XENON

XENON  

  Από: gempgr στις 07/07/2010 12:38 πμ.

Ρε παιδιά ξέρει κανείς κανέναν επίσημο αντιπρόσωπο που να βάζει xenon σε tiger???? (αλλά όχι να έχουν 350ε γιατί τέτοιον ξέρω και εγώ!!!)

Re: XENON  

  Από: Barkos στις 07/07/2010 10:17 πμ.

παρήγγειλε τα απο το internet ebay και βαλτα μονος σου. (κοστος κοντα στα 50 η Η7μικρη αν θες και Η9 ψαξτο)
υπαρχουν manual kai video νομίζω που να σου δείχνουν τι κάνεις ακριβως, είναι ευκολο
τωρα αν ανησυχεις για την εγγύηση αυτό είναι άλλο, και δεν ειμαι ειδικος. αυτά

Re: XENON  

  Από: vagtyrp στις 07/07/2010 10:45 πμ.

www.xenonlights.gr εγώ πήγα εκεί, τους ξέρω από το παλιο σκούτερ που είχα και είναι άψογοι στην εγκατάσταση και στην εξυπηρέτηση. πλήρωσα, συνειδητά, 250 ευρόπουλα και για τις δύο σκάλες. δεν έκοψαν ούτε ένα καλώδιο εννοείται, και δεν άνοιξαν ούτε τρύπα.τα ballast μπήκαν και τα δύο πίσω από τη μάσκα. επιπλέον δείνουν και 2 χρόνια εγγυήση. το φώς μέρα με την νύχτα συγκριτικά με την απαράδεκτη μαμά λάμπα, αλλά και με άλλα ξένον σε άλλα τιγράκια. πιστέυω αξίζει τον κόπο και τα έξοδα.

Re: XENON  

  Από: Barkos στις 07/07/2010 12:23 μμ.

vagtyrp"www.xenonlights.gr εγώ πήγα εκεί, τους ξέρω από το παλιο σκούτερ που είχα και είναι άψογοι στην εγκατάσταση και στην εξυπηρέτηση. πλήρωσα, συνειδητά, 250 ευρόπουλα και για τις δύο σκάλες. δεν έκοψαν ούτε ένα καλώδιο εννοείται, και δεν άνοιξαν ούτε τρύπα.τα ballast μπήκαν και τα δύο πίσω από τη μάσκα. επιπλέον δείνουν και 2 χρόνια εγγυήση. το φώς μέρα με την νύχτα συγκριτικά με την απαράδεκτη μαμά λάμπα, αλλά και με άλλα ξένον σε άλλα τιγράκια. πιστέυω αξίζει τον κόπο και τα έξοδα.
"


σε ρώτησε κανένας εσένα??

Re: XENON  

  Από: vagtyrp στις 07/07/2010 12:24 μμ.




Re: XENON  

  Από: gempgr στις 07/07/2010 2:48 μμ.

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!!!

Re: XENON  

  Από: Barkos στις 07/07/2010 3:08 μμ.

gempgr"Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!!!"


πέρα απο τις λαλακιες επειδή τα μαμά είναι απαράδεκτα και επικίνδυνα
ειχα κοιταξει και ουσιαστικα χρειαζεσαι τα Η7 για την μεσαια σκάλα σε 7000κερια νομιζω ειναι το ασπρο.

επειδη στο web τα πουλανε δυο δυο και με την τρεχουσα ισοτιμια πιστευω οτι το ζευγαρι (2*Η7)
περίπου βγαίνει 40-45 ευρω και αν κανονισεις με κανενα αλλο σου βγαινουν 25 ευρω καπου εκει τα ειχα παρει και
εγω, και μετα απλα τα βαζεις και περνεισ και τα 2 μικρα και εισαι κομπλε.
αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες πμ.

Re: XENON  

  Από: makis30 στις 07/07/2010 7:49 μμ.

φιλε εχω στο κουτι ενα κιτ Η7 καινουριο το δινω 50 ευρο οσο η τοποθετιση ειναι πανευκολη.


δες εδω! viewtopic.php?f=16&t=2014