Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 22/03/2011 1:58 πμ.

μαυρο τριπλακι, με αναβατη σε παραλαγη mode, ανεβαιναμε μαζι απο καλλιθεα μεχρι βουλιαγμενης! σε εβλεπα στο μικρο μου καθρεφτακι κ γουσταρα τα αλληθωρα σου ματια!!

χαιρετηθηκαμε με κουνημα κεφαλιου στα φαναρια του αγιαννη μεχρι που μπηκε αναμεσα μας ενας μπαρμπας με σκουτερ που χαλβαδιαζε το χαρχαλο μου, κ μας χωρισε..


στριβω, αρα υπαρχω...

Εθεάθησαν  

  Από: redfoot στις 22/03/2011 7:37 πμ.

Επι σχεδόν καθημερινής βάσης βλέπω γκρι σκούρο στριτακι R ,κουκλακι κ χαμηλωμενο παρκαρισμένο σε κεντρική οδό της πόλης κ ακούω ότι καβαλιεται απο ανήσυχο νεαρό που έχει βαλθεί να προμηθευτεί Όλα τα αξεσουάρ αναβάτη κ μοτοσυκλέτας που κυκλοφορούν στο εμπόριο .Μα ποιος Ναναι ,ποιος Ναναι ;
the road is made clear when viewed from above..

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Art-I-Sun στις 22/03/2011 6:15 μμ.

Βλέπω επι καθημερινής βάσεως με το που πάω να φύγω για δουλειά το πρωϊ, ένα Street R ανθρακί τουμπανάκι, στο απέναντι μαγαζί στην τζαμαρία! Κοντοστέκομαι, το φτύνω και λέω, "!φτού σου παλλικάρι μου!"... Μετά βάνω την πρώτη και φεύγω μαζί με το είδωλο...
Μια πατατιά τηγάνες...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 22/03/2011 6:23 μμ.

Art-I-Sun"Βλέπω επι καθημερινής βάσεως με το που πάω να φύγω για δουλειά το πρωϊ, ένα Street R ανθρακί τουμπανάκι, στο απέναντι μαγαζί στην τζαμαρία! Κοντοστέκομαι, το φτύνω και λέω, "!φτού σου παλλικάρι μου!"... Μετά βάνω την πρώτη και φεύγω μαζί με το είδωλο..."




κ εγω το κανω σε κατι μεγαλες τζαμαριες που περναω καθε μερα, κλεινω λιγο το γκαζι κ γυρναω διακριτικα το κεφαλι δεξια για να χαλβαδιασω στο τζαμι... αλλα δεν το λεω πουθενα, ντρεπομαι...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Billie στις 22/03/2011 8:16 μμ.

bonnie"
κ εγω το κανω σε κατι μεγαλες τζαμαριες που περναω καθε μερα, κλεινω λιγο το γκαζι κ γυρναω διακριτικα το κεφαλι δεξια για να χαλβαδιασω στο τζαμι... αλλα δεν το λεω πουθενα, ντρεπομαι... "


Το μυστικό είναι καλά φυλαγμένο
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Art-I-Sun στις 22/03/2011 10:24 μμ.

bonnie"

κ εγω το κανω σε κατι μεγαλες τζαμαριες που περναω καθε μερα, κλεινω λιγο το γκαζι κ γυρναω διακριτικα το κεφαλι δεξια για να χαλβαδιασω στο τζαμι... αλλα δεν το λεω πουθενα, ντρεπομαι... "


Ψωνάκι!
Μια πατατιά τηγάνες...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 22/03/2011 10:38 μμ.

Art-I-Sun"
Ψωνάκι! "



με υποτιμας...
ψωναρα...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 23/03/2011 4:27 μμ.

Σημερα στη γεφυρα της λενορμαν εστριψε προς Περιστερι κοκκινακι Daytona 675 με μιση ουριτσα βαμμενη λευκη με χρυση ριγα.Ο αναβαρης κομπλε απο εξαρτηση με το Dani Pedrosa Arai replica που καποτε χαλβαδιαζα τρελα...
Κανεις απο εδω?
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: bonnie στις 23/03/2011 7:51 μμ.

ποιοοοοοοος τριπλακιας ηταν πισω μου σε ολη την συγγρου προς αθηνα και μετα καλλιροης ως την μαβιλη σχεδον.. μετα σταματησα να σε βλεπω απο τους καθρεφτες μου..
σου εκανα κ χωρο να περασεις, αλλα μαλλον πισω μου ηταν καλυτερα..
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: denthnpalevw στις 23/03/2011 8:49 μμ.

Μαυρο street triple στον κυκλικο κομβο της θερμης με κατευθυνση για πολυγυρο.
Χαιρετηθηκαμε..... Γειτονας εισαι???
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Εθεάθησαν  

  Από: HelenKoR στις 24/03/2011 3:03 μμ.

δεν περναει μερα που να μην δω τουλαχιστον ενα Triumph (κυριως street triple και tiger)
σημερα ομως το πρωι ειδα, κατα τις 9μιση, ενα πρασινο bonneville στον ΟΛΠ απ'εξω.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: lleonidas στις 24/03/2011 6:18 μμ.

Λευκό τιγράκι κατά τις 5 σήμερα το απόγευμα στο φανάρι της υπομονής Κηφισού κ Πέτρου Ράλλη.Φορούσες λευκό κράνος.Εγώ ήμουν λίγο πιο πίσω με τ'αμάξι κ ευτυχώς που σε είδα κ ξύπνησα γιατί κόντεψα να κοιμηθώ πάνω στο τιμόνι από την κούραση...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Billie στις 24/03/2011 6:46 μμ.

lleonidas"Λευκό τιγράκι κατά τις 5 σήμερα το απόγευμα στο φανάρι της υπομονής Κηφισού κ Πέτρου Ράλλη.Φορούσες λευκό κράνος.Εγώ ήμουν λίγο πιο πίσω με τ'αμάξι κ ευτυχώς που σε είδα κ ξύπνησα γιατί κόντεψα να κοιμηθώ πάνω στο τιμόνι από την κούραση... "


Λευκή μηχανή, λευκό κράνος...ξύπνησες γιατί τον πέρασες για μπάτσο;
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: Εθεάθησαν  

  Από: chris34 στις 25/03/2011 9:05 πμ.

Μαυρο τιγρακι στο Σχιστο κορυδαλλου σε αλανα εκανε λαλακιες το βραδυ και εγω τον εβλεπα απο το μπαλκονι.
Γιατι το εσκιζες ετσι ρε φιλε το μηχανακι;Κριμα ειναι.....δεν ειναι παπακι
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Εθεάθησαν  

  Από: lleonidas στις 25/03/2011 2:17 μμ.

Billie"
lleonidas"Λευκό τιγράκι κατά τις 5 σήμερα το απόγευμα στο φανάρι της υπομονής Κηφισού κ Πέτρου Ράλλη.Φορούσες λευκό κράνος.Εγώ ήμουν λίγο πιο πίσω με τ'αμάξι κ ευτυχώς που σε είδα κ ξύπνησα γιατί κόντεψα να κοιμηθώ πάνω στο τιμόνι από την κούραση... "


Λευκή μηχανή, λευκό κράνος...ξύπνησες γιατί τον πέρασες για μπάτσο; "

Φιλαράκι μου τι στόμα είναι αυτό!Δεν έλεγες κάτι για το Τζόκερ;;
Είχαν να με σταματήσουν μήνες κ έγινε σήμερα με δύο μηχανές της ΔΙΑΣ,μετά από ένα βαθύ πορτοκαλί που πέρασα
Ευτυχώς ήξερα το ένα παιδί,ήταν πολύ cool κ μετά πιάσαμε την κουβέντα για τη χθεσινοβραδινή νίκη της μεγαλύτερης ευρωπαϊκής ομάδας στη Βαρκελώνη...
Βρες κάτι καλό να μου ευχηθείς τώρα που πλησιάζει το Πάσχα...!