σουζες.......

Re: σουζες.......  

  Από: Aris. στις 23/10/2009 6:37 μμ.

rogidi"Ρε παιδια σορρυ κιολας αλλα ειμαστε σε φορουμ της T!!!!
Βασικα οσα τραιουμφ εχω οδηγησει ειναι πραγματικες σουζομηχανες... Σηκωνονται απο μονα τους δεν χρειαζεται καν να το προσπαθησεις.
(Δεν λεω καλα τα στριψιματα στην πιστα αλλα μες την αθηνα που δεν εχει στροφες κατι πρεπει να κανεις για να περασει η ωρα... )"



+675



hihi
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: σουζες.......  

  Από: rogidi στις 23/10/2009 7:16 μμ.

johnygalan"
rogidi"Ρε παιδια σορρυ κιολας αλλα ειμαστε σε φορουμ της T!!!!
Βασικα οσα τραιουμφ εχω οδηγησει ειναι πραγματικες σουζομηχανες... Σηκωνονται απο μονα τους δεν χρειαζεται καν να το προσπαθησεις.
(Δεν λεω καλα τα στριψιματα στην πιστα αλλα μες την αθηνα που δεν εχει στροφες κατι πρεπει να κανεις για να περασει η ωρα... )"

Eλα την Τετάρτη Λιμνη Ευβοίας και θα δεις πως θα περάσει η ωρα σου, μονο να εχεις και κάμερα μαζι σου για να τραβας βιντεο "


Μμμμμμ ευχαριστως κ θα ερχομουν.....
Αλλα εχει track day..........

Re: σουζες.......  

  Από: nikbalance στις 30/10/2009 9:48 μμ.

ποια τεταρτη εννοεις Johny?.....αυτη που περασε η 5/11?
We dont need I.M.F
I.M.F needs us

Re: σουζες.......  

  Από: johnygalan στις 01/11/2009 11:04 πμ.

nikbalance"ποια τεταρτη εννοεις Johny?.....αυτη που περασε η 5/11?
"

Αυτη που μας πέρασε Νικο στις 28/10
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: σουζες.......  

  Από: tripletech στις 01/11/2009 11:47 πμ.

rogidi"Ρε παιδια σορρυ κιολας αλλα ειμαστε σε φορουμ της T!!!!
Βασικα οσα τραιουμφ εχω οδηγησει ειναι πραγματικες σουζομηχανες... Σηκωνονται απο μονα τους δεν χρειαζεται καν να το προσπαθησεις
(Δεν λεω καλα τα στριψιματα στην πιστα αλλα μες την αθηνα που δεν εχει στροφες κατι πρεπει να κανεις για να περασει η ωρα... )"

Σουζα με ασφαλτο Αθηνας δεν εχω καταφερει,οχι οτι το κυνηγαω κιολας...
αλλα η σταση του τραμ,100 μετρα πριν την στροφη,για σημαδι φρεναρισματος τελειο,καθως και το τελαρο με τα σταφυλια του μαναβη στην διασταυρωση μια χαρα απεξ μου κανει. (τα μηλα ειναι λιγο νωρις...)

Re: σουζες.......  

  Από: rogidi στις 02/11/2009 1:03 μμ.

ripletech"Σουζα με ασφαλτο Αθηνας δεν εχω καταφερει,οχι οτι το κυνηγαω κιολας...
αλλα η σταση του τραμ,100 μετρα πριν την στροφη,για σημαδι φρεναρισματος τελειο,καθως και το τελαρο με τα σταφυλια του μαναβη στην διασταυρωση μια χαρα απεξ μου κανει. (τα μηλα ειναι λιγο νωρις...)"



Ειδες που σου λεω?? Γι αυτο κ γω κυκλοφορω μονο με το παπι πια γιατι με τετοια οδηγηση δεν θα την βγαλουμε καθαρη για πολυ καιρο....

Re: σουζες.......  

  Από: grgasteus στις 02/11/2009 3:04 μμ.

rogidi"
ripletech"Σουζα με ασφαλτο Αθηνας δεν εχω καταφερει,οχι οτι το κυνηγαω κιολας...
αλλα η σταση του τραμ,100 μετρα πριν την στροφη,για σημαδι φρεναρισματος τελειο,καθως και το τελαρο με τα σταφυλια του μαναβη στην διασταυρωση μια χαρα απεξ μου κανει. (τα μηλα ειναι λιγο νωρις...)"



Ειδες που σου λεω?? Γι αυτο κ γω κυκλοφορω μονο με το παπι πια γιατι με τετοια οδηγηση δεν θα την βγαλουμε καθαρη για πολυ καιρο...."


+675
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: σουζες.......  

  Από: nikbalance στις 02/11/2009 7:36 μμ.

Johny νασε καλα!
Ειχα ενα φιλο που ειχε ενα ciao με πεταλια...κι επειδη δεν ειχε τι αλλο να κανει με τα......πεταλια ..ε...εκανε και σουζες......δε βαριεσε...
Αλλο πραμα ομως το στροφιλικι φιλε μου,ειδικα αμα ντριφταρει και λιγο ε....αλλο πραμα!! Τωρα βεβαια εδω που τα λεμε ο ακαμπτος σκελετος οσο ναναι..κοβει λιγο. Που παλιοτερα με τους σωληνες......λαστιχο γινοτανε το μηχανακι κι ας λεγανε οι εγγλεζοι tea troley τους σκελετους τοτε...αειμνηστα στροφιλικα!!!! Τωρα κοβουμε φετες! απλα!!! χεχεχεχε το φχαριστηθηκα!!!
Αυτα..εβαλε ψυχρα,ωρα για ισοθερμικα!!!
Καλη συνεχεια σε ολους!!
We dont need I.M.F
I.M.F needs us

Re: σουζες.......  

  Από: tripletech στις 02/11/2009 9:47 μμ.

Tα εχω υπολογισει,επεναντι-στην εξοδο-ειναι ο κινεζος με τα ρουχα,θα πεσω στα μαλακα....ρουχοπαγιδα!! προφανως καλαμπουριζουμε,γιαυτο και στην αθηνα κοιμαται συνηθως τη καλη μου...
DT ....και ξερο ψωμι!