Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: mixalakis στις 25/05/2009 11:53 μμ.

Εγώ δεν βλέπω κάθε μέρα τίγρη!! Αλλά είναι αλήθεια ότι πλέον κυκλοφορούν πολλοί.

Μπορεί κανείς να αναφέρει τους τίγρηδες μόνο σε ειδικές περιπτώσεις, όπως αν μιλήσει μαζί τους ή αν πάνε μαζί για μεγάλη απόσταση κτλ.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Polymhxanos στις 26/05/2009 12:11 πμ.

HelenKoR"
Polymhxanos"
Quiz: Υπάρχει κάποιος να αναγνωρίζει την πόλη;"


εχω παει ?
"


Ναι. Έφαγες και γλυκάκι, ένα τετράγωνο πιο κάτω, στο ''pietro'' ή κάπως έτσι, απέναντι από το δικαστικό μέγαρο... Και πρέπει να πείναγες (ασυνήθιστα για το είδος σου ) εκείνη την βραδειά, διότι έφαγες και πιτόγυρο στο ''No1''.

1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Εθεάθησαν  

  Από: HelenKoR στις 26/05/2009 11:17 πμ.

Polymhxanos"

Ναι. Έφαγες και γλυκάκι, ένα τετράγωνο πιο κάτω"


δεν εχει να λεει . οπου παω θα φαω γλυκο

να σου πω την αληθεια , οταν ειδα την φωτο αυτο το μερος μου ηρθε στο μυαλο αλλα δεν ημουν 100% σιγουρη .
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: jimdom στις 26/05/2009 2:21 μμ.

mixalakis"Εγώ δεν βλέπω κάθε μέρα τίγρη!! Αλλά είναι αλήθεια ότι πλέον κυκλοφορούν πολλοί.

Μπορεί κανείς να αναφέρει τους τίγρηδες μόνο σε ειδικές περιπτώσεις, όπως αν μιλήσει μαζί τους ή αν πάνε μαζί για μεγάλη απόσταση κτλ."


Σε λιγο θα περασουν κ τα tdm

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Sprinter στις 28/05/2009 6:30 πμ.

Χθές Τετάρτη απόγευμα κατα τις 7:15 στην Ηρακλείου. Περίμενα στο φανάρι να στρίψω ΑΟ οπότε τσούπ περνάει Sprint 1050 κόκκινο με κατεύθυνση Ν. Ιωνία με αναβάτη κάπως εύσωμο

Διονυσάκη, εσύ ήσουνα παιδί μου? Γιατί δε βλέπεις γύρω σου?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Εθεάθησαν  

  Από: AndreaSt στις 29/05/2009 12:42 πμ.

Πεμπτη 28 20:20 απο λαγονησι μεχρι αργυρουπολη ερχομουν με ενα tiger 955 που περναγε ολα τα φαναρια με κοκκινο (γιατι ρε φιλε ? αφου τελικα μαζι φτασαμε αργυρουπολη)
στον γυρισμο 23:20 μαυρο tiger 1050 ανοιξαμε μαζι στη βουλιαγμενης μεχρι γλυφαδα που χαιρετηθήκαμε...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: jimdom στις 29/05/2009 1:19 μμ.

Σημερα 29/5 street triple λευκο σαν ζαχαρουχο γαλα στην Λυκοβρυση κοντα στην πλατεια γυρω στις 11¨00!
Οδηγουσε κοπελα...


Υ.Γ Ρε μπας κ τα triple εγιναν σαν τα lancia?

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Natassa_triple στις 29/05/2009 1:22 μμ.

jimdom"Σημερα 29/5 street triple λευκο σαν ζαχαρουχο γαλα στην Λυκοβρυση κοντα στην πλατεια γυρω στις 11¨00!
Οδηγουσε κοπελα...


Υ.Γ Ρε μπας κ τα triple εγιναν σαν τα lancia?"


τς τς με αντιγράφουν αυτά τα κορίτσια

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Dennis G. στις 29/05/2009 6:43 μμ.

Sprinter"Χθές Τετάρτη απόγευμα κατα τις 7:15 στην Ηρακλείου. Περίμενα στο φανάρι να στρίψω ΑΟ οπότε τσούπ περνάει Sprint 1050 κόκκινο με κατεύθυνση Ν. Ιωνία με αναβάτη κάπως εύσωμο

Αφού έχω αδυνατίσει ρε γαμώτο..... [i].... δεν το βλέπεις ??????

Διονυσάκη, εσύ ήσουνα παιδί μου? Γιατί δε βλέπεις γύρω σου?"


Ναί Νικόλα μου, εγώ ήμουν. Είχα πεταχτεί για μια δουλίτσα λίγο παραπάνω.

Βλέπω Νίκο γύρω μου
..... , αλλά με τράβηξε εντελώς τυχαία η δεξιά πλευρά και κυρίως η στάση λεωφορείου.....
Την ώρα που πέρναγα, άκουσα αυτόν τον ηδονικό ήχο που βγαίνει από τους αυλούς ενός Sprint ST και γύρισα αμέσως, σε είδα..... αλλά είχες ξεκινήσει ήδη.

Re: Εθεάθησαν  

  Από: chris34 στις 30/05/2009 7:43 πμ.

Χθες Παρασκευη ενα ασπρο street triple παρκαρε διπλα στον τιγρη μου!Γεμισε η γειτονια με τους γλυκους και γουργουριστικους ηχους της Triumph.Ποιος να ηταν αραγε.........???????????
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Εθεάθησαν  

  Από: jimdom στις 30/05/2009 10:11 πμ.

chris34"Χθες Παρασκευη ενα ασπρο street triple παρκαρε διπλα στον τιγρη μου!Γεμισε η γειτονια με τους γλυκους και γουργουριστικους ηχους της Triumph.Ποιος να ηταν αραγε.........???????????
"


Ηταν να μην γινει η αρχη!Τωρα θα σου ερχομαι πιο συχνα!!!

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Εθεάθησαν  

  Από: chris34 στις 30/05/2009 11:29 πμ.

Να ερχεσαι ρε φιλε οποτε θελεις!!!!Χαρα μου ειναι.
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Εθεάθησαν  

  Από: giannisx στις 01/06/2009 10:29 πμ.

Σαββατο-Κύριακο 30-31 Μαΐου στην πίστα των Σερρών καμιά 50αριά Triumph!!
Παιδιά περάσαμε τέλεια! Να είστε όλοι καλά!!!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: fethry στις 01/06/2009 10:31 πμ.

χθες το απόγευμα, στην εθνική οδό άρτας-ιωαννίνων, στο ύψος του μπιζανίου, κόκκινο daytona παρέα με άσπρο r1 πέρασαν σχεδόν από πάνω μου...
πήγα ν'ακολουθήσω αλλά μετά σκέφτηκα πόσο δρόμο έχω ακόμα και συνέχισα σε μέτριο ρυθμό...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Sprinter στις 01/06/2009 10:44 πμ.

giannisx"Σαββατο-Κύριακο 30-31 Μαΐου στην πίστα των Σερρών καμιά 50αριά Triumph!!
Παιδιά περάσαμε τέλεια! Να είστε όλοι καλά!!!
"


Εσείς περάσατε τέλεια αλλά ο άλλος φίλος που γράφει σ' άλλο θρεντ πέρασε χάλια Αποφασίστε
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε