Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Sprinter στις 10/04/2009 11:24 πμ.

Sprint ST 1050 05 ή 06 βυσσινί ανέβαινε την Ηρακλείου μετά το σταθμό του Προαστιακού (ΑΟ) πρός Λυκόβρυση. Χθές Πέμπτη 9/4 7μμ. Εγώ κατέβαινα από την άλλη και χαιρετηθήκαμε

Δεν είχα ξαναδεί το βυσσινί (sunset red) στο δρόμο (μόνο στη βιτρίνα).

Που είσαι φίλεεεε
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Εθεάθησαν  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 10/04/2009 11:31 πμ.

ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΡΩΜΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ ΚΑΤΩ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Sprinter στις 10/04/2009 11:47 πμ.

Αντε ρε φωτοχάλια, χαράς ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ. Πλησιάζει ο ΕΠΙΤΑΦΙΟΣ και θα σαι μες τη μόδα με το μηχανάκι σου.

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Εθεάθησαν  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 10/04/2009 2:34 μμ.

ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗ ΜΟΔΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝΘΙΖΟΥΝ ΟΙ ΣΥΚΙΕΣ

Re: Εθεάθησαν  

  Από: panruss στις 10/04/2009 3:21 μμ.

Κάθε μέρα, λευκός Τίγρης 1050 στον παράδρομο της εθνικής οδού, στην περιοχή των Goody's του Αγ. Στεφάνου.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: denthnpalevw στις 11/04/2009 8:36 πμ.

Παρασκευη 10/4 λευκο street triple στο φαναρι τις μεσογείων για χολαργο. χαιρετηθήκαμε. ειναι κανεις απο δω μεσα?????
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Cpt. Haddock στις 13/04/2009 11:01 πμ.

Σήμερα το πρωί, Βασ. Σοφίας Tiger 1050 Special Edition με εξατμιση TOR

Καλό ειναι αλλα μοιαζει με VStrom
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Εθεάθησαν  

  Από: HelenKoR στις 13/04/2009 10:55 μμ.

σημερα 13-4 ειδα 1 λευκο speed triple στον Πειραια (στην Μιαουλη) το πρωι και 1 μαυρο αργα το μεσημερι στην Ποσειδωνος προς Πειραια (λιγο μετα τον διαχωρισμο για Αθηνα/Πειραια - νομιζω εκει ηταν καποτε ο ιπποδρομος)
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Polymhxanos στις 14/04/2009 1:29 πμ.

Μπλέ Sprint με σχάρα πίσω αλλά νομίζω το 1050 (δεν είμαι και βέβαιος), αραγμένο στο STATUS , Πόρτο Ράφτη, Κυριακή απόγευμα 12 Απρίλη.

Επίσης μαύρο Sprint αλλά αυτό μάλλον ήταν το 955, δίπλα στην Εμπορική τράπεζα στο Πόρτο Ράφτη και πάλι, σχεδόν όλη την ημέρα της ίδιας Κυριακής.
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Sprinter στις 14/04/2009 8:05 πμ.

Ρε Πολυμήχανε πώς είναι δυνατόν να μπερδευεις το 955 με το 1050 Φατσικά μοιάζουνε σα δυό αδέλφια απ' άλλη μάνα κι απ' άλλο πατέρα

(οχι δεν ήμουν εγώ..)
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Εθεάθησαν  

  Από: rAnger στις 14/04/2009 10:49 πμ.

panruss"Κάθε μέρα, λευκός Τίγρης 1050 στον παράδρομο της εθνικής οδού, στην περιοχή των Goody's του Αγ. Στεφάνου."


Φιλε μου, εγω περναω κάθε σχεδον πρωί από κει γιατι λίγο πιο κάτω (δίπλα στο Γερμανο) δουλεύω.
Είσαι γείτονας?
Κανε μου pm γιατι την ενότητα δεν την πολυπαρακολουθώ..
"Do not blame God for having created the tiger, but thank him for not having given it wings."
[size=85:o7r8m6d3]Indian proverb

Re: Εθεάθησαν  

  Από: jimdom στις 14/04/2009 6:39 μμ.

Κυριακη 12/4 bonneville ή truxton δεν το ειδα καλα στην αμφισσα. Σημερα 14/4 δυο street triple λευκα και τα δυο.το ενα μονοσελο στην Π.Τσαλδαρη στο κερατσινι κ το αλλο στην κονδυλη στη Νικαια.Τελος τιγρης λευκος καθε απογευμα στον πεζοδρομο πισω απο τα ΙΕΚ δελτα στην Ιουλιανου.

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Εθεάθησαν  

  Από: zuper_s στις 15/04/2009 5:53 μμ.

Εχθες ειδα παρκαρισμενο εναν μαυρο τιγρη 1050 στα ΕΛΤΑ του Ναυπλιου..
Παρεπιπτοντως,εκεινη την ωρα πηγαινε να ξεπαρκαρει ενα μπλε αγροτικο το οποιο το ειχε Τζιπσι και το πεταξε κατω.. Κατοπιν εφυγε με ταχυτητα προς τα δικαστηρια.Το αγροτικο ΔΕΝ ειχε πινακιδες κ δυστυχως δεν μπορω να βοηθησω περισσοτερο.Το μηχανακι πηγαμε κ το σηκωσαμε,εγω με εναν κολλητο.Δυστυχως δεν εμφανιστηκε ο ιδιοκτητης για να να του εξηγησουμε το σκηνικο.Αν μπορω να βοηθησω περισσοτερο μετα χαρας..
---->Take a view of my Blog
Δεν βαρεθηκα τις διαταγες..Βαρεθηκα αυτους που δινουν τις διαταγες...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: penta στις 20/04/2009 9:28 μμ.

Το λευκο στην τσαλδαρη με το μονοσελο ηταν το δικο μου μαλλον.Ειχε την 3 σε 1 σωστα?

Re: Εθεάθησαν  

  Από: jimdom στις 20/04/2009 11:19 μμ.

penta"Το λευκο στην τσαλδαρη με το μονοσελο ηταν το δικο μου μαλλον.Ειχε την 3 σε 1 σωστα?"

σωστα φιλε penta!Δεν μπορεις να ξεφυγεις πλεον!Ακομα εθεαθησαν ενα tiger k ενα daytona αν ειναι δυνατον χρυσα κ τα δυο στο παρκινγκ του mall το σαββατο 18/4 το πρωι κ ενα daytona δεν θυμαμαι το χρωμα στον Καλαμο χθες 19/4 το απογευμα (ημουν παρκαρισμενος ακριβως απεναντι απο το στενο που βγηκε

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me