Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: leonithastz στις 05/02/2012 4:22 μμ.

σήμερα κατά τις 12 το μεσημέρι τίγρης 1050 μαύρος με εξατμση sc παρέα με kawa versys χαιρετηθήκαμε αλλά μετά εμεινα πίσω
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Savvas Drakakis στις 05/02/2012 4:37 μμ.

@leonidastz: ελα ρε φιλαρακι!!! εγω ημουν!!!την ειδαμε με τον brother λιγο 0-200 γι αυτο χαθηκαμε.εσυ που πηγαινες??κ το σκεφτομουν,λεω θα ναι στο φορουμ το παλλικαρι....χαρηκα παιχτη!
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: leonithastz στις 05/02/2012 9:28 μμ.

Savvas Drakakis" @leonidastz: ελα ρε φιλαρακι!!! εγω ημουν!!!την ειδαμε με τον brother λιγο 0-200 γι αυτο χαθηκαμε.εσυ που πηγαινες??κ το σκεφτομουν,λεω θα ναι στο φορουμ το παλλικαρι....χαρηκα παιχτη! "

έλα ρε φίλε και γω το ίδιο σκεφτόμουν, αν είσαι από δω μέσα. ήμουν μαζί το παιδί με το suzouki,παρακάτω που σε χαιρέτησα σταματήσαμε γιατί είχαμε ραντεβού με άλλον φίλο, για βολτάκι μέχρι Ανάβυσσο.εσεις που πηγαινατε? να κανονίσουμε καμιά μέρα για βόλτα και τα σχετικά
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Savvas Drakakis στις 05/02/2012 9:41 μμ.

leonithastz"
Savvas Drakakis" @leonidastz: ελα ρε φιλαρακι!!! εγω ημουν!!!την ειδαμε με τον brother λιγο 0-200 γι αυτο χαθηκαμε.εσυ που πηγαινες??κ το σκεφτομουν,λεω θα ναι στο φορουμ το παλλικαρι....χαρηκα παιχτη! "

έλα ρε φίλε και γω το ίδιο σκεφτόμουν, αν είσαι από δω μέσα. ήμουν μαζί το παιδί με το suzouki,παρακάτω που σε χαιρέτησα σταματήσαμε γιατί είχαμε ραντεβού με άλλον φίλο, για βολτάκι μέχρι Ανάβυσσο.εσεις που πηγαινατε? να κανονίσουμε καμιά μέρα για βόλτα και τα σχετικά"

εμεις πηγαμε Σουνιο κ κατεβηκαμε Λαυριο στο λιμανι για καφε κ επιστροφη απο Αττικη.εννοειται για βολτουλα ειμαι μεσα κ αν κανονισετε κ με αλλα παλλικαρια του φορουμ μετα χαρας να γνωριστουμε.
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: leonithastz στις 05/02/2012 9:47 μμ.

πολύ ωραία !! εγώ σήμερα γνώρισα και κάτι άλλους εδώ δικούς μας και είναι αρκετοί για βόλτα οπότε θα το κανονίσουμε εγώ σύντομα θα ποσταρω θέμα για βόλτα
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Εθεάθησαν  

  Από: leonithastz στις 05/02/2012 9:48 μμ.

leonithastz"πολύ ωραία !! εγώ σήμερα γνώρισα και κάτι άλλους εδώ δικούς μας και είναι αρκετοί για βόλτα οπότε θα το κανονίσουμε εγώ σύντομα θα ποσταρω θέμα για βόλτα"

είμαστε και γείτονες
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Savvas Drakakis στις 05/02/2012 9:52 μμ.

leonithastz"
leonithastz"πολύ ωραία !! εγώ σήμερα γνώρισα και κάτι άλλους εδώ δικούς μας και είναι αρκετοί για βόλτα οπότε θα το κανονίσουμε εγώ σύντομα θα ποσταρω θέμα για βόλτα"

είμαστε και γείτονες"

ωραια.αναμενω καλεσμα Λεω.τα λεμε απο κοντα.καλο βραδυ!
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: xaotikos στις 07/02/2012 12:05 πμ.

[quote="Savvas Drakakis":1v0qx7gj]
leonithastz"
leonithastz"πολύ ωραία !! εγώ σήμερα γνώρισα και κάτι άλλους εδώ δικούς μας και είναι αρκετοί για βόλτα οπότε θα το κανονίσουμε εγώ σύντομα θα ποσταρω θέμα για βόλτα"

είμαστε και γείτονες"

ωραια.αναμενω καλεσμα Λεω.τα λεμε απο κοντα.καλο βραδυ! [/quote:1v0qx7gj]

Μωρή πήγες βόλτα αλλά δεν έστειλες κανα μύνημα. Εγώ (αφού φόρτισα μπαταρία) πήγα κυριακή μέχρι N.Μάκρη

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Savvas Drakakis στις 07/02/2012 12:51 μμ.

[quote:1zxydqv4]Μωρή πήγες βόλτα αλλά δεν έστειλες κανα μύνημα. Εγώ (αφού φόρτισα μπαταρία) πήγα κυριακή μέχρι N.Μάκρη :happyface[/quote:1zxydqv4]
ασε, μας τα ειπανε κ για σενα!!τραβα κανε κανα ποδηλατακι στο δασος να δεις τις πεταλουδιτσες κ ασε εμας
για τις βαριες δουλειες!!στη βολτα που κανονιζεται για σκ απο δω μεσα, θα εμφανιστεις???εεεε?????
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: xaotikos στις 07/02/2012 11:53 μμ.

Κάτσε να δω τι κανονίζετε γιατί έχω χαθει λίγο

Re: Εθεάθησαν  

  Από: PTiger800 στις 13/02/2012 3:37 μμ.

Μαύρο speed ή street triple, δεν είμαι σίγουρος, εθεάθη να κατεβαίνει την Κηφισίας και εν συνεχεία τη Β.Σοφίας, σήμερα κατά τις 9.30 το πρωί.
Ο αναβάτης φορούσε παρδαλό SUOMI κράνος και μαύρο δερμάτινο DAINESE.
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: leonithastz στις 13/02/2012 11:21 μμ.

κατέβαινε την Φορμίωνος, τώρα πριν λίγο στις 11.

streettriple άσπρο

και φόραγες κράνος bell.
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Εθεάθησαν  

  Από: patapios στις 24/02/2012 8:09 μμ.

Mαυρο 1050 tiger στην Μεταμορφωση practiker με λογοτυπο στην ουρα STRANI? Ποιος να ειναι αραγε????

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Billie στις 24/02/2012 9:12 μμ.

Μαύρος τίγρης σήμερα στο Αιγάλεω, από την Μαραθώνος έστριψε στην Ιερά οδό και μετά για βενζίνη... Anyone?
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Εθεάθησαν  

  Από: strani στις 24/02/2012 11:11 μμ.

κερναω καφε
patapios"Mαυρο 1050 tiger στην Μεταμορφωση practiker με λογοτυπο στην ουρα STRANI? Ποιος να ειναι αραγε????"