SC εξάτμηση

Re: SC εξάτμηση  

  Από: ad1 στις 28/08/2011 9:39 μμ.

Εχει βαλει κανεις σε λευκο Tiger 1050 την Oval silencer - High position της sc project?
Αν υπαρχει καποιος ας βαλει/στειλε οσες περισσοτερες φωτο μπορει γιατι εχω φαει τον τοπο και δεν εχω βρει σε λευκο.

Re: SC εξάτμηση  

  Από: john doufexis στις 29/08/2011 11:55 πμ.

καλησπερα παιδια...δεν εχω το 1050 αλλα απο 2 φιλους που ειχαν ZARD κ ο αλλος ARROW ο 2ρος δεν ειχς απολυτως κανενα προβλημα ο 1τος φλασακι καμμενο κ ξεκολλημα στο καρμπον !!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: SC εξάτμηση  

  Από: epistimon στις 29/08/2011 4:34 μμ.

παιδια δεν ξερω αν αξιζει να δωσει κανεις τοσα λεφτα για μια εξατμηση και να εχει τετοια προβληματα(μπαγκαζιερα -φλασακια-ξεκολλημα το carboon)εγω που την εφτιαξα μονος μου τη μαμα εξατμηση εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος και απο αποδοσει (6.8 αλογα με δυναμομετρηση) και απο ηχο και κανενα προβλημα με θερμοκρασιες.οποος θελει μπορει να τι δει και να την ακουσει και να μου πει τι γνωμη του και βεβαια το σημαντικο δεν στοιχησε τοσα λεφτα που εχουν οι αλλες εξατμησεις.

Re: SC εξάτμηση  

  Από: Barbadinos στις 29/08/2011 5:31 μμ.

epistimon"παιδια δεν ξερω αν αξιζει να δωσει κανεις τοσα λεφτα για μια εξατμηση και να εχει τετοια προβληματα(μπαγκαζιερα -φλασακια-ξεκολλημα το carboon)εγω που την εφτιαξα μονος μου τη μαμα εξατμηση εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος και απο αποδοσει (6.8 αλογα με δυναμομετρηση) και απο ηχο και κανενα προβλημα με θερμοκρασιες.οποος θελει μπορει να τι δει και να την ακουσει και να μου πει τι γνωμη του και βεβαια το σημαντικο δεν στοιχησε τοσα λεφτα που εχουν οι αλλες εξατμησεις."


Οταν λες μονος σου;
Τα πραγματα ειναι απλα,το μπερδεμα ειναι να το...καταλαβεις

Re: SC εξάτμηση  

  Από: galileos στις 29/08/2011 6:36 μμ.

Barbadinos"
epistimon"παιδια δεν ξερω αν αξιζει να δωσει κανεις τοσα λεφτα για μια εξατμηση και να εχει τετοια προβληματα(μπαγκαζιερα -φλασακια-ξεκολλημα το carboon)εγω που την εφτιαξα μονος μου τη μαμα εξατμηση εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος και απο αποδοσει (6.8 αλογα με δυναμομετρηση) και απο ηχο και κανενα προβλημα με θερμοκρασιες.οποος θελει μπορει να τι δει και να την ακουσει και να μου πει τι γνωμη του και βεβαια το σημαντικο δεν στοιχησε τοσα λεφτα που εχουν οι αλλες εξατμησεις."


Οταν λες μονος σου;"



Εννοεί αυτό : beltiwsi-mama-e-atmiseis-se-tiger-1050-t2811.html
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: SC εξάτμηση  

  Από: Barbadinos στις 29/08/2011 6:46 μμ.

[quote="galileos":18h0961e]
Barbadinos"
epistimon"παιδια δεν ξερω αν αξιζει να δωσει κανεις τοσα λεφτα για μια εξατμηση και να εχει τετοια προβληματα(μπαγκαζιερα -φλασακια-ξεκολλημα το carboon)εγω που την εφτιαξα μονος μου τη μαμα εξατμηση εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος και απο αποδοσει (6.8 αλογα με δυναμομετρηση) και απο ηχο και κανενα προβλημα με θερμοκρασιες.οποος θελει μπορει να τι δει και να την ακουσει και να μου πει τι γνωμη του και βεβαια το σημαντικο δεν στοιχησε τοσα λεφτα που εχουν οι αλλες εξατμησεις."


Οταν λες μονος σου;"



Εννοεί αυτό : beltiwsi-mama-e-atmiseis-se-tiger-1050-t2811.html[/quote:18h0961e]

OK Thanks
Τα πραγματα ειναι απλα,το μπερδεμα ειναι να το...καταλαβεις

Re: SC εξάτμηση  

  Από: epistimon στις 29/08/2011 9:06 μμ.

εννοειται πως αν χρειαστει να ξανα φτιαξω για καποιον εξατμηση δεν χρειαζεται να την κοψω οπως εκανα στη δικια μου.εκει δεν ηξερα τι γινεται στο εσωτερικο και αναγκαστηκα και την εκοψα.τωρα που ξερω θα γλυτωσω ολη αυτη τη διαδικασια και το αποτελεσμα θα ειναι επισης το ιδιο καλο

Re: SC εξάτμηση  

  Από: ad1 στις 04/09/2011 12:54 μμ.

Υπαρχει κανα μαγαζι στην Αθηνα η καπου αλλου που να εχει εξατμισεις sc project? Tουλαχιστον να δουμε τι ταιριαζει πανω!

p.s: Α και κατι αλλο. Δεν ξερω αν το εχω ξαναπει αλλα ειχα πετυχει στην Πατρα στο καστρο ενα παιδι με λευκο τιγρη και αν καταλαβα καλα ειχε sc project εξατμιση. Μαλιστα ειχε και την Αγγλικη σημαια στην ζελατινα. Αν ειναι μελος θα ηθελα την βοηθεια του

Re: SC εξάτμηση  

  Από: johntar στις 04/09/2011 1:36 μμ.

Φιλε μου καλημερα.Εγω φοραω αυτη εδω
.Εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος απο ολες τις αποψεις.οτι αλλο θες στειλε μου πμ.
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: SC εξάτμηση  

  Από: Glober στις 12/09/2011 12:28 μμ.

Κατά την γνώμη μου "δενει" πολύ ωραία με την μηχανή...

Μπάς και έχει βρεί κανένας κάποιο Sound File (η βιντεάκι στο You tube) για να την ακούσουμε?

Re: SC εξάτμηση  

  Από: Tasos1050 στις 12/09/2011 1:15 μμ.

Με εχει βαλει και εμενα στην μπριζα
http://www.youtube.com/watch?v=F4vqvYZRBUQ
http://www.youtube.com/watch?v=NLMyvv-p ... re=related