Mηχανη για την γυναικα

Re: Mηχανη για την γυναικα  

  Από: martin στις 21/05/2018 3:33 μμ.

doohan"Αγαπητέ Φίλε....

Κάνε έναν κόπο σε παρακαλώ και διάβασε το αρχικό ποστ..... Και πες μου τι δεν κατάλαβες....."

Εσυ μαλλον δεν εχεις καταλαβει οτι ο ανθρωπος ψαχνει πρωτη μηχανη χωρις προηγουμενη εμπειρια για τη γυναικα του,και ο δημιουργος του θεματος ειναι λαθος αλλα και οι υπολοιποι...

Re: Mηχανη για την γυναικα  

  Από: doohan στις 21/05/2018 5:01 μμ.

Οκ..Μην εκνευρίζεσαι .......... Μπορεί να συναντηθούμε σε κανένα riding school και να το ξανασυζητησουμε κάποια στιγμή..... Σου εύχομαι πολλά και καλά χλμ.....

Στάλθηκε από το S20 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Mηχανη για την γυναικα  

  Από: martin στις 21/05/2018 7:23 μμ.

doohan"Οκ..Μην εκνευρίζεσαι .......... Μπορεί να συναντηθούμε σε κανένα riding school και να το ξανασυζητησουμε κάποια στιγμή..... Σου εύχομαι πολλά και καλά χλμ.....

Στάλθηκε από το S20 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk"

Κανενας εκνευρισμος,απλα να καταλαβει ο καθενας οτι για να πας σε ενα επιπεδο ικανοτητων 10 ας πουμε ειναι προτιμοτερο να ξεκινησεις απο το 0 παρα απο τη μεση.Μπορουμε να το συζητησουμε και εδω αν θες,νομιζω θα ενδιαφερει αρκετους.Αν οχι, καλα και ασφαλη χιλιομετρα και σε εσενα.

Re: Mηχανη για την γυναικα  

  Από: Polymhxanos στις 23/05/2018 12:44 πμ.

Ότι απαντάτε σε ποστ του 2015 το έχετε πάρει γραμμή ε; Μάλλον θα έχει προ πολλού πάρει μοτοσυκλέτα η κυρία...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Mηχανη για την γυναικα  

  Από: doohan στις 23/05/2018 12:55 πμ.

Είδες τι κάνει η πρεσβυωπία?........ [emoji16]

Στάλθηκε από το S20 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Mηχανη για την γυναικα  

  Από: ehetlaios στις 24/05/2018 5:54 μμ.

Δεν εχουμε παρει ακομα μοτοσυκλετα λογω ελευσης 2ου τεκνου.Κι εγω χωρις να εχω ουτε παπακι πηγα κατευθειαν στο tiger800 κι ευτυχως δεν ακουσα τους ''ειδικους'' να παρω ενα 250 να μαθω γτ ακομα θα ειχα μεινει με το 250 και θα το μετανιωνα

Re: Mηχανη για την γυναικα  

  Από: doohan στις 24/05/2018 6:19 μμ.

Και πολύ καλά έκανες!

Στάλθηκε από το S20 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ