Χαιρετουρες

Χαιρετουρες  

  Από: Aris. στις 05/07/2010 3:50 μμ.

Αναρωτιεμαι...

Χαιρετατε οταν πετυχαινετε μοτοσυκλετιστες στο δρομο , σε μια βολτα σας , σε ενα ταξιδακι σας?
Αν ναι , πως? Με τα φωτα ? Με κινηση του χεριου ? Καπως αλλιως?
Κανετε διακρισεις σε ποιους θα χαιρετισετε ? π.χ. Εναν τσοπερα , εναν καγκουρα με αμανικο , μαγιο και σπορτεξ πανω σε TDM , εναν που εχει μονο ιδιο στιλ μηχανης με σας ή μονο οταν πετυχενετε κομβοϊ μηχανων?

Ευχαριστω!
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Χαιρετουρες  

  Από: jimdom στις 05/07/2010 4:09 μμ.

Χαιρεταω ολους οσους κινουνται σε δικυκλο,εκτος απο τους ποδηλατες που εχουν γινει μοδα τωρα τελευταια κ με εκνευριζουν αφανταστα!
Συνηθως με αναμα των φωτων πορειας αλλα κ με σηκωμα του χεριου αν πηγαινω σιγα!

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Χαιρετουρες  

  Από: nfot στις 05/07/2010 4:35 μμ.

Συνηθως χαιρεταω, ειδικα αν δειχνουν μη Ελληνες .Χερι ή φως, οπως βολεψει.
Triumphιστες ακομη περισσοτερο, ειδικα αν δεν εχουν Tiger, μιας μου ειμαστε λιγοι οι υπολοιποι.
Αποφευγω να χαιρεταω BMWδακηδες, γιατι ειναι πολυ σνομπ συνηθως και αδιαφορουν, οποτε αδιαφορω κι εγω. Αυτοι χαιρετανε συνηθως μονο συναρρωστους τους. Περιπου το ιδιο ισχυει για ιδιοκτητες VarΚadero.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Χαιρετουρες  

  Από: denthnpalevw στις 05/07/2010 6:05 μμ.

χαιρεταω παντα με φωτα αλλα και χερι. ολους

με φορτωσε μια φορα ενα tiger που ενω το χαιρετουσα με εγραφε στα π@π@ρι@ του.......
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Χαιρετουρες  

  Από: tharis στις 05/07/2010 6:07 μμ.

εγω συνηθως δε προλαβαινω να χαιρετισω γιατι πιανω πολυ εξω το grip και το δαχτυλο δε φτανει το pass ..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Χαιρετουρες  

  Από: bonnie στις 05/07/2010 6:17 μμ.

nf"
Triumphιστες ακομη περισσοτερο, ειδικα αν δεν εχουν Tiger, μιας μου ειμαστε λιγοι οι υπολοιποι.
"


κανενα Tiger δεν με εχει χαιρετησει ποτε...

επισης εχω σταματησει να χαιρεταω χαρλεαδες γιατι με γραφουν...
αλλα συνηθως χαιρεταω, αν ειμαι ταπα στην στροφη κ δεν προλαβω να βγαλω χερι, τοτε με φωτα.. αλλα εγω δεν εχω σινιαλο... μικρη-μεγαλη σκαλα μονο...

με χαρα μου παρατηρησα επισης, οτι η ομορφη αυτη συνηθεια τηρειται κ στο εξωτερικο!! κ εκει χαιρετανε ολοι!! με χαιρετησαν ακομα κ εντουραδες!

μ αρεσει αυτη η αισθηση (ψευδαισθηση?) ψιλοαλληλεγγυης που αισθανεσαι εκεινη τη στιγμη...


denthnpalevw"
με φορτωσε μια φορα ενα tiger που ενω το χαιρετουσα με εγραφε στα π@π@ρι@ του......."


..παιζει να αργησε να χαιρετησει κ να μην το ειδες.. κ μενα μου εχει τυχει να μην προλαβω.. αλλα ψιλοκορναρω καμια φορα.. ετσι, για χαιρετισμο...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Χαιρετουρες  

  Από: Aris. στις 05/07/2010 8:23 μμ.

Κακα τα ψεματα , οι tigerαδες ειναι κρυφοJapanεζοι !!
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Χαιρετουρες  

  Από: ATN PANOS στις 05/07/2010 9:28 μμ.

χαιρεταω τους παντες και τα παντα
απο την στιγμη που φορανε κρανος

δεν με νοιαζει ουτε μαρκα ουτε κυβικα.

εννοειτε εκτος πολεως
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Χαιρετουρες  

  Από: jimmisk στις 06/07/2010 10:07 πμ.

Χαιρετάω τους πάντες πάντα εκτός πόλεως,όπως λέει και ο Πάνος. Αλλά το τελευταίο διάστημα παρατηρώ οτι όλο και λιγότεροι ανταποδίδουν την χαιρετούρα!

Re: Χαιρετουρες  

  Από: Γιωργος στις 06/07/2010 10:20 πμ.

Δεν πειράζει εμείς άς χαιρετάμε

Re: Χαιρετουρες  

  Από: krysta στις 06/07/2010 10:51 πμ.

χαιρετάω όλους όσους είναι σε δύο ρόδες έξω απο την πόλη εννοείται, εκτός αν έχω το νού μου να ξεφύγω απο κανεναν ηλιθιο μπροστά μου κ δεν προλάβω ... μέσα στην πόλη με πιάνουν οι ντροπές κ δε χαιρετάω ουτε μιλάω σε κανεναν...
γενικά με εκνευρίζουν απίστευτα οι μπεμβεδακηδες οι οποιοι δε χαιρετάνε ποτέ...οπότε τώρα τελευταία τις εχω κόψει τις πολλές χαιρετούρες προς αυτούς , ειδικά αμα δεν εχω κεφια δεν ασχολούμαι... οχι τιποτα αλλο, συνήθως μουρμουράω οταν δεν ανταποδίδουν..ετσι αποφεύγω την ίδια μου την μουρμούρα !!!
"diobo'...!"

Re: Χαιρετουρες  

  Από: bekris στις 06/07/2010 11:04 πμ.

...Εγω στο δρόμο είμαι μεγάλη κότα κι όλοι με χαιρετάνε....

Re: Χαιρετουρες  

  Από: georgevts στις 06/07/2010 11:09 πμ.

Χαιρετάω όποτε μπορώ και ειδικά Triumph.Όσο για τους BMWδάκηδες,άστους αυτοί είναι...uber alles...!!

Re: Χαιρετουρες  

  Από: Γιωργος στις 06/07/2010 12:05 μμ.

Οταν θα βγεί το 800 ....θα μας χεραιτάνε και τα bmw.... θα δείτε

Re: Χαιρετουρες  

  Από: Sprinter στις 06/07/2010 1:19 μμ.

Εγω δε χαιρετάω κανένα γιατί δε σας χωνεύω.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε