ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: ATN PANOS στις 02/09/2011 10:41 μμ.

wis"ε τι να κανω πανο,καταντια μονο αυτη η λεξη ταιριαζει.απορω τι κανουν στα κεντρικα και δεν εχουν μια αντιπροσωπεια,και εσεις οι οποιοι εχει T. τι κανετε???"



ΤΑ ΠΟΥΛΑΜΕ
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: Max Manos στις 27/07/2012 1:06 πμ.

Kαι σχεδον ενα χρονο μετα η Κρητη παραμενει χωρις αντιπροσωπο...
Κριμα για τον Κυριο Πετακακη παντως...Η συνεργασια μου μαζι του απο την αγορα του street triple ,ηταν και ειναι αψογη!
"No Guts,No Glory"

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: lazos str στις 04/08/2012 12:37 πμ.

καλησπερα!αν και δεν ειμαι απο την κρητη(αλλα την λατρευω) ηθελα να μου λυσετε μια απορεια!ολοι αυτοι που γραφετε οτι ηταν επισημοι Τ.γιατι το παρατησαν? δεν υπαρχουν αρκετα μηχανακια στο νησι και δεν τουσ συμφερει?

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: dimchrist στις 04/08/2012 9:26 πμ.

Είναι κάτι που έχει συζητηθεί αρκετά και δεν είναι το σημείο (topic) για να ξανασυζητηθεί. Αν κάνεις ένα search θα βρεις αντίστοιχα θέματα.
Για να το κλείσουμε εδώ η Triumph (όχι η Ηλιοφιλ) θέλει κάθετες μονάδες για αντιπρόσωπους που για να γίνει κάτι τέτοιο, ειδικά αυτή τη στιγμή στην ελληνική επαρχία (και όχι μόνο), είναι όνειρα θερινής νυκτός.

Triple Way

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: bonnie στις 15/07/2013 7:13 μμ.

http://www.triumphmotorcycles.gr/el/27782


2013-06-28
Η Triumph βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει μία νέα συνεργασία με κάθετη μονάδα στο νησί της Κρήτης και πιο συγκεκριμένα στην πόλη των Χανίων.
Ο νέος συνεργάτης, Κος Θανάσης Λαζάρου, είναι ένας από τους πιό έμπειρους επαγγελματίες στο χώρο της μοτοσυκλέτας, με δεκαετίες ενασχόλησης στο αντικείμενο.
Σας καλούμε να επισκεφτείτε το κατάστημά του, να γνωρίσετε τους ανθρώπους και να μάθετε για τα νέα μοντέλα της Triumph...


ΜΟΤΟ ΛΑΖΑΡΟΥ
Αναπαύσεως 74
Τηλ: 28210 91229



υγ. μαζι με τα ντουκατι θα κανουμε παρεα στην αντιπροσωπεια στα χανια... λαδοκατασταση...
στριβω, αρα υπαρχω...