Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: sinister στις 13/05/2012 7:26 μμ.

μια φορα ειπα να μην γραψω οτι ειδα ενα street γιατι ποτε δεν βρισκω κανεναν κ τελικα εγραψες εσυ!
χαχαχ
Εμεις ειμασταν,πρωτη φορα ηρθαμε Ωρωπο κ καναμε περα δώθε κ τελικα κατσαμε σε καφετερια που καθοντουσαν ηδη ανθρωποι με γουστο ,μιας κ το street ηταν απο εξω . Ηταν κ μια ακομα παρεα με κρανη οποτε ειπα να μην πηγαινω απο τραπεζι σε τραπεζι να ρωταω ποιος εχει το street γιατι θα νομιζαν οτι πουλαω αναπτηρες !
Next time!!!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Εθεάθησαν  

  Από: teo_street3 στις 13/05/2012 7:41 μμ.

Κι εγω σκεφτηκα να ερθω να σας μιλησω αλλα με κολλησε το γεγονος οτι ησασταν ζευγαρι! Βασικα ειχα καποιες αποριες για την κυρια σχετικα με την εξατμιση... Καλως να ξαναρθετε να μας ομορφαινετε με τα ευρωπαικα σας!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: krysta στις 13/05/2012 7:47 μμ.

eo_street3"Κι εγω σκεφτηκα να ερθω να σας μιλησω αλλα με κολλησε το γεγονος οτι ησασταν ζευγαρι! Βασικα ειχα καποιες αποριες για την κυρια σχετικα με την εξατμιση... Καλως να ξαναρθετε να μας ομορφαινετε με τα ευρωπαικα σας!"

Οτι θελεις ρωτα ειτε εμενα ειτε τον πανο..στειλε πμ αν θελεις οτιδηποτε , οποιαδηποτε ερωτηση ειναι ευπροσδεκτη..
"diobo'...!"

Re: Εθεάθησαν  

  Από: xaotikos στις 20/05/2012 1:01 μμ.

Στο Ναύπλιο ΤΩΡΑ ένας άσπρος και ενας ανθρακί τίγρης στην παραλία στην πλατεία.
Λογικά θα πίνετε καφεδάκι στις καφετέριες..

Re: Εθεάθησαν  

  Από: icet στις 23/05/2012 8:41 μμ.

Σήμερα κατά τις 18:30 στη Φυλής, Καματερό, πριν το κόμβο της Αττικής οδού speed triple στη μία ρόδα με τον αναβάτη όρθιο να το ευχαριστιέται για τουλάχιστο 300 μέτρα που τον είδα εγώ.
Μπράβο, να χαίρεσαι κάθε στιγμή πάνω στο μηχανάκι σου, αν και δε συμφωνώ με τον εξοπλισμό που φόραγες και το μέρος που έκανες τη σούζα.
Please, be careful !
---biip biip---

Re: Εθεάθησαν  

  Από: georgevts στις 25/05/2012 10:59 μμ.

Σήμερα κατα τις 20.30 στα διόδια της Αττικής οδου στην Ελευσίνα Street triple μαύρο έφυγε με σούζα....κανένας από δω;

Re: Εθεάθησαν  

  Από: xaotikos στις 26/05/2012 2:58 πμ.

Εμείς δεν κάνουμε τέτοια

Re: Εθεάθησαν  

  Από: georgevts στις 26/05/2012 8:03 μμ.

xaotikos"Εμείς δεν κάνουμε τέτοια "

Σωστά...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: galileos στις 27/05/2012 10:45 πμ.

Σάββατο πρωί στο λιμάνι της Σύρου μαύρο Tiger παρκαρισμένο και άσπρο με "μικρό" συνεπιβάτη να φοράει κράνος!!
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Panos69 στις 29/05/2012 6:10 μμ.

Εγώ ήμουν που σου είπα καλημέρα σήμερα. Ήμουν απέναντι από εκεί που ψώνιζες αξεσουάρ (?).

Έχουμε το ίδιο εργαλείο! Το άσπρο το tiger που είναι πιο γρήγορο! Όσοι το έχουμε το ξέρουμε!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 29/05/2012 8:49 μμ.

ειδα ομορφιες στα επτανησα!
ασπρο speed στον πεζοδρομο στην λευκαδα μπροστα απ τις καφετεριες, το ειχα ξαναδει κ παλιοτερα εκει αν δεν κανω λαθος...
κ daytona se, αυτη η ασπρη-μπλε, η πανεμορφη, στο χωριο Αθανι, λιγο πριν το πορτο Κατσικι... περασα 2 φορες απο μπροστα κ κορναρα!

στον δρομο για εκει, πρεπει να ειδα 2-3 tiger πανω στα βουνα, κοντα στους Δελφους...

στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Panos69 στις 29/05/2012 10:02 μμ.

Σε είδα και σε χαιρέτησα απόψε στο Χίλτον συνάδελφε με το άσπρο tiger 800!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: SilentWed_drums στις 30/05/2012 1:36 μμ.

bonnie"ειδα ομορφιες στα επτανησα!
ασπρο speed στον πεζοδρομο στην λευκαδα μπροστα απ τις καφετεριες, το ειχα ξαναδει κ παλιοτερα εκει αν δεν κανω λαθος...
κ daytona se, αυτη η ασπρη-μπλε, η πανεμορφη, στο χωριο Αθανι, λιγο πριν το πορτο Κατσικι... περασα 2 φορες απο μπροστα κ κορναρα!

στον δρομο για εκει, πρεπει να ειδα 2-3 tiger πανω στα βουνα, κοντα στους Δελφους...

"

Παλι ελιωσες στα ταξιδάκια?????

Re: Εθεάθησαν  

  Από: PTiger800 στις 30/05/2012 4:29 μμ.

Σήμερα το μεσημέρι, στην άνοδο της Κηφισίας στον παράδρομο, στο ύψος της AUDI, μαύρο 800 με φτερό μπροστά, αν και δεν πρόλαβα να δω αν ήταν XC. Ο αναβάτης φορούσε γελεκάκι σιμπιζάκι. Εσύ έστριψες δεξιά εγώ αριστερά.
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Billie στις 04/06/2012 5:32 μμ.

Μαύρο Tiger 1050 Κυριακή βράδυ έξω από την καφετέρια Κέλσος στο Αλεποχώρι. Κανείς από δω;
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley