλει σοβαρά σχόλια για το crossmapa ας το συνεχίσει, εδώ είμαστε.

bonnie"κατι εκανες λαθος μαλλον ε?"


Είναι της θεωρίας Woody Allen φαίνεται αυτός, ''εγώ είμαι πολύ καλός στο σεξ, διότι έχω κάνει πολύ προπόνηση μόνος μου''


Α και πούσαι bonnie: Οι γέροι του μάπετ είναι...γέροι! Και οι δύο. Όχι ο ένας μόνο. Mε πιάνς; Κατά τα άλλα ένα δίκιο το έχεις...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Honda Crossmapa  

  Από: Cpt. Haddock στις 19/04/2011 8:18 μμ.

Μια άλλη διαφορά ειναι οτι με τους γέρους και "γέρους" του μαπετ γελάμε...
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Honda Crossmapa  

  Από: Sprinter στις 19/04/2011 8:34 μμ.

Polymhxanos"
Τέσπα, όποιος θέλει σοβαρά σχόλια για το crossmapa ας το συνεχίσει, εδώ είμαστε.
"


Αντε ρε σοβαρά? Μας αφήνεις? Κι εγώ πήγα κι άνοιξα κι άλλο θέμα. Με το εδώ είμαστε μας απειλείς πως θα ξανάρθεις ε? Αμα τελειώσουν τα χάπια πάλι?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Honda Crossmapa  

  Από: gpal στις 19/04/2011 8:44 μμ.

Ρε παιδιά ΕΙΡΗΝΗ ΗΜΙΝ

Εάν ήξερε ο σχεδιαστής κλπ ομάδα της HONDA τι θα προκαλούσε σ'ένα φόρουμ της Τ μάλλον θα το φχαριστιόνταν πολύ .

Νομίζω ότι ο κάθε αναβάτης βρίσκει "παπούτσι" που του ταιριάζει. Εδώ άλλοι - και δεν θέλω να θίξω κανέναν- οδηγούν HARLEY

Re: Honda Crossmapa  

  Από: mastersam13 στις 20/04/2011 6:15 πμ.

Με μια απλή μετατροπή της ανακοινώσιμης τιμής στην Αγγλία για το Crossmapa (9,075)
τα ευρώπουλα βγαίνουσι 10.340!
Ασχέτως της αξίας της μηχανής, μήπως είναι πολλά τέτοια εποχή?
Λέω εγώ τώρα
Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις.

Ζαν-Ζακ Ρουσσώ