street triple τελικα ελευθερας μαμα

street triple τελικα ελευθερας μαμα  

  Από: triplepower στις 15/09/2009 1:24 μμ.

Παιδια θα ηθελα να μ πειτε την γνωμη σας για τα τελικα που βγαζει η μαμα για το στριτακι.πολυ μου εχουν πει οτι δουλευει αψογα κ εχει παρα πολυ καλη αποδοση.....εμφανισιακα με ψιλοχαλαει π ειναι ακριβως ιδιες.ηχο δν ξερω για το στριτ σε σπιντ παντως που τ ακουσα εδω στην πατρα ηταν τελειος!!!!

Re: street triple τελικα ελευθερας μαμα  

  Από: bekris στις 15/09/2009 2:33 μμ.

...δεν ξέρω από απόδοση τι λένε αλλά από εμφάνιση δε μου αρέσουν...
Εάν είναι να βάΝεις άλλη εξάτμιση δες σε aftermarket που νομίζω ότι θα σου έρθει και πιο φθηνά απο τα ελευθέρας μαμα...

Περι ορέξεως βέβαια

Re: street triple τελικα ελευθερας μαμα  

  Από: triplepower στις 15/09/2009 7:02 μμ.

πολυ πιο φθηνες οι μαμα....οι φθηνοτερες απο αφτερ ειναι οι blueflame κ παιζουν 450-500 μετα zard 550+++ κ παει λεγοντας....οι zard μου αρεσουν περισσοτερο σαν εμφανιση αλλα οπως ειπα κ πριν,πολλοι μ εχουν πει οτι δουλευει καλυτερα με τις μαματες.....κ οι μαματες παιζουν στα 350-400.......

Re: street triple τελικα ελευθερας μαμα  

  Από: green-675 στις 20/09/2009 12:37 μμ.

ειχα το street triple και φορουσα τα ελευθέρας της ΄΄μαμας΄΄ ,αψογο δουλεμα πολυ ωραιος θορυβος εμφανισιακα είναι ιδιες μ ΄αυτες που φοραει,,, τις έχω κρατημενες και τις δινω μιση τιμη γιατι πηρα το st 1050 πριν απο κανα δυο εβδομαδες....αν σε ενδιαφερει μπορουμε να το συζητησουμε οι εξατμισεις ειναι ολοκαινουριες.........
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: street triple τελικα ελευθερας μαμα  

  Από: theatiss στις 25/09/2009 11 πμ.

Προφανως το Speed triple που ειδες φιλε μου ειναι το δικο μου.Κ δεν φοραει ακριβως τις ελεευθερες μαμα ,αλλα αυτες τις εχω φτιαξει εγω .Εχω κ τις μαμισιες τις δικες μου.Αν σε ενδιαφερουν παραπανω πληροφοριες στειλε μου μηνυμα .