super μανιταρια!!!!!!!!!!

super μανιταρια!!!!!!!!!!  

  Από: Tigrisss στις 29/04/2011 4:30 μμ.

προς ενημέρωση σας,

προσφατα ειχα μια πτώση με το τιγρη σε επαρχιακό κομμάτι καθώς ειχε χωματα σε μια τυφλή στροφη και δεν ημουν αρκετα προσεκτικος...
το μηχανακι συρθηκε καμια δεκαρια μετρα, προς εκπληξη μου μόλις το σηκωσα εψαχνα να βρω καπου καποια γραντζουνια βαθουλωμα και δεν ειχε τιποτα! καβάλησα και συνεχισα μεχρι το σπιτι μου απροβληματιστα, αν εξαιρεσουμε το ψυχολογικο...
εδω και ενα χρόνο εχω βάλει από το γνωστο μαγαζι στη βουλιαγμενης τα πατεντα - μανιταρια τους που δενουν στη βιδα πισω απο το πλαστικο προστατευτικό του ψυγειου, καθώς και το τιμονι fatbar.ο τιγρης ακουμπησε στο μανιταρι και στο αντιβαρο ΜΟΝΟ, καθως η μανετα μου ειναι κοντοτερη και δεν βρηκε. το τιμονι δεν στραβωσε, απλά αλλαξα τη βιδα του καβαλετου καθως αυτό ειχε μετακινηθει λίγο απο τη θεση του και η βιδα στραβωσε. εβγαλα και το μανιταρι, αλλαξα βιδα, το τροχισα και το ξαναβαλα.

κοστος πτωσης ΜΗΔΕΝ!
Μακρυα από όλους μας, απλα ενημερωνω οτι τα εν λόγω μανιτάρια ΚΑΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!

Re: super μανιταρια!!!!!!!!!!  

  Από: patapios στις 29/04/2011 5:19 μμ.

Καταρχην τυχερος κ μακαρι ναναι το τελευταιο...



...ποια ειναι αυτα τα σουπερ ντουπερ μανιταρια δεν μας ειπες ομως

Re: super μανιταρια!!!!!!!!!!  

  Από: redfoot στις 29/04/2011 5:54 μμ.

και κατα δευτερον θα λεγα.. (δε φανταζεσαι ποσο τυχερος ησουν ). Συρθηκε απλα ή επεσε με ορμη υπο γωνία στο οδοστρωμα?
the road is made clear when viewed from above..

Re: super μανιταρια!!!!!!!!!!  

  Από: Tigrisss στις 30/04/2011 12:30 πμ.

τα μανιταρια ειπα ειναι πατεντα. δεν ειναι καμια συγκεκριμενη μαρκα. το μηχανακι εχασε το μπροστινο στα χαλικια και επεσε με ορμη υπο κλίση. οχι πανω απο 50-55 χλμ ομως.οτι ειμαι τυχερος το ξερω, όλος ο δρομος (ορεινη Ναυπακτία )ήταν γεματος χαλικια ειχα το νου μου,απλά τα συγκεκριμενα δεν τα ειδα...και δε κανω διαφημιση, ουτε καν είναι το συνεργείο μου, οι φίλοι εδω ξερουν οτι παω Πολύγωνο,απλά ότι κάνει δουλειά και μας προστατευει να το λεμε.....

Re: super μανιταρια!!!!!!!!!!  

  Από: johnygalan στις 30/04/2011 10:32 πμ.

Κώστα ευτυχώς που είσαι εσύ καλά και κατά δεύτερον η μηχανή φυσικά
περαστικά φιλαράκι.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: super μανιταρια!!!!!!!!!!  

  Από: alexadronic στις 30/04/2011 4:52 μμ.

[quote="Tigrisss"]προς ενημέρωση σας,

προσφατα ειχα μια πτώση με το τιγρη σε επαρχιακό κομμάτι καθώς ειχε χωματα σε μια τυφλή στροφη και δεν ημουν αρκετα προσεκτικος...
το μηχανακι συρθηκε καμια δεκαρια μετρα, προς εκπληξη μου μόλις το σηκωσα εψαχνα να βρω καπου καποια γραντζουνια βαθουλωμα και δεν ειχε τιποτα! καβάλησα και συνεχισα μεχρι το σπιτι μου απροβληματιστα, αν εξαιρεσουμε το ψυχολογικο...
εδω και ενα χρόνο εχω βάλει από το γνωστο μαγαζι στη βουλιαγμενης τα πατεντα - μανιταρια τους που δενουν στη βιδα πισω απο το πλαστικο προστατευτικό του ψυγειου, καθώς και το τιμονι fatbar.ο τιγρης ακουμπησε στο μανιταρι και στο αντιβαρο ΜΟΝΟ, καθως η μανετα μου ειναι κοντοτερη και δεν βρηκε. το τιμονι δεν στραβωσε, απλά αλλαξα τη βιδα του καβαλετου καθως αυτό ειχε μετακινηθει λίγο απο τη θεση του και η βιδα στραβωσε. εβγαλα και το μανιταρι, αλλαξα βιδα, το τροχισα και το ξαναβαλα.

κοστος πτωσης ΜΗΔΕΝ!
Μακρυα από όλους μας, απλα ενημερωνω οτι τα εν λόγω μανιτάρια ΚΑΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!




καλησπερα, ειμαι καινουριος εδω και δεν ξερω αν θα κανω καλα,απλως αναφερω οτι αυτα τα μανιταρια τα εχω και εγω και τα βαζει συνεργειο της triumph στην βουλιαγμενης,αν ψαξετε θα τον βρειτε,εχει δικιο ο φιλος,ειναι οτι καλυτερο αν δεν θες καγκελα,ελπιζω να μην σου ξαναχρειαστουν,καλες βολτες!

Re: super μανιταρια!!!!!!!!!!  

  Από: sinister στις 30/04/2011 5:30 μμ.

μηπως να βαζατε κ καμια φωτογραφία για οσους δεν ξερουν να δουμε για τι πραγμα μιλατε γιατι στο αλλο θρεντ οι φωτογραφιες εχουν εξαφανισθει
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: super μανιταρια!!!!!!!!!!  

  Από: crazyumpire στις 30/04/2011 6:22 μμ.

Και εγω ..τα Πρωτα μου μανιταρια τα εβαλα για πρωτη φορα στον Τιγρη!!!
Μαρκα ....'Γεια σας'....αλλαω αξιοπρεπεστατα!!
και αυτα με ''πατεντα'' γιατι ηταν νεο μοντελο και δεν ειχαν βγει ακομα αξεσουαρ γιαυτο!
ισως ειναι αυτα!!(?)
Καντε Ζουμ...
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: super μανιταρια!!!!!!!!!!  

  Από: crazyumpire στις 30/04/2011 6:24 μμ.

αλλα μαλλον σε εσας τα εβαλαν στην πιο πισω βιδα!!....του κινητηρα!!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: super μανιταρια!!!!!!!!!!  

  Από: Tigrisss στις 30/04/2011 9:16 μμ.

στην ίδια βίδα είναι, μπροστα απο το μοτερ, κραταει και κοντρα!
για ριξτε μια ματια.....αν φαινεται κατι.......
Γιάννη όλα καλά!



Re: super μανιταρια!!!!!!!!!!  

  Από: alexadronic στις 02/05/2011 3:05 μμ.

φωτο για οσους ενδιαφερονται για τα μανιταρια...