Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: petros sakkis στις 10/08/2011 9:11 πμ.

crazyumpire"
bonnie"μολις με παιρνει φιλος κ μου λεει "ρε, εισαι στον Βολο?"

εθεαθη μαυρο θραξτον με την χρυση ριγα, χωρις πισω φτερα κ τζιτζιμαντζαλα, με μπιλια 8ball στο τσοκ, με αυτοκολλητο ace cafe στο πλαινιο καπακι κ με ανοιχτα μπουρια (οπως βλεπετε περιγραφω το μηχανακι μου... ) στην εισοδο του Βολου απο Πηλιο...

το δικο μου παντως ειναι παρκαρισμενο απο κατω...


petros sakkis μου μυριζεται.... χεχεχεχεχε"
"



Got me!!!!!πηγαινα για δουλεια δυστυχως......
Do everything with style....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: strani στις 15/08/2011 10:11 πμ.

καποιος γειτονας με πορτοκαλι 1050 στη γειτονια μου.ημαστε διπλα

Re: Εθεάθησαν  

  Από: redfoot στις 15/08/2011 9:38 μμ.

Σημερα το μεσημέρι, στον παραλιακο της Βελίκας (νομος Λαρίσης) εθεάθη τιγρης 800αρης, ωραιος και γρηγορος, μετά αιθέριας υπάρξεως στα κοκκινα Καποιος συμφορουμίτης ίσως
the road is made clear when viewed from above..

Re: Εθεάθησαν  

  Από: akile ! στις 16/08/2011 1:48 μμ.

Χθες γκρί τίγρης στον Πρίνο Θάσου, σε είδα τελευταία στιγμή, κόρναρα επίσης τελευταία στιγμή...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: vagelis στις 16/08/2011 10:05 μμ.

14 αυγουστου παραλια ραχων φθιωτιδας ενας πορτοκαλης και ενας λευκος τιγρης το μεσημερακι?
Η μοτοσικλετα δεν ειναι επικινδυνη...επικινδυνη την κανουμε εμεις....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: NikosV στις 22/08/2011 12:41 πμ.

vagelis"14 αυγουστου παραλια ραχων φθιωτιδας ενας πορτοκαλης και ενας λευκος τιγρης το μεσημερακι?"


Απο Λαμια εισαι Βαγγελη ??

το πορτοκαλι αν ειχε πισω βαλιτσα και εξατμιση Ζard ειναι απο ενας απο Λαμια .. αντε να μαζεβομαστε και εκει πανω που εχει και ωραιες διαδρομες
http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: Εθεάθησαν  

  Από: vagelis στις 22/08/2011 1:22 πμ.

NikosV"
vagelis"14 αυγουστου παραλια ραχων φθιωτιδας ενας πορτοκαλης και ενας λευκος τιγρης το μεσημερακι?"


Απο Λαμια εισαι Βαγγελη ??

το πορτοκαλι αν ειχε πισω βαλιτσα και εξατμιση Ζard ειναι απο ενας απο Λαμια .. αντε να μαζεβομαστε και εκει πανω που εχει και ωραιες διαδρομες "

οχι δεν ειχε Zard ουτε βαλιτσα ,εχω συγγενεις στην Λαμια και στις ραχες....και ανεβαινω τακτικα....
Η μοτοσικλετα δεν ειναι επικινδυνη...επικινδυνη την κανουμε εμεις....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: NikosV στις 22/08/2011 1:46 πμ.

[quote="vagelis":5gxcz0en]
NikosV"
vagelis"14 αυγουστου παραλια ραχων φθιωτιδας ενας πορτοκαλης και ενας λευκος τιγρης το μεσημερακι?"


Απο Λαμια εισαι Βαγγελη ??

το πορτοκαλι αν ειχε πισω βαλιτσα και εξατμιση Ζard ειναι απο ενας απο Λαμια .. αντε να μαζεβομαστε και εκει πανω που εχει και ωραιες διαδρομες "

οχι δεν ειχε Zard ουτε βαλιτσα ,εχω συγγενεις στην Λαμια και στις ραχες....και ανεβαινω τακτικα.... [/quote:5gxcz0en]

την επομενη φορα που θα ανεβω, θα ενημερωσω να κανουμε καμια βολτα !!



http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Barbadinos στις 22/08/2011 5:57 μμ.

Σημερα το πρωι στην ν.χαλκηδωνα δεκελειας & νιρβανα speed triple λευκο με arrow
Τα πραγματα ειναι απλα,το μπερδεμα ειναι να το...καταλαβεις

Re: Εθεάθησαν  

  Από: HelenKoR στις 22/08/2011 7:17 μμ.

Barbadinos"Σημερα το πρωι στην ν.χαλκηδωνα δεκελειας & νιρβανα speed triple λευκο με arrow"


μα.... Νιρβανα?
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: devil... στις 22/08/2011 8:12 μμ.

παρε ...............

http://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg

ειναι να το ακους αυτο και να εισαι στη μια ροδα......

Re: Εθεάθησαν  

  Από: madbiker στις 22/08/2011 9:13 μμ.

σημερα στις 5.30 περιπου στην παραλιακη της καλαματας...λευκος τιγρης οδηγος με ασπρο κρανος συνοδηγος ξεκρανωτος...επιστρεφατε απο μπανιο...καποιος?
εγω ετρωγα στα goodys
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: Εθεάθησαν  

  Από: acratosa στις 22/08/2011 11:47 μμ.

Αγριοκοιτούσα και δερματινοφορούσα Αμαζόνα, με εκπάγλου καλλονής classic Triumph με λευκό ντεπόζιτο,
φέροντα ζεύγος σκληρών μαύρων βαλιτσών, σήμερα στο "94 CAFE" (λίγο μετά τα διόδια Κορίνθου, στο δρομο προς Αθήνα)!
(ώρα περίπου 18.30')

Ο Ανθρακί Τίγρης έκλινε ταπεινά το γόνυ αφήνοντας το κάλλος να πλυμμυρίσει το ρυτιδιασμένο οδόστρωμα!
υγ.Ο οδηγός του Τίγρη τσάκιζε ένα τσιζκέικ μέσα στο καφε! Αμ πώς!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: HelenKoR στις 23/08/2011 9:34 μμ.

ειδα στην Ιχθυοσκαλα, σημερα κατα τις 18:30, ενα μπορδοκοκκινο-βυσσινι daytona 675?
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: nfot στις 24/08/2011 1:36 πμ.

HelenKoR"ειδα στην Ιχθυοσκαλα, σημερα κατα τις 18:30, ενα μπορδοκοκκινο-βυσσινι daytona 675? "


Αμα δεν ξερεις εσυ, εμεις θα ξερουμε;
Ακου "μπορδοκοκκινο-βυσσινι". ΚΟΚΚΙΝΟ ειναι μανδαμ, το σωστο χρωμα δηλαδης
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.