ΚΛΑΠΗΚΕ monster 900sie 2001

ΚΛΑΠΗΚΕ monster 900sie 2001  

  Από: bonnie στις 06/07/2011 3:56 μμ.

απο ducatisti.gr

παει το Ducati... το εκλεψαν 5-7-11 ξημερωματα απο λαγουμιτζη 42 στον νεο κοσμο. το μηχανακι ειχε αρκετα carbon, after market τιμονοπλακες, τιμονι απο s4r, κομενη ουρα,χειροποιητη βαση πινακιδας, ανοιχτη καμπανα, ανοιχτους ιμαντες.
Ηταν η μοτοσυκλετα των ονειρων μου. Την αγορασα κανοντας αιματηρες οικονομιες και την εφτιαξα απο το μηδεν στην κουζινα του σπιτιου μου. Αν εχει πεσει κατι στην αντιληψη οποιοδηποτε παρακαλω επικοινωνηστε στο: iliaskats@yahoo.com.
ευχαριστω, και ευχομαι να μην νιωσει κανεις ποτε οπως ενοιωσα εγω σημερα που κατεβηκα να παρω την ιταλιδα μου για βολτα και εκεινη ελειπε.

....ηταν κλειδωμενη alarm οχι...το πιθανοτερο ειναι να την φορτωσαν. επισηναπτω τις πιο προσφατες φωτογραφιες που εχω. ειναι απο το πασχα και η μηχανη ειναι ακριβος οπως την πηρανε.

αριθμος κυκλοφοριας: ΧΕΥ-147
αριθμος πλαισιου: ZDMM200AAYB007365




στριβω, αρα υπαρχω...

Re: ΚΛΑΠΗΚΕ monster 900sie 2001  

  Από: ATN PANOS στις 06/07/2011 4:07 μμ.



ευχομαι να πανε ολα καλα και να την βρεις συντομα.

καλη δυναμη
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: ΚΛΑΠΗΚΕ monster 900sie 2001  

  Από: Sprinter στις 06/07/2011 6:35 μμ.

Στην Αναστασία το λές ρε Πάνο? Εσφιξαν οι ζέστες κάτω η βγήκε δυνατή η τσικουδιά?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΛΑΠΗΚΕ monster 900sie 2001  

  Από: mastersam13 στις 06/07/2011 7:15 μμ.

Απίθανο ρε γαμώτο!
Αναστασία σου εύχομαι να βρεις την Ιταλίδα σου πολύ σύντομα και ακέραια
Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις.

Ζαν-Ζακ Ρουσσώ

Re: ΚΛΑΠΗΚΕ monster 900sie 2001  

  Από: bonnie στις 06/07/2011 7:20 μμ.


δεν το εχασα εγω!! γραφω απο ducatisti.gr
το μηχανακι ειναι ενος γνωστου, απλα το εβαλα κ εδω μηπως παρει κατι το ματι σας ή μαθετε κατι...
συγνωμη, δεν διευκρινισα απο την αρχη!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: ΚΛΑΠΗΚΕ monster 900sie 2001  

  Από: redfoot στις 07/07/2011 2:15 πμ.

ας τα σαπια, παντοτε ησουν κρυφοντουκατίστρια κ μας το κρυβες..δικο σου ηταν κι ας μην το παραδεχεσαι οτι κυλαει ιταλικο αιμα στις φλεβες σου..
μακαρι να βρεθει ..
the road is made clear when viewed from above..

Re: ΚΛΑΠΗΚΕ monster 900sie 2001  

  Από: ATN PANOS στις 07/07/2011 9:54 μμ.

Sprinter"Στην Αναστασία το λές ρε Πάνο? Εσφιξαν οι ζέστες κάτω η βγήκε δυνατή η τσικουδιά? "



με κοβεις για ανθρωπο που τον πειραζει η τσικουδια?

δεν το λεω στην αναστασια,αλλα στο παιδι που εχασε την μηχανη,και που ισως μπει στο φορουμ.

@να σου στειλω ενα μπουκαλι να με καταλαβαινεις?
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.