Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: triplelover στις 24/05/2011 3:45 μμ.

Sprinter"Ρε μπας κι είσαι ο Πολυχόντας καμουφλαρισμένος? Που κοντά μένεις?"


Μαρκοπουλο και κατεβαινω συχνα Π. Ραφτη.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: monographix στις 24/05/2011 10:25 μμ.

Βλεπω τον τελευταιο καιρο απογευματα στην Παπαναστασιου να περναει με κατευθυνση προς κεντρο (εγω πεζος) ετερο μαυρο ματ Street Triple , ποιος αλλος τριπλακης πλην εμου απο θεσσαλονικη εχει βαφτει στελθ ??

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 25/05/2011 12:19 πμ.

monographix"Βλεπω τον τελευταιο καιρο απογευματα στην Παπαναστασιου να περναει με κατευθυνση προς κεντρο (εγω πεζος) ετερο μαυρο ματ Street Triple , ποιος αλλος τριπλακης πλην εμου απο θεσσαλονικη εχει βαφτει στελθ ?? "



ρε, το αβαταρ σου δεν παιζεται!!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: monographix στις 25/05/2011 12:04 μμ.

bonnie"
monographix"Βλεπω τον τελευταιο καιρο απογευματα στην Παπαναστασιου να περναει με κατευθυνση προς κεντρο (εγω πεζος) ετερο μαυρο ματ Street Triple , ποιος αλλος τριπλακης πλην εμου απο θεσσαλονικη εχει βαφτει στελθ ?? "



ρε, το αβαταρ σου δεν παιζεται!! "

α και βλεπω με αντιγραφουν στα ξενα φορα

Re: Εθεάθησαν  

  Από: triplelover στις 26/05/2011 7:21 μμ.

χθες σε γνωστο καφε στο Π.Ραφτη μαυρο street triple με arrow παρκαρισμενο διπλα σε R6 . Eγω παλι δυστυχως ημουν με το κουτι .

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 29/05/2011 5:30 πμ.

εθεαθη νεαρος πανω στον τιγρη του, να περιφερεται στο Συνταγμα.
αφου περιφερθηκα κ εγω, μπηκαμε με ενα θορυβωδες guzzi στην φιλελληνων κ βλακωδως του ψιλοκλεισαμε τον δρομο για να προλαβουμε το φαναρι!
συγνωμη strani!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: strani στις 29/05/2011 10:04 πμ.

[quote="bonnie"]εθεαθη νεαρος πανω στον τιγρη του, να περιφερεται στο Συνταγμα.
αφου περιφερθηκα κ εγω, μπηκαμε με ενα θορυβωδες guzzi στην φιλελληνων κ βλακωδως του ψιλοκλεισαμε τον δρομο για να προλαβουμε το φαναρι!
συγνωμη strani! [χθες τη νυχτα μια κοτσιδα σε μαυρο κουκλι καπου στο συνταγμα.χαιρετηθηκαμε αλλα δεν προλαβα να ζητησω αυτογραφο.σ¨αρεσει ο μπακλαβας??

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Montechristo στις 29/05/2011 6:38 μμ.

Λευκό Triple μάλλον με κοπελιές κατέβαινε την Μεσογείων προς Αθήνα, και στο γυρισμό τέρμα Μιχαλακοπούλου έταιρο λευκό Triple με Arrow...
See these eyes so green I can stare for a thousand years
Colder than the moon
It's been so long.....
And I've been putting out fire With gasoline

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 30/05/2011 1:30 πμ.

strani"χθες τη νυχτα μια κοτσιδα σε μαυρο κουκλι καπου στο συνταγμα.χαιρετηθηκαμε αλλα δεν προλαβα να ζητησω αυτογραφο.σ¨αρεσει ο μπακλαβας??"



την επομενη θα εχω ετοιμα τα αυτογραφα κ εσυ τον μπακλαβα!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 30/05/2011 1:31 πμ.

Σαλαμινα σημερα μαυρο daytona με χρυσα γραμματα, καπου καφεδιαζε στην παραλια...


επισης, διαπιστωσα πως ηρθε καλοκαιρι! ολοι σκανε μυτη βερμουδατοι κ ξεκρανωτοι...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 30/05/2011 3:51 μμ.

bonnie"Σαλαμινα σημερα μαυρο daytona με χρυσα γραμματα, καπου καφεδιαζε στην παραλια...


επισης, διαπιστωσα πως ηρθε καλοκαιρι! ολοι σκανε μυτη βερμουδατοι κ ξεκρανωτοι... "


Ποιο καλοκαιρι ρε παιδακι μου?Τροπικο κλιμα λεμε...ριχνει καρεκλες εξω πάλι....
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 30/05/2011 3:58 μμ.

TRIUMPHAKIAS"
bonnie"Σαλαμινα σημερα μαυρο daytona με χρυσα γραμματα, καπου καφεδιαζε στην παραλια...


επισης, διαπιστωσα πως ηρθε καλοκαιρι! ολοι σκανε μυτη βερμουδατοι κ ξεκρανωτοι... "


Ποιο καλοκαιρι ρε παιδακι μου?Τροπικο κλιμα λεμε...ριχνει καρεκλες εξω πάλι.... "



θα βραχει το βερμουδακι κ το κεφαλακι...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: strani στις 30/05/2011 4:11 μμ.

bonnie"
strani"χθες τη νυχτα μια κοτσιδα σε μαυρο κουκλι καπου στο συνταγμα.χαιρετηθηκαμε αλλα δεν προλαβα να ζητησω αυτογραφο.σ¨αρεσει ο μπακλαβας??"



την επομενη θα εχω ετοιμα τα αυτογραφα κ εσυ τον μπακλαβα! "

Σ Υ Ν Τ Α Γ Μ Α το Σ.Κ.??

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 30/05/2011 4:40 μμ.

[quote="strani":ftw2rvkz]
bonnie"
strani"χθες τη νυχτα μια κοτσιδα σε μαυρο κουκλι καπου στο συνταγμα.χαιρετηθηκαμε αλλα δεν προλαβα να ζητησω αυτογραφο.σ¨αρεσει ο μπακλαβας??"



την επομενη θα εχω ετοιμα τα αυτογραφα κ εσυ τον μπακλαβα! "

Σ Υ Ν Τ Α Γ Μ Α το Σ.Κ.?? [/quote:ftw2rvkz]


σαββατοβραδο...

συννενοηση μπουζι καναμε ε?

next time...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Billie στις 04/06/2011 5:53 μμ.

Μαυρη bonneville στο πάρκινγκ του Riverwest πίσω από μια κόκκινη Daytona το Σάββατο το απόγευμα
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley