Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: johnygalan στις 11/09/2011 5:53 μμ.

Σήμερα κατά τις 12:00 στο Δαφνί λευκός τίγρης χαιρετηθήκαμε
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Εθεάθησαν  

  Από: epistimon στις 13/09/2011 3:44 μμ.

σημερα κατα τη 1 κατω απο τη γεφηρα κησισου και καβαλας με κατευθηνση προς χαιδαρι λευκος τιγρης με χρυσες ζαντες και διπλες remus.πανεμορφο

Re: Εθεάθησαν  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 15/09/2011 5:35 πμ.

vagelis"
bonnie"σημερα το απογιομα, ηλιουπολη, λεωφ ειρηνης, 2 ταιγκερ ασπρα, το ενα εκ των οποιων με βαλιτσα πισω κ το αλλο ξεκρανωτο..."


Και εγω περασα χθες δικαβαλος απο λεωφορο ειρηνης (περιοχη μου)το απογευμα γυρω στις 6.30,αλλα με κρανος και χρωμα μπλε ο τιγρης... "



ελα ρε!! και νομιζα οτι ειμαι μοναδικος μπλε στην Ηλιουπολη....
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: vagelis στις 15/09/2011 8:14 μμ.

[quote="ΑΓΓΕΛΟΣ":3q4c6o4n]
vagelis"
bonnie"σημερα το απογιομα, ηλιουπολη, λεωφ ειρηνης, 2 ταιγκερ ασπρα, το ενα εκ των οποιων με βαλιτσα πισω κ το αλλο ξεκρανωτο..."


Και εγω περασα χθες δικαβαλος απο λεωφορο ειρηνης (περιοχη μου)το απογευμα γυρω στις 6.30,αλλα με κρανος και χρωμα μπλε ο τιγρης... "



ελα ρε!! και νομιζα οτι ειμαι μοναδικος μπλε στην Ηλιουπολη.... [/quote:3q4c6o4n]

Eτσι ελεγα και εγω αλλα εχει αλλα 2
Η μοτοσικλετα δεν ειναι επικινδυνη...επικινδυνη την κανουμε εμεις....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 19/09/2011 1:38 μμ.

Εθεάθηκαν κατά τις 12 κάτω από την γέφυρα της Καβάλας δύο TIGER SP,ο ένας πέρναγε από καβάλας πρός κτέλ και ο άλλος από τον παράδρομο του Κηφισσού αναστροφή αππό το πεζοδρόμιο για κτέλ με remus μονή κοντή και έφυγε κάνοντας μια ωραιότατη σουζίτσα.

Καλούς δρόμους!
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: xaotikos στις 19/09/2011 4:59 μμ.

εθεάσηαν κάπου κοντα στην στυμφαλία κάμια 30αριά παλαβοι με στριτ μηχανακια να δοκιμαζουν την τυχη τους σε χωματοδρομο. Τους κοιταξα, τους βελαξα, αλλά δεν μου δώσαν καμια σημασία. Ίσως έφταιγε η σκόνη...

(Μια κατσίκα που έβοσκε εκεί κοντά...)

Re: Εθεάθησαν  

  Από: john doufexis στις 19/09/2011 5:16 μμ.

xaotikos"εθεάσηαν κάπου κοντα στην στυμφαλία κάμια 30αριά παλαβοι με στριτ μηχανακια να δοκιμαζουν την τυχη τους σε χωματοδρομο. Τους κοιταξα, τους βελαξα, αλλά δεν μου δώσαν καμια σημασία. Ίσως έφταιγε η σκόνη...

(Μια κατσίκα που έβοσκε εκεί κοντά...)"

Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Ecobill στις 19/09/2011 7:56 μμ.

john doufexis"
xaotikos"εθεάσηαν κάπου κοντα στην στυμφαλία κάμια 30αριά παλαβοι με στριτ μηχανακια να δοκιμαζουν την τυχη τους σε χωματοδρομο. Τους κοιταξα, τους βελαξα, αλλά δεν μου δώσαν καμια σημασία. Ίσως έφταιγε η σκόνη...

(Μια κατσίκα που έβοσκε εκεί κοντά...)"

"


εμένα μου είπαν πάντως, πως θα βγαίναμε σαφάρι για να μαρκάρουμε τα μπεεεεεεε για την επόμενη παϊδακιάδα

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Bladerunner στις 19/09/2011 8:17 μμ.

Spint ST, με ασπροκόκκινο κουστούμι, δικάβαλο στην αττική οδό προς ελευσίνα χτες το πρωί! Σε είδαμε όπως πηγαίναμε για παιδακιάδα, χαιρετηθήκαμε αλλά τελικά δεν ήρθες μαζί μας!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: dimchrist στις 20/09/2011 10:38 πμ.

Είναι γνωστό το πετυχαίνουμε πολύ συχνά Μέγαρα (track days) με το γιό του.
Εκεί θα πήγαινε πάλι όπως και αρκετοί γλήγοροι που περνάγανε εκείνη την ώρα (είχε track day το Team65).

Triple Way

Re: Εθεάθησαν  

  Από: madbiker στις 20/09/2011 8:39 μμ.

εθεαθη μαυρος αναβατης ο οποιος αυτοαποκαλειται τρελος διαιτητης με ενα σαραβαλακι μαυρο επι της πατησσιων ν πηγαινει φετες, προβλεπομενος ομως, κρανος κλπ
..εχε χαρη που δεν ηθελαν σε κανω ρομπα μ ε την παπια
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Haris στις 27/09/2011 12:55 πμ.

Εθεάθει πρίν μισή ώρα μαύρο truxton να περνά κελαϊδόντας μπροστά απο το μπαλκονάτο στην παπανδρέου στου ζωγράφου με μια "μπότα" στο κεφάλι
Σίγουρα είσαι απο εδώ

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 27/09/2011 2:35 πμ.

Haris"Εθεάθει πρίν μισή ώρα μαύρο truxton να περνά κελαϊδόντας μπροστά απο το μπαλκονάτο στην παπανδρέου στου ζωγράφου με μια "μπότα" στο κεφάλι
Σίγουρα είσαι απο εδώ "



..μεχρι κ την μποτα ειδες ρε?
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: rexlio στις 27/09/2011 7:37 μμ.

Εθεάθη μαύρο speed triple με ΨΗΛΗ ζελατίνα (πρέπει να κόβει πολύ!) σήμερα το πρωί στην παραλιακιά προς Πειραιά, πριν τις διακλαδώσεις για Λάμια/ΣΕΦ/Μικρολίμανο κλπ.. χαιρετηθήκαμε κιόλας

Ωραίος ο big brother
το δρόμο τον ανοίγεις περπατώντας

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Billie στις 30/09/2011 1:12 πμ.

Εθεάθη τίγρης (λευκός;) την Πέμπτη το μεσημεράκι στο φανάρι της Κύπρου για Μεσογείων (στου Παπάγου). Μου φάνηκε γνώριμη φυσιογνωμία κανείς απο δω;
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley