Νέος κάτοχος TIGER 1050 SE

Re: Νέος κάτοχος TIGER 1050 SE  

  Από: tharis στις 09/12/2011 6:26 μμ.

acratosa"συγνωμη, αλλά τώρα τα παίρνω..
ο συναγερμος δεν ΕΜΠΑΙΝΕ μονος του αυτοματα;;;;;;;;;;

ακουγεται χαζό ερώτημα, αλλα κανείς δεν μου το ανέφερε οταν την αγόρασα και ουτε μου εδειξε οτι πρεπει να "βαζω το συναγερμο".."


Κι εσυ τοσο καιρο εχεις τη μηχανη.. δεν εκανες κανενα τεστ ποτε να δεις αν χτυπαει ο συναγερμος αν την κουνας ??
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Νέος κάτοχος TIGER 1050 SE  

  Από: acratosa στις 10/12/2011 12:11 πμ.

haris"
acratosa"συγνωμη, αλλά τώρα τα παίρνω..
ο συναγερμος δεν ΕΜΠΑΙΝΕ μονος του αυτοματα;;;;;;;;;;

ακουγεται χαζό ερώτημα, αλλα κανείς δεν μου το ανέφερε οταν την αγόρασα και ουτε μου εδειξε οτι πρεπει να "βαζω το συναγερμο".."


Κι εσυ τοσο καιρο εχεις τη μηχανη.. δεν εκανες κανενα τεστ ποτε να δεις αν χτυπαει ο συναγερμος αν την κουνας ?? "


Thari,
οτι και να πεις, εχεις δικιο.. Δεν προέκυψε ποτέ.. Κατι μικροκουνηματα υπήρξαν, αλλά υπέθεσα ότι ήταν θεμα ευαισθησίας κι οτι σε μικροκουνηματα δεν ενεργοποιουταν.. λαθος μου..

Re: Νέος κάτοχος TIGER 1050 SE  

  Από: Kickboxing στις 24/12/2012 3:09 μμ.

Καλησπέρα και απο εμένα ...είμαι νέος στο φόρουμ και μόλις απόκτησα ένα tiger 1050 2012 μοντέλο...πριν καταλήξω σε αυτή την απόφαση είχα ένα tdm του 08'!!!απλα καμία σχέση η μια μηχανη με την άλλη...είναι μέρα με την νύχτα ...το μόνο που με προβληματίζει είναι αυτός ο ήχος του κινητήρα νομίζεις πως θα στα δώσει όλα στο χέρι ...παρ´ολο αυτα ο τιγρης είναι σκέτη κ.....α!!!

Re: Νέος κάτοχος TIGER 1050 SE  

  Από: Cpt. Haddock στις 24/12/2012 9:09 μμ.

Kickboxing"[...]..πριν καταλήξω σε αυτή την απόφαση είχα ένα tdm του 08'[...]"


Τι περίεργο
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Νέος κάτοχος TIGER 1050 SE  

  Από: Glober στις 30/12/2012 2:20 πμ.

Kickboxing"...το μόνο που με προβληματίζει είναι αυτός ο ήχος του κινητήρα νομίζεις πως θα στα δώσει όλα στο χέρι ..."


Μην σε προβληματίζει.... απλά απόλαυσε τον!!!