Ιδεα για μπλουζακια

Ιδεα για μπλουζακια  

  Από: denthnpalevw στις 18/11/2009 9:10 πμ.

Helen δεν μπορουμε να βγαλουμε κατι τετοιο με διαφορα μηχανακια?????
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Ιδεα για μπλουζακια  

  Από: grgasteus στις 18/11/2009 12:15 μμ.

νομίζω πως μπορούμε να βάλουμε οτι θέλουμε σε οτι μπλουζάκι θέλουμε...
αν θέλετε ρωτάω και σας λέω...
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: Ιδεα για μπλουζακια  

  Από: HelenKoR στις 24/11/2009 5:43 μμ.

Hello !

λοιποοοοον !
εχω δει πως τυπωνονται τα μπλουζακια : φαντασου ενα φυλλο χαρτι με το χρωμα που θελεις να τυπωσεις (πχ. ασημι) , περναει μεσα απο ενα μηχανημα το οποιο χαραζει το σχεδιο πανω στο χαρτι(πχ. την λεξη "triumph") , περνεις το σχεδιακι σου (την ασημενια λεξη triumph) και την τοποθετεις πανω στο μπλουζακι , το πατας στην πρεσα και ετοιμο!

οπως καταλαβαινεις η παραπανω διαδικασια γινεται για καθε ενα χρωμα χωριστα
αν εχεις μια εικονα που αποτελειτε απο 2 διαφορετικα χρωματα πρεπει να το κανεις 2 φορες.

'Η μπορεις να τυπωσεις την εικονα σου οπως ακριβως ειναι αλλα φαντασου οτι θα ειναι ενα τετραγωνο(στο χρωμα της μπλουζας) οπου στο κεντρο θα εχεις την μηχανη (προσωπικα πιστευω οτι ειναι πολυ κακης ποιοτητας)

φυσικα εγω δεν σκοπευω να ξαναπαραγγειλω μπλουζες οποτε ειμαι σιγουρη οτι καπου κοντα στην περιοχη σου θα βρεις καποιον να σου φτιαξει ακριβως αυτο που εσυ επιθυμεις

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Ιδεα για μπλουζακια  

  Από: Polymhxanos στις 24/11/2009 5:57 μμ.

Και γιατί δεν πάτε σε ένα ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ μαγαζι που τυπώνει μπλουζάκια με το σχέδιο της αρεσκείας σας;

Φτιάχτε ο καθένας το δικό του, δεν είναι ανάγκη να πάτε σε αυτόν που πάει η ελενοπύρηνη
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Ιδεα για μπλουζακια  

  Από: HelenKoR στις 24/11/2009 6:31 μμ.

να χες και ωραια ματια να ελεγα οτι τα εχεις για ομορφια ....

HelenKoR"
φυσικα εγω δεν σκοπευω να ξαναπαραγγειλω μπλουζες οποτε ειμαι σιγουρη οτι καπου κοντα στην περιοχη σου θα βρεις καποιον να σου φτιαξει ακριβως αυτο που εσυ επιθυμεις
"
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Ιδεα για μπλουζακια  

  Από: Polymhxanos στις 24/11/2009 6:42 μμ.

Προσπερνάω το άκυρα άκυρο και επί άκυρης υπόθεσης σχολιό σου, και σου υπενθυμίζω (το αυτονόητο για τα όλα σχεδόν τα homo sapiens πλην εσένα) ότι δεν είναι ΟΛΕΣ οι απαντήσεις σε αυτό το Σύμπαν λογική συνέχεια της δικής σου, μπορούν να είναι και ανεξάρτητες εξελίξεις της αρχικής ερώτησης και ούτε καν έχουν και τέτοια υποχρέωση εδώ που τα λέμε...

1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Ιδεα για μπλουζακια  

  Από: grgasteus στις 24/11/2009 7:07 μμ.

HelenKoR"Hello !

λοιποοοοον !
εχω δει πως τυπωνονται τα μπλουζακια : φαντασου ενα φυλλο χαρτι με το χρωμα που θελεις να τυπωσεις (πχ. ασημι) , περναει μεσα απο ενα μηχανημα το οποιο χαραζει το σχεδιο πανω στο χαρτι(πχ. την λεξη "triumph") , περνεις το σχεδιακι σου (την ασημενια λεξη triumph) και την τοποθετεις πανω στο μπλουζακι , το πατας στην πρεσα και ετοιμο!

οπως καταλαβαινεις η παραπανω διαδικασια γινεται για καθε ενα χρωμα χωριστα
αν εχεις μια εικονα που αποτελειτε απο 2 διαφορετικα χρωματα πρεπει να το κανεις 2 φορες.

'Η μπορεις να τυπωσεις την εικονα σου οπως ακριβως ειναι αλλα φαντασου οτι θα ειναι ενα τετραγωνο(στο χρωμα της μπλουζας) οπου στο κεντρο θα εχεις την μηχανη (προσωπικα πιστευω οτι ειναι πολυ κακης ποιοτητας)

φυσικα εγω δεν σκοπευω να ξαναπαραγγειλω μπλουζες οποτε ειμαι σιγουρη οτι καπου κοντα στην περιοχη σου θα βρεις καποιον να σου φτιαξει ακριβως αυτο που εσυ επιθυμεις

"


εγώ πάντως μπορώ να τυπώσω εκατομμύρια χρώματα με ένα πέρασμα σε ένα μπλουζάκι...η διαδικασία που περιγράφεις είναι για γράμματα απο κοπτικό...
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: Ιδεα για μπλουζακια  

  Από: Aris. στις 24/11/2009 10:19 μμ.

It's a matter of tecnology !
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.